Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

sveikos, planuotojos smile.gif as irgi tarp jusu mirksiukas.gif pirmas musu vaikelis buvo laaabai ilgai lauktas, planuotas (pas mane endometrioze, jos nesigydziau, pastojau po 3 metu laukimo ir planavimo (geriau-negeriau kontraceptines, matavau BT, labai intensyvia gamyba bandem...) atejo i pasauli kuomet mebesitikejom smile.gif
po pirmojo, kadangi maitinau tik tris savaites, pradejau gerti kontraceptikus. geriau 4 menesiu, paskui meciau i sali ir naudojomes vyriskomis saugojimosi priemonemis. praejo dar penki menesiai, dabar bandom "pasigaminti " antra angeleli (vakar pradejom ax.gif ) tai nezinau kokia tikimybe, kad iskart gausis... ar antra menesi... gal kam taip buvo? po kiek menesiu pavyko pastoti?
Atsakyti
Labas vakarėlis, na aš kaip ir kitos mamytės, labai laukiau ir norėjau vaikiukų, taigi pirmas mūsų angelėlis buvo labai labai planuotas ir atėjo į pasaulį tik po beveik trijų bendro gyvenimo su vyru metų tongue.gif , na o antroji princesė, man buvo kaip ir neplanuota, bet vyras tai pasakė, kad jis buvo suplanavęs, ir kai po vėluojančių mm pasidariau testą, jis buvo teigiamas, šis tik pareiškė: aš taip ir galvojau ax.gif pasirodo ji buvo pusiau planuota thumbup.gif Aš esu laiminga, turėdama šiuos du angeliukus wub.gif wub.gif
Atsakyti
labutis, planavom, gal ir kitus susiplanuosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Planavom... Tik antra nezinau, ar planuosim... biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus tai gime tik po 3 metu. Pas visokius gyditojus vaikščiojom nei pas mane nei pas žmona nieko blogo negalejo rasti tik paskydavo ateis laikas bus ir vaikas. Kai jau abu pamirsom apie tai, nes kai taip ilgai nieko tai ir nesisaugai ir negalvoji kad pastosi.
Bet viena ryta pabundau su keista nuotaika ir pasakiau ar tik tu nebusi neščia nu ir ka jus manot prikarksėjau, dabar jau turim nuostabe melinake fantasitika kaip gera kai gryžti namo, o ten tave pasitinka tete tete lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus tai gime tik po 3 metu. Pas visokius gyditojus vaikščiojom nei pas mane nei pas žmona nieko blogo negalejo rasti tik paskydavo ateis laikas bus ir vaikas. Kai jau abu pamirsom apie tai, nes kai taip ilgai nieko tai ir nesisaugai ir negalvoji kad pastosi.
Bet viena ryta pabundau su keista nuotaika ir pasakiau ar tik tu nebusi neščia nu ir ka jus manot prikarksėjau, dabar jau turim nuostabe melinake fantasitika kaip gera kai gryžti namo, o ten tave pasitinka tete tete lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
pas mus pirmoji buvo planuota. planuojame ir antra dabar... butu gerai, kad ateitu ilgai nelaukus ax.gif
Atsakyti
Pirma planavom ir laukem su nekantrunu wub.gif ,o dabar del antro kaip bus taip,kartais paplanuojam,kartais vienam reik kitam ne,kita kart atvirksciai blush2.gif ,nu bet nesisaugojam ir manau kad antras laime atnes kaip ir pirmas wub.gif
Atsakyti
Sveiki, mes abu du norejom, tik tas planavimas buvo, kad tik nesisaugojom, su antru taikem i O mano paskaiciavimais, o dabar su BT ir OT ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes tai pirmo vaiko kaip ir neplanavom,bet ir nelabai saugojomes. O stai antro jau senai norim bet vis dar nera. Tikiuos kad susilauksim smile.gif
Atsakyti
Pirmo vaikelio neplanavom, užteko kelių kartų be apsaugos, nors širdies gilumoje jau seniai norėjau vaikelio. O dabar planuojam ir laukiam rezultatų.
Atsakyti
pirmasis buvo tikras stebukliukas, nes "saugojomes", nors giliai sirdyse abu turbut labai to norejom. dabar antra tai jau planuojam antras menuo, labai idomus procesas ir visai kitokie jausmai, taciau tikiuosi geit bus ir rezultatai
Atsakyti