Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

QUOTE(Agnyte1984 @ 2008 10 12, 22:14)
Niekada nevartojau jokių tablečių,visada buvau prieš kontraceptikus kol nesu pagimdžiusi,todėl ir keista,kodėl jau trys ciklai jokių rezultatų unsure.gif


Va va, as irgi pries tabletes, bet siaip idomu, ar ilgalaikis kontraceptiku vartojimas turi tiesiogines itakos vaisingumui?.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Paukštė @ 2008 09 03, 22:53)
Sveikutės. 4u.gif  Visai neseniai čia prisijungiau, tai nepykit, jei nelabai gaudausi ir ne pagal temą rašau. Bet man vėlavo mėnesinės... na, jos dingo. Šiandien iš pat ryto pasidariau nėštumo testą - teigiamas. Aš vis negaliu patikėt, kažkodėl netikiu, kad laukiuosi. biggrin.gif Bet esmė, kad aš tik abiturientė, o mokslo metai tik prasidėjo, tad jei nuspręsčiau gimdyti, nebaigčiau mokslo metų, apie abortą bijau ir galvoti. Labiausiai tai tėvų nuomonių bijau.  verysad.gif Ką patartumėt tokioje situacijoje? Aš neprašau nuspręst už mane, tik įdomi jūsų nuomonės. Su draugu nežinom ką daryt, žinoma, sakysim tėvam, bet nežinom ar bandyt kur gyvenimą kartu ar visgi rinktis abortą, mokyklą jis jau baigęs, studentas, turi darbą, bet tai tikrai neužtikrina gyvenimo kartu pradžios, nežinom kaip reaguos tėvai, padėtų ar ne...  unsure.gif 

O jei kalbant į temą, tai vaikutis neplanuotas, jau kaip ir turėjot suprast. rolleyes.gif

Ačiū už dėmesį.  4u.gif


Zinai, ka? Kartais pagalvoju, kad kaip butu buve gerai atsidurti tavo situacijoj... blush2.gif pazistu poru, kur ir moxlus pabaige, ir vaikeli uzsiaugino, ir taip db gerai... o va as db galvoju, niu, reikia tuoktis, o kur tada gyvent, gal dar laukt pakilimo pareigose? o laikas tik tak, stai jau ir 23, siais metais dar ne, magistrantura per daug narvuoja, kad laukciausi, gal kitais, tai pagimdysiu, kai busiu 25... Aaaaa, o kitam vaikeliui jau busiu sena mama lotuliukas.gif
Apie aborta siulyciau negalvoti, tevai tikrai turetu palaikyti, is posto atrodo, kad esi protinga, nieko, susiimsit, suagsit, surimtesit ir pasiekstis VISKA, ko trosktat + turesit SEIMA thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Oksana74 @ 2008 09 04, 08:03)
Pasiskaityk temute "Nesulaukiancioms gandro",gal tai tau pades apsispresti ax.gif


Va cia tai liux argumentas thumbup.gif
Atsakyti
Pirmą dukrytę suplanavom, o netrukus pradėsim planuoti ir antrą vaikutį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2008 10 12, 23:16)
o va as db galvoju, niu, reikia tuoktis, o kur tada gyvent, gal dar laukt pakilimo pareigose? o laikas tik tak, stai jau ir 23, siais metais dar ne, magistrantura per daug narvuoja, kad laukciausi, gal kitais, tai pagimdysiu, kai busiu 25... Aaaaa, o kitam vaikeliui jau busiu sena mama lotuliukas.gif

va va butent pritariu, tau del tu metu, nes pas mane ta pati situacija, jau rodos susituokem ir magistra baigiau, bet va davar karjeros norisi, na bent kiek uzsidirbti piries nestuma ir viskas tempiasi o man jau 24 m. doh.gif
o merginai, kuri ten dvejoja, tai tikrai patariu nedaryti aborto, tikrai manau su visu pagalba ir leliu uzauginsi ir mokslus pabaigsi visu svarbiausias yra noras 4u.gif
sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Galiu pasakyt, kad ne mes renkamės kada vaikai pas mus ateina, o vaikai nusprendžia, kada jiems ateiti. Pati turiu 3 mažius, pirmųjų laukėm, planavom ir nieko labai neišėjo. Pastojau tada kai gydytoja sakė, kad šį kartą nieko nebus - gimė dvynukų porelė. Trečiojo visai neplanavom - netyčiukas gavosi, nors saugojomės - taip kad jei jau mažylis pasibeldė - laukit jo ( nesakau apie sudėtingas situacijas ir prievartą). Jauniems lengviau auginti, visur suspėsit, viską pasieksit jei labai to norėsit, o ir vaikelis užaugs, nė nepastebėsit.
Dėl metų, tai čia kaip kam išeina, idealus variantas, kai turit pagrindą po kojomis ir galit ramiai sau auginti vaikutį aprūpinti ir jį ir save, bet ne visada taip išeina. Mano vaikiukai gimė "pas seną mamą" pagal jūsų pasakymus - man buvo 33 metai, bet ir ištekėjau ne 20. Manau, kad dauguma atveju gyvenimas pats pakoreguoja viską mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi Niki kaip gera skaityti tokias istorijas biggrin.gif Saunuole tu ir ne jokia sena mama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabele: 15 spalio 2008 - 19:28
Dabar planuojam pirmaji vaikuti biggrin.gif
Atsakyti
mes neplanuojam pirmojo. mes tiesiog suteiksim jam progu atsirasti smile.gif 4 metus griezciau ar ne taip grieztai saugojomes, o dabar nustosim tai daryti ir lauksim stebuklo. Net gyvenimo budas siuo metu taip pasisuko, kad neturetu pakenkti nestumui, net jei is karto nesuprasiu, kad esu nescia.Kazkokia nuojauta kuzda, kad ilgai neturetume uztrukti rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmo neplanavau, antro neplanavau, trečio neplanavau, ketvirtą planavau, penkto neplanavau, šeštą planavau.
Atsakyti
QUOTE(Anglas Ligonis @ 2008 10 17, 18:46)
Pirmo neplanavau, antro neplanavau, trečio neplanavau, ketvirtą planavau, penkto neplanavau, šeštą planavau.


Matosi ,kad ligonis lotuliukas.gif
Papildyta:
Mes tai planavom ax.gif
Atsakyti
Suplanuoti abudu
Atsakyti
Pirma planavom ir laaabai stengemes rolleyes.gif 4u.gif ir po 4 menesiu gavosi pagaliau karsta.gif na o dabar bandom suneliui pagamint sesyte, tikiuosi gal neteks ilgai laukt bigsmile.gif
Atsakyti
Mes savo pirma vaikeli plabavom nuo praeitu metu,abudu esam labai mylintis vaikus tai negalejom atsilaikyti,bandem ,bandem kol pagaliau pavyko thumbup.gif Dabar as laukiuosi savo maziaus ,kuri kova jau supuosiu ant ranku thumbup.gif
Atsakyti