Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

QUOTE(Paukštė @ 2008 09 03, 23:53)
Sveikutės. 4u.gif  Visai neseniai čia prisijungiau, tai nepykit, jei nelabai gaudausi ir ne pagal temą rašau. Bet man vėlavo mėnesinės... na, jos dingo. Šiandien iš pat ryto pasidariau nėštumo testą - teigiamas. Aš vis negaliu patikėt, kažkodėl netikiu, kad laukiuosi. biggrin.gif Bet esmė, kad aš tik abiturientė, o mokslo metai tik prasidėjo, tad jei nuspręsčiau gimdyti, nebaigčiau mokslo metų, apie abortą bijau ir galvoti. Labiausiai tai tėvų nuomonių bijau.  verysad.gif Ką patartumėt tokioje situacijoje? Aš neprašau nuspręst už mane, tik įdomi jūsų nuomonės. Su draugu nežinom ką daryt, žinoma, sakysim tėvam, bet nežinom ar bandyt kur gyvenimą kartu ar visgi rinktis abortą, mokyklą jis jau baigęs, studentas, turi darbą, bet tai tikrai neužtikrina gyvenimo kartu pradžios, nežinom kaip reaguos tėvai, padėtų ar ne...  unsure.gif 

O jei kalbant į temą, tai vaikutis neplanuotas, jau kaip ir turėjot suprast. rolleyes.gif

Ačiū už dėmesį.  4u.gif


Ar priiemet nauja gyvenima i savaji? Ar apsisprendet, manau jeigu taip atsitiko, reiskia taip turejo buti, reiskia uzauginsit maziu bus jisai mylimas ir svarbus uz visus gyvenime...wink.gif
Atsakyti
mes planuojam, dievulis juokiasi tongue.gif ..sakykit ka norit paneles, bet manau, vaikai renkasi mus ir kada ateiti i si pasauli, o mes tik arba nustembam, arba apsidziaugiam, kad planas isdege.. mano nuomone ir tiek mirksiukas.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(somnambuliste @ 2008 09 23, 22:39)
mes planuojam, dievulis juokiasi tongue.gif ..sakykit ka norit paneles, bet manau, vaikai renkasi mus ir kada ateiti i si pasauli, o mes tik arba nustembam, arba apsidziaugiam, kad planas isdege.. mano nuomone ir tiek  mirksiukas.gif  cool.gif



tikrai taip.. smile.gif pirmojo mes labai norejom ir as greitai tapau nestuke.gif o santrojo taip ir nesulaukiam jau pusantru metu.belieka laukti kada pats panores pas mus ateiti wub.gif
tiesa pirmaji as gimdziau labai jauna todel mamai abiturientei galiu palinketi stiprybes ,jei tik tu mylesi savo maziuka tai jokie sunkumai nesbus tau baisus.
Atsakyti
labai dziaugiuosi ir sveikinu mamytes, kurios planavo ir iskart pavyko nestuke.gif sveikinu ir tas pas ka netyciukai nes tai nuostabi staigmena kai suzinai kad nestuke.gif smile.gif mes planuojam jau metai laiko bet nesulaukiam II sad.gif laukiam kol pas mus atkeliaus leliukas 4u.gif
Atsakyti
na as kontraceptikus vartojau 8 metus su ivairiom pertraukom nustojau gerti prirs du menesius nes su draugu norime vaikelio buvau visokiu gandu prisiklausius ir galvojau jog bus problemu su pastojimu nes patikejau kad as irgi vargsiu.....bet siandien suzinojau jog laukiuosi...... 4u.gif taigi visom sekmes ir sveiko noro nestuke.gif
Atsakyti
Planuojam jau antra menesi. Tikimes kad bus viskas gerai ir greit pasibels vaikutis rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi jau pradejom planuoti vaikeli, tiesiog nebesisaugojam, bet dar tik savaite, bus matyti kaip cia mums seksis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! Mes su vyru jau metai kaip susituoke, taigi nusprendem kad jau kaip ir laikas leliui! Aisku labai abu jau norim. Nustojau gert kontraceptines tabletes, geriau 6 metus ir pradejom darbuotis 4u.gif
Jau praejo 3 menesiukai, taciau dar nieko verysad.gif
Liudna, taciau manau, kad turi praeit kazkiek po tableciu vartojimo.
Atsakyti
QUOTE(Vilke 27 @ 2008 09 25, 10:52)
na as kontraceptikus vartojau 8 metus su ivairiom pertraukom

Niekada nevartojau jokių tablečių,visada buvau prieš kontraceptikus kol nesu pagimdžiusi,todėl ir keista,kodėl jau trys ciklai jokių rezultatų unsure.gif
Atsakyti
mes jau 5 men planuojam vaikeli taciau irgi jokiu ziniu. Kazkaip kuo toliau tuo labiau isitikinu jog tokiu dalyku nereikia planuoti, viskam yra savas metas.kai labai mastai apie tai tai poto uzsiprogramuoja ir nepavyksta, nes keliesi ir guliesi tik su ta mintim... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(somnambuliste @ 2008 09 23, 22:39)
mes planuojam, dievulis juokiasi tongue.gif ..sakykit ka norit paneles, bet manau, vaikai renkasi mus ir kada ateiti i si pasauli, o mes tik arba nustembam, arba apsidziaugiam, kad planas isdege.. mano nuomone ir tiek  mirksiukas.gif  cool.gif

drinks_cheers.gif
planavom,planavom,o mažius atėjo pas mus lygiai po pusės metų thumbup.gif nepanikuokit merginos iš aukščiau nusprendžiama kada geriausias tam laikas wub.gif
Atsakyti
neplanavom nestuke.gif bet labai labai laukiam, o treciadieni dar ir echoskopija laukia, bandysim paziuret kas cia pas mane gyvena biggrin.gif
Atsakyti