Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

labai planuotas 4u.gif
Atsakyti
musu dar kolkas vienas bet planuotas ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
mes su vyru dar jauni blush2.gif taciau planuot pradejom jau siais metais pries keleta menesiu ir mum pavyko is pirmo karto thumbup.gif as visada eidavau gatvej ir pamatydavau maziuka leliuka,vis galvodavau, kad gal tai yra zenklas, jog juos labai daznai matau ir galbut leliukas jau pakeliui i musu seima nestuke.gif taip ir nutiko zirniukas pasirinko mus ir jau gyvena mano pilvelyje saugiai po sirdele, tai musu pirmas-labai labai laukiamas stebuklelis, mes ji labai stipriai mylime nors dar ir ne gimes blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Taip, planavome. Is pradziu tiesiog pradjeom nesisaugot, bet buvo visokiu abejoniu (del finansu, gyvenamos vietos ir t.t.), tad zirniukas neuzkibo, bet veliau atejo toooks noras tapti nestuke.gif kvietem vaikuti, laukem ir tikejomes...ir neseniai sulaukem dvieju II nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukste23 @ 2008 08 17, 23:42)
mes su vyru dar jauni  blush2.gif taciau planuot pradejom jau siais metais pries keleta menesiu ir mum pavyko is pirmo karto thumbup.gif as visada eidavau gatvej ir pamatydavau maziuka leliuka,vis galvodavau, kad gal tai yra zenklas, jog juos labai daznai matau ir galbut leliukas jau pakeliui i musu seima  nestuke.gif taip ir nutiko zirniukas pasirinko mus ir jau gyvena mano pilvelyje saugiai po sirdele, tai musu pirmas-labai labai laukiamas stebuklelis, mes ji labai stipriai mylime nors dar ir ne gimes blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


sveikinu tapus nestuke.gif
zaviuosi zmonemis, kurie nebijo atsakomybes, yra jauni ir ryztingi...
linkiu sulaukti ir auginti grazuteli sveikuteli leliuka! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. 4u.gif Visai neseniai čia prisijungiau, tai nepykit, jei nelabai gaudausi ir ne pagal temą rašau. Bet man vėlavo mėnesinės... na, jos dingo. Šiandien iš pat ryto pasidariau nėštumo testą - teigiamas. Aš vis negaliu patikėt, kažkodėl netikiu, kad laukiuosi. biggrin.gif Bet esmė, kad aš tik abiturientė, o mokslo metai tik prasidėjo, tad jei nuspręsčiau gimdyti, nebaigčiau mokslo metų, apie abortą bijau ir galvoti. Labiausiai tai tėvų nuomonių bijau. verysad.gif Ką patartumėt tokioje situacijoje? Aš neprašau nuspręst už mane, tik įdomi jūsų nuomonės. Su draugu nežinom ką daryt, žinoma, sakysim tėvam, bet nežinom ar bandyt kur gyvenimą kartu ar visgi rinktis abortą, mokyklą jis jau baigęs, studentas, turi darbą, bet tai tikrai neužtikrina gyvenimo kartu pradžios, nežinom kaip reaguos tėvai, padėtų ar ne... unsure.gif

O jei kalbant į temą, tai vaikutis neplanuotas, jau kaip ir turėjot suprast. rolleyes.gif

Ačiū už dėmesį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paukštė @ 2008 09 03, 22:53)
Sveikutės. 4u.gif  Visai neseniai čia prisijungiau, tai nepykit, jei nelabai gaudausi ir ne pagal temą rašau. Bet man vėlavo mėnesinės... na, jos dingo. Šiandien iš pat ryto pasidariau nėštumo testą - teigiamas. Aš vis negaliu patikėt, kažkodėl netikiu, kad laukiuosi. biggrin.gif Bet esmė, kad aš tik abiturientė, o mokslo metai tik prasidėjo, tad jei nuspręsčiau gimdyti, nebaigčiau mokslo metų, apie abortą bijau ir galvoti. Labiausiai tai tėvų nuomonių bijau.  verysad.gif Ką patartumėt tokioje situacijoje? Aš neprašau nuspręst už mane, tik įdomi jūsų nuomonės. Su draugu nežinom ką daryt, žinoma, sakysim tėvam, bet nežinom ar bandyt kur gyvenimą kartu ar visgi rinktis abortą, mokyklą jis jau baigęs, studentas, turi darbą, bet tai tikrai neužtikrina gyvenimo kartu pradžios, nežinom kaip reaguos tėvai, padėtų ar ne...  unsure.gif 

O jei kalbant į temą, tai vaikutis neplanuotas, jau kaip ir turėjot suprast. rolleyes.gif

Ačiū už dėmesį.  4u.gif

jei jau beldziasi gyvybe i gyvenima tai priimk ja net nesvarstydama, neatsumk jos, nes neturesi dvasios ramybes ir kankinsiesi iki grabo lentos del to. As esu tokios nuomones, kad atstumus gyvybe bijant "pablogesianciu , sunkiu gyvenimo salygu" gyvenimas susiklostys dar komplikuociau nei butu buves. Nesakau, kad bus lengva, reiks labai susiimti ir pasitemti, bet uztikrinu, kad gimes mazutelis atsvers visus sunkumus ir rupescius. Sekmes tau dideles
Atsakyti
QUOTE(Paukštė @ 2008 09 03, 22:53)
Sveikutės. 4u.gif  Visai neseniai čia prisijungiau, tai nepykit, jei nelabai gaudausi ir ne pagal temą rašau. Bet man vėlavo mėnesinės... na, jos dingo. Šiandien iš pat ryto pasidariau nėštumo testą - teigiamas. Aš vis negaliu patikėt, kažkodėl netikiu, kad laukiuosi. biggrin.gif Bet esmė, kad aš tik abiturientė, o mokslo metai tik prasidėjo, tad jei nuspręsčiau gimdyti, nebaigčiau mokslo metų, apie abortą bijau ir galvoti. Labiausiai tai tėvų nuomonių bijau.  verysad.gif Ką patartumėt tokioje situacijoje? Aš neprašau nuspręst už mane, tik įdomi jūsų nuomonės. Su draugu nežinom ką daryt, žinoma, sakysim tėvam, bet nežinom ar bandyt kur gyvenimą kartu ar visgi rinktis abortą, mokyklą jis jau baigęs, studentas, turi darbą, bet tai tikrai neužtikrina gyvenimo kartu pradžios, nežinom kaip reaguos tėvai, padėtų ar ne...  unsure.gif 

O jei kalbant į temą, tai vaikutis neplanuotas, jau kaip ir turėjot suprast. rolleyes.gif

Ačiū už dėmesį.  4u.gif

Pasiskaityk temute "Nesulaukiancioms gandro",gal tai tau pades apsispresti ax.gif
Atsakyti
na mudvieju atveju manau bus planuotas ax.gif nors atrodo, kad noreciau, kad tai butu savotiska staigmena, nes isitikinusi, kad tai butu maloni staigmena ir didziulis dziaugsmas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, abu savo vaikelius suplanavom iki dienos, zinoma nesitikejau, kad antras vaikelis gims ta diena kokia is tikruju ir norejau, bet "planas isdege", dabar intensyviai "gaminame" trecia leliu, siap berods ir menstruacijos veluoja tai tikekimes, kad uzkibo. Bent pirmi du vaikai uzkibo is karto - kaip tik "suvis", taip ir vaikas. tongue.gif Tai tikuosi, kad ir dabar vyras nepaves, noretusi, kad gimtu suplanuota menesi. Kai planuoti ir laukiami vaikai, manau yra ir protingesni ir mylimi ir bendrai kitokie... thumbup.gif
Atsakyti
O taip bigsmile.gif tiek pirmaji nageliuka savo planavom kruopsciai, tiek ir dabar planuojam jau ir antraji... pasitelkdami visus kalendorius ir skaiciavimus ax.gif
Atsakyti
Trečias mėnuo planuojam, tikiuosi,kad šis ciklas bus sėkmingas wub.gif
Atsakyti