Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

QUOTE(Florra @ 2008 04 23, 10:34)
4 mėn. - tai dar labai mažai, nenustokit planuot ir tikrai į jūsų namus ateis šventė. Sėkmės 4u.gif

musu pirmas angeliukas uzkibo iskart...o dabar tie keturi menesiai mums jau yra daug... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
As labai myliu vaikucius ir laaaabai noriu mazylio. 4u.gif Kartu esame 6 metus ir jau gyvename savo bute 2 metus, nors esame nesusituoke, bet laimingi. Daznai pakalbame apie maziukus ir abu jo noretume (niu as taip manau) 4u.gif . Mylimes ir nesisaugom, niu tiksliau mano vyrukas baigia ne viduje, nors negaliu garantuoti blush2.gif .Drauges viena po kitos pastoja, o as jau pradedu pavydeti.... verysad.gif Manau, kad savo vaikelio planuoti negaleciau, nes jei ilgai nepastociau nusirauciau plaukus.


P.s. Jauciu, kad esu pasirengus motinystei ax.gif
Atsakyti
Mes su vyru labai norejom vaikuciu,bego dienos bet svajones nesipilde ir po ilgu laukimo metu jos isipilde su kaupu as greitai busiu dvynuku mama.Noreciau kad ir kitoms seimoms pasisektu,reikia tik neprarast vilties. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvietine @ 2008 05 20, 14:19)
Mes su vyru  labai norejom  vaikuciu,bego dienos bet svajones nesipilde ir po ilgu laukimo metu jos isipilde su kaupu as greitai busiu dvynuku mama.Noreciau kad ir kitoms seimoms pasisektu,reikia tik neprarast vilties. thumbup.gif


Sveikinu su dvynukais thumbup.gif
Manau,kad gal geriau yra kazkiek paplanuoti vaikeli.Nes mes norim antro vaikelio ir dziugu,kai pakalbam apie tai,nes tada matai kaip akyse kaupiasi asaros ir yra begalinis to troskimas. wub.gif
Atsakyti
vaigrs, nepergyvenk, man trys men niekaip nepasiseke, kad ir planavau, pasiseks kita men arba dar kita, jei ne po triju men. tai po 6 men, bet svarbiausia reikia noreti 4u.gif
Nepasiseke mums ziemos metu kaip norejome, vadinasi neskirta dar g.gif tai savo planus atsidejome rudeniui, dabar ir dar vasara arteja drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaipėdiete: 21 gegužės 2008 - 20:08
O man sunkoka darosi psichologiškai verysad.gif kad jau taip lauki lauki, o kas menesi atejus moteriškom problemom nusivili kad dar ne cry.gif nežinau, kažkaip raminu save raminu, nes tik pusmetis praėjo bet.. kodėl taip sunku laukt? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kvietine @ 2008 05 20, 15:19)
Mes su vyru  labai norejom  vaikuciu,bego dienos bet svajones nesipilde ir po ilgu laukimo metu jos isipilde su kaupu as greitai busiu dvynuku mama.Noreciau kad ir kitoms seimoms pasisektu,reikia tik neprarast vilties. thumbup.gif

sveikinu 4u.gif
labai ir aš dvynuku norėčiau, bet gyminėj tokiu nebuvo tai ir mum vargu tongue.gif
Atsakyti
Abi griežtai suplanuotos biggrin.gif Kaip jau dabar norėčiau netyčiuko, atsibodo viską planuoti doh.gif
Atsakyti
Pirmas netyciukas, jau jeigu bus antras, noreciau, kad butu suplanuotas mastau.gif
Atsakyti
Mes planuojam ( po vestuviu ax.gif ), bet bus kaip bus,nes ir mm nevuola 4 dienos....
Atsakyti
Mūsų pirmagimis planuotas (pasrtojau po 2 mėnesių). Dabar jau norime antro, tai nuo rugsėjo nesisaugosim, tikiuosi nevers mūsų ilgai laukti biggrin.gif Nes su pirmu, kai nepastojau iš pirmo mėnesio, mąsčiau kaip taip gali būti, jau visokių nesąmonių buvau prisigalvojus doh.gif
Linkiu visoms greičiau sugaut savo gandriukus 4u.gif
Atsakyti
Aciu Ugniuke uz palinkejimus 4u.gif
Ir tau linkiu patapti nestuke.gif kada suplanuosi.
Mes planuojam nuo rugpjucio, bet bus kaip bus.....
Atsakyti
Mes su vyru abu kartus planavom ir labai džiaugiuosi,kad tai padaryti pavyko iš pirmų kartų.
O tom, kurioms nepavyksta palinkėsiu tik stiprybės ir sėkmės smile.gif tikrai pavyks 4u.gif
Atsakyti