Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

QUOTE(vaigrs @ 2008 03 27, 21:42)
ech..kaip as noriu leliuko ir kaip bijau..negaliu atsiziureti i maziukus vaikucius..su vyru vis didkutuojam kada "darysim"leliuka ir niekaip nerandu tinkamo laiko..tai vyrui naujo darbo reikia, tai man darbe dar karijera padaryt reikia(juk tiek nebedaug reikia iki pakelimo), tai pinigeliu neuzteks, tai mano darbe sako kad "suzinosi balandi jog laukiesi", tai atrodo nu kaip cia dabar...juk negali...buti taip kaip pasake, juk turiu padaryti savaip..
bet siandien vaiksciojom po parduotuves ir ziurinejom vaikiskus rubelius ir kt.niekcius..parvaziavom namo ir pirma karta nesisaugojom..
kaip buvo baisu..o paskui gera..siandien kovo 27d. tikiuosi kad pastojau..naivu, bet noreciau kad taip butu..


Jei svajoji ir galvoji, tikrai atėjo pats laikas nestuke.gif , būtinai nestabdykite, jei dar "nieko" mirksiukas.gif , bet manau tikrai bus tau pasiseke thumbup.gif . Parašyk po 10 dienų kaip ten reikaliukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaipėdiete: 28 kovo 2008 - 20:50
QUOTE(Klaipėdiete @ 2008 03 28, 22:49)
Jei svajoji ir galvoji, tikrai atėjo pats laikas  nestuke.gif , būtinai nestabdykite, jei dar "nieko"  mirksiukas.gif , bet manau tikrai bus tau pasiseke  thumbup.gif . Parašyk po 10 dienų kaip ten reikaliukai  mirksiukas.gif




aciu tau, klaipediete, su kokiu neapsakomu nekantrumu laukiu tos dienos..pripirko vyras nestumo testu blush2.gif , folio rugsties..tai laukiam abu..brrr..net siurpuliukai nubego kaip noriu kad ten butu du II... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaigrs @ 2008 03 29, 19:08)
aciu tau, klaipediete, su kokiu neapsakomu nekantrumu laukiu tos dienos..pripirko vyras nestumo testu blush2.gif , folio rugsties..tai laukiam abu..brrr..net siurpuliukai nubego kaip noriu kad ten butu du II... blush2.gif  ax.gif

o gal tu testu tiek daug neprireiks biggrin.gif linkiu, kad butu pavyke kaip mums-is pirmo karto.


o jei i temos klausima atsakant-taip, musu vaikelis buvo planuotas.svarstem apie tai, gal keleta menesiu, o viena diena tiesiog sirdim pajutom abu kartu-o kam laukt?ir...rezultatas wub.gif nepasirodziusiu m diena mano testukai buvo teigiami tongue.gif ir dabar musu zirniukui 7,5 savaiteles!
Atsakyti
QUOTE(mergyte_23 @ 2008 04 01, 16:05)
o gal tu testu tiek daug neprireiks biggrin.gif linkiu, kad butu pavyke kaip mums-is pirmo karto.
o jei i temos klausima atsakant-taip, musu vaikelis buvo planuotas.svarstem apie tai, gal keleta menesiu, o viena diena tiesiog sirdim pajutom abu kartu-o kam laukt?ir...rezultatas wub.gif nepasirodziusiu m diena mano testukai buvo teigiami tongue.gif ir dabar musu zirniukui 7,5 savaiteles!



aciu tau..tikiuosi kad neprireiks..labai laukiu mm, turetu buti balandzio 6 bet jei nebus..vadinasi bus uzkibe...kaip noreciau kiek imanoma greiciau suzinoti laukiuosi ar dar ne...
Atsakyti
Pirmą planavome ax.gif
Atsakyti
Pirmoji užsimezgė per patį medaus mėnesį, nors ir saugojomės. O antrąją planavom , pavyko iš antro karto. Labai prie širdies man tas vaikas. Dabar svajoju apie trečią - reiktu berniuko, bent jau tėčiui, tai žadu bandyti rudenį, nord man jau 35, ir gal taip greitai nesigaus... ax.gif
Atsakyti
mes jau pradejom planuoti smile.gif koki gera pusmeti kalbejom kalbejom ir nutarem kad jau laikas rolleyes.gif tad kibom prie darbu,ziuresim kiek ilgai laukti reiks savojo leliaus mirksiukas.gif
Atsakyti
mergytes, noriu pasiguosti..pabego mano lelius..prasidejo tom prakeiktos mm..o taip tikejausi kad uzkibo..ir temperatura buvo 37.01, 36.9 ir pykino..bet.. schmoll.gif verysad.gif

taip liudna kad net apsiverkiau kelis kartus siandien..
Atsakyti
QUOTE(vaigrs @ 2008 04 07, 19:00)
mergytes, noriu pasiguosti..pabego mano lelius..prasidejo tom prakeiktos mm..o taip tikejausi kad uzkibo..ir temperatura buvo 37.01, 36.9 ir pykino..bet..  schmoll.gif  verysad.gif

taip liudna kad net apsiverkiau kelis kartus siandien..

Neliūdėk labai ax.gif Kitą kartą pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowiliuke: 07 balandžio 2008 - 21:10
As tai savo abu vaikucius planavau. Abu uzkibo per du menesius thumbup.gif
Atsakyti
Planavom pirma, planuojam ir dabar mirksiukas.gif Tik tas antrukas nelabai jau skubinasi verysad.gif
Atsakyti
Aš tai labai pradžioj planavau kada pastot, po vestuviu nusprendžiau kad dar reikia truputuka palaukti nes mat darbas mano prastai apmokamas, tai norėjosi geresnio kad tvirčiau jausčiausi, paskui pasitaikė galimybė, tai pakeičiau darba tai ten man pasakė jog tikisi kad metelius padirbsiu kol sugalvosiu pastot, tai vėl saugojomės, prieš metelius pastojo mano geriausia draugė, paskui dar viena, prieš mėnesiuka dar viena draugė susilaukė kūdikėlio, aš nuo lapkričio jau bandau pastot bet pakolkas nesėkmingai, pirmaisiais pora mėnesiu sulaukus menstruaciju verkdavau, dabar save raminu kad kai leliukas norės ateit i musu šeima tai ir ateis, bet taip jau noriu pastot, nes tik svetimais kūdikais džiaugiuosi, o beto ir mano vyras labai nori kūdikiuko mažuliuko, ir žinau kad jis geras tėtis bus sad.gif Jau kokia puse metu bandau pastot, bet pakolkas save raminu kad dar nesitirsiu nuo nevaisingumo
Atsakyti