Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Na kodel visos daugiau ar maziau planuoja? Mes tai tiesiog ganetinai atsipalaidavom, net susituokt nespejom, ir i planus nebetelpa vestuves - o gal cia as neitilpsiu i suknele...
Zodziu musu kliackas gims rugseji - stai kaip seimyniskai mums pavyko praeitas Kaledas atsvest - patys to nezinodami sau dovanele pasidarem, tik ne po eglute...
man tai didelis sokas buvo, bet pagalvojau jei butume planave, tai reiketu ne metus ir ne 5 laukt... As net vestuvem nesiruosiu pasirengus, o kur dar vaikas...
Bet uztat dabar esu lepinama, ir i darba nebeinu, ir pietus vyrui noriu darau, noriu ne.  Bet cia jau kita tema... tongue.gif
Atsakyti
Hmm, tikrai kiek daug čia planerių  :D
Mūsų tai buvo visai netyčiukas, ir nemažas šokas abiems  :o
Tačiau dabar galvojam, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Turim nuostabią dukrytę ir džiaugiamės gyvenimu kartu. Tik va antram niekaip nesiryžtam...
Atsakyti
O mūsų vyresnėlė sakyčiau buvo staigiai suplanuota wink.gif
Jei būtų buvus vyro valia, tai turbūt mažylį būtume turėję jau metai po vestuvių, bet aš vis atidėliojau, kol nepalaikiau ant rankų draugų naujagimio sūnaus. Vos grįžus iš draugų tą patį vakarą taip užsimaniau vaikelio...... Ir po nepilno mėnesio pastojau ;D
O antroji irgi buvo planuota, labai norėjau, kad gimtų vasarą, taigi, planavom pradėti nuo rugsėjo iki lapkričio, bet rugsėjo gale susiradau darbą ir planus nutraukėm :-/, tiksliau atidėjom sekančiam rudeniui biggrin.gif,. bet pastojau vasaros gale ir gegužės 10d per patį referendumą pagimdžiau gražutę dukrytę (senelis ją Mis Europa vadina ;D) Tai va, tik mėnesiu anksčiau nei planuota ;D
Atsakyti
Musu mazute mes vadinam jubiliejine, nes per pirmasias vestuviu metines mums pavyko ja apradeti, Kaip tik vyras buvo gryzes is komandiruotes savaitgaliui, na ir kaip pridera tokia diena, įvyko tai.... ohmy.gif Uzsiiminedami meile juokemes, jei pavyks, vadinsim jubiliejine. Taip ir atsitiko. smile.gif
Na, o as del leliuku tai jau seniai dziuvau, nes buvo gyvenimas nuskriaudes pries tai, tai labai jau norejosi to mazo padarelio. Dabar ji jau 2,5 men, o rugsejo menesi su vyru svesime antrasias vestuviu metines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
galiu pasiulyti parsisiusti nebloga moters kalendoriu - susivedi menesines ir nubraizo grafikelius kada vaisingos dienos kada ne ir tt. vadinasi Femta, veltui tik 30 dienu, bet visviena idomuhttp://download.com.com/3120-20-0.html?qt=woman&tg=dl-2001


man ten kažkaip per sudėtinga, kažkas nesigavo  :smile.gif, radau ne ką prastesnį lietuvišką  wink.gif, žiūrėsim, ar nepaves  :smile.gif:

http://www.spa.lt/7_...os_dienos.phtml
Atsakyti
Jei as buciau planavusi vaikus, siandien ju ne vieno netureciau. Vis atsiranda visokiu nepadarytu darbu, reikalu. O dabar turiu du. Pirmas - jaunyste kvailyste nepatirtis (vaika, aisku, vis tiek myliu), antras - kontraceptiniu tableciu ignoravimas. Issiemiau spirale, o tableciu niekaip nenusipirkau. O kadangi esu supervaisinga, tai uzkibau ant smugio  ;D

O mano bendraamze drauge, kuri beveik viskuo ziauriai panasi i mane, vaiku dar neturi, nors turi ir vyra, ir buta, ir automobili, ir darba, ir mokslus yra baigusi. Jai dabar 31-eri. Tai ji apie vaikus nesako NORIU. Ji sako jau REIKETU. Nes dar turi kazkokiu neigyvendintu projektu. Tos moterys, kurios neturi vaiku, isivaizduoja, kad vaikas ziauriai viskam trukdytu. O is tikruju, kai jis atsiranda, viska galima suderinti, pasiekti, isigyti.
Atsakyti
Mes tai neplanavom vaikucio, saugojomes naturaliai  :-/ Nors mano dar tada draugas  daznai kartodavo, kad jau noretu leliuko. As dar tam nebuvau pasiruosus. Norejau pradet gerti kontraceptines tabletes, bet mano vyras ruosesi isvaziuot ilgesniai kelionei (2 men), tai sako, kam cia tau, kai grisiu, tada ir apie sauguma pakalbesim. Dvi dienas pries jo isvykima suzinojau, kad laukiuosi :-X Kilo siokiu tokiu priestaringu jausmu, tiesa pasakius, man dabar pries savo leliuka, kuris jau daugiau nei 7 men. mano pilve, geda. O dabar labai labai jo laukiu ir esu laiminga  [smiley=soka2.gif]
P.S.Mano vyras iskarto buvo labai laimingas ir issisiepes. Man ir dabar dar kirba ta mintis, ar tik nebus jis cia vienas TAI suplanaves [smiley=hat.gif]
Atsakyti
dar vaikystej mano mama buvo nusivedus pas ekstrasense ir ta man pasake, kad galiu vaiku neturet. na tai as is pradziu juokiausi, bet kai apsizenijau tai juokinga nebeatrode. geriau kontraceptikus, kol vyras pasake, kad gal jau laikas, kad turiu iki 25 m pagimdyt wink.gif, bet man neisejo is galvos ta ekstrasense. geriau vitaminus 3 men, paskui nuejau pas ginekologe ir ji man sako turit kiausinuka, jei norit vaikucio gristat namo, griebiat vyra ir i lova  :smile.gif. tai grizus namo vyrui ir sakau, turiu kiausinuka reikia buozgalviuko. reikia tai reikia biggrin.gif. jau po visko sakau vyrui, kad nieko nebus is pirmo karto, o jis man, kaip tai nebus jei jau yra  ;D ir stai as dabar esu 5 men. ;D ir nebesulaukiu kada turesiu maziuka ;D
Atsakyti
Mes tai pirma planavom labai, o antras kazkaip savaime gavosi ;D Pradejom tik shneketi, kad gerai butu pametinukai... Neatausho dar ir pedos, ir sast tau kad nori - laukiuosi... tongue.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai gimė neplanuoti. Pirmas nėštumas galima sakyti, kad prisižaidėm. Gimė mergaitė, nesigirsiu, bet tikrai graži. Mano vyras sako "su meile daryta". Buvo staigmena visai šeimai, bet abu su vyru buvome subrende turėti vaikų, tai šoko nepatyrėme. O antras nėštumas tai tikrai kaip iš giedro dangaus. Aš galvoju kad man prikarksėjo mano dukrytės auklė. Ji planavo išvažiuoti į Ameriką užsidarbiauti, o mes dukrą planavome vesti į darželį, tai astisveikinimo vakarą ji taip ir sako "Jeigu turėsite berniuką-tai tikrai ateisiu pas jus daboti", mes taip pasijuokėm, kad tikrai neplanuojam. Ir ką, aš po mėnesio pastojau. Ir dabar auginu sūnelį. Aš taip ją ir pavadinau, geroji raganėlė.
Atsakyti
Po vestuvių praėjo 5 m., kol pasiryžom, bet pabandėm kartą nesisaugodami ir vėl apsigalvojom "ne, gal dar palaukim, dar reikia to to ir ano" bet JAM to vieno kartelio be apsaugos pakako - sūnui 5 m. ir be galo nori sesytės, ir aš noriu, bet vėl "reikia baigti mokslus, to to ir ano..." nors jaučiu, kad mano vyrai greitai gali mane įkalbėti. Bet kol kas to nerodau, nes, jaučiu, kad sutuoktinis suplanuotų vienas! ;D
Atsakyti
Mes tai planavom kad spali pradesim daryti na ir apie vasara gal turesim. Taigi darem  net 9 men kol pagaliau testas parode du bruksniukus.
Jau buvom neteke vilties.
Atsakyti