Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Na mes siuo met planuojame antra vaikeli. nestuke.gif As tai gimdyti iskarto po pirmo vaiko nenorejau ir pajutau ta nora, kai dukrelei sukako 3 metukai. Dabar jauciuosi tam pasiruosusi. Baigiau mokslus univere, jau 2 metus dirbu, tai jauciu, kad esu jau pasirengusi doh.gif
Atsakyti
Mes jau irgi planuojame savo pirmaji stebukleli. wub.gif Labai noreciau, kad jis greitai pas mus ir ateitu...
Atsakyti
Mes planuojam savo pirma leliuka nestuke.gif , o gal ir dvynukes pagausim wub.gif
Atsakyti
Mudu su vyru vaikutį planavom ir "suplanavom" jau pirmą mėnesį thumbup.gif
Atsakyti
Pirmas vaikutis planuotas, tikiuosi ir antrą susiplanuosim mirksiukas.gif
Atsakyti
o as savo dukryte suplanavau per 1 diena lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o buvo taip - sutikau senai matyta drauge su labai maza ir isdykusia mergyte, tai grizau namo ir grieztai pareikalavau kuo skubiau man "padaryti" isdykusia mergyte, bet kadangi iki mmm buvo likusios 3 dienos, tai nelabai ir gavosi, bet uztai kita menesi as jau buvau nestuke.gif ir nuo pat pirmos dienos zinojau, kad turesiu dukryte 4u.gif , o jau kita diena ir varda isrinkau - VĖJŪNĖ. taigi, dabar turiu truputi isdykusia ir velniskai mylima Vejune bigsmile.gif
Atsakyti
nu mums cia buvo netyciukas 4u.gif
Papildyta:
dabar labai laukiamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veitina @ 2007 11 07, 21:15)
o as savo dukryte suplanavau per 1 diena  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o buvo taip - sutikau senai matyta drauge su labai maza ir isdykusia mergyte, tai grizau namo ir grieztai pareikalavau kuo skubiau man "padaryti" isdykusia mergyte, bet kadangi iki mmm buvo likusios 3 dienos, tai nelabai ir gavosi, bet uztai kita menesi as jau buvau  nestuke.gif  ir nuo pat pirmos dienos zinojau, kad turesiu dukryte  4u.gif , o jau kita diena ir varda isrinkau - VĖJŪNĖ. taigi, dabar turiu truputi isdykusia ir velniskai mylima Vejune  bigsmile.gif

kaip fain wub.gif
Atsakyti
Norėtume, kad planai ir norai neprasilenktų su realybe rolleyes.gif Subrendom pirmam stebukliukui. Tikimės ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 18 lapkričio 2007 - 00:28
Mūsų stebuklėlis laaabai planuotas ir lauktas 4u.gif
Lapkritį nustojome saugotis, pradėjau gerti vitaminus, o sausio gale pastojau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tie keli mėnesiai buvo velniškai ilgi, bet mano organizmui reikėjo atsigauti po KT.
Todėl dabar planuojame kviestis vaikelį po metų ir iki to laiko negersiu jokių KT, tuo labiau, kad vis dar maitinu krūtimi mūsų pirmagimę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Abu vaikučiai planuoti mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na pas man pirmoji mano maze buvo neplanuota smile.gif bet laukiama ir mylima, esu laimunga, nepaisant ivairiu tuo metu buvusiu aplinkybiu, na o antras leliukas planuojamas, planuojamas pradeti 2008 09 biggrin.gif laukiu nesulaukiu wub.gif
Atsakyti