Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

QUOTE(VAE @ 2007 08 29, 09:32)
mes pirmosios neplanavom, bet ir labai gerai, nes dar kokius penkerius metus planuotume ir visas netinkamas laikas būtų. o antrąjam jau po truputį ruošiamės, labai noriu rugpjūtinuko-liūtuko  wub.gif

tai jus jau dabar planuojat? ar po metu kitu? g.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(indrutee @ 2007 08 29, 10:11)
tai jus jau dabar planuojat? ar po metu kitu?  g.gif


leliuką norėčiau supti 2008-08... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAE: 29 rugpjūčio 2007 - 09:31
QUOTE(VAE @ 2007 08 29, 10:30)
Papildyta:
leliuką norėčiau supti 2008-08...  ax.gif

tai lapkricio men pulsit i darba ane mirksiukas.gif
maniskis gimes liepos 29d smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 08 29, 10:44)
tai lapkricio men pulsit i darba ane  mirksiukas.gif
maniskis gimes liepos 29d  smile.gif

tai jau teks blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2007 08 29, 10:58)
tai jau teks  blush2.gif  biggrin.gif

na ka mum belieka tik palinket sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 08 29, 13:24)
na ka mum belieka tik palinket sekmes  4u.gif

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Planavome. Birželio mėn. pasiėmiau diplomą ir pabaigiau KT. Porą ar trejetą mėnesiukų pasisaugojome, kad "gimdos sienelės sustiprėtų" (net nežinau ar čia tikrai to reikėjo, bet buvau kažkur kažkada girdėjusi, kad taip reikia), o sausio pradžioje užkibome nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad mums visiems reikia kuo greiciau isipildyti musu svajones apie vaikeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2007 08 29, 10:30)
Papildyta:
leliuką norėčiau supti 2008-08...  ax.gif


Mes irgi planuojam kitai vasarelei leliuka. tai jau teks greitai imtis darbo biggrin.gif
Kadangi man bus pirmas kudikelis ir pirmas nestumas, tai siek tiek jaudinuosi, labiausiai del to, kad pirmieji trys men bus ziema, labai bijau susirgti gripu ir pan. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute3 @ 2007 08 31, 11:30)
Mes irgi planuojam kitai vasarelei leliuka. tai jau teks greitai imtis darbo  biggrin.gif 
Kadangi man bus pirmas kudikelis ir pirmas nestumas, tai siek tiek jaudinuosi, labiausiai del to, kad pirmieji trys men bus ziema, labai bijau susirgti gripu  ir pan.  verysad.gif
oj tik neprisigalvok ligu anksciau laiko smile.gif as pvz pastojau spalio gale ir ziema vaiksciojau su nestuke.gif ir viskas buvo ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute3 @ 2007 08 31, 11:30)
Mes irgi planuojam kitai vasarelei leliuka. tai jau teks greitai imtis darbo  biggrin.gif 
Kadangi man bus pirmas kudikelis ir pirmas nestumas, tai siek tiek jaudinuosi, labiausiai del to, kad pirmieji trys men bus ziema, labai bijau susirgti gripu  ir pan.  verysad.gif

Man pirmas vaikelis buvo pradėtas spalio mėnesį, sirgau žiemą, aiškų vaistukų negalimą, tai arbatytėm. Poto ir kosulys buvo užpuolęs, bet viskas buvo gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 08 31, 16:55)
Man pirmas vaikelis buvo pradėtas spalio mėnesį, sirgau žiemą,  aiškų vaistukų negalimą, tai arbatytėm. Poto ir kosulys buvo užpuolęs, bet viskas buvo gerai  thumbup.gif


Labai dziaugiuosi uz jus smile.gif
As irgi tikiuosi, kad ir mums bus viskas gerai. Buvau nuejusi pas ginekologe, klausiau gal reikia pasiskiepyti nuo gripo ar raudonukes (nes nesirgusi esu), bet sake, kad nebutina blush2.gif
Atsakyti