Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

planuoti pradedam si menesiuka, idomu kaip mums pasiseks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mase @ 2007 08 25, 20:35)
planuoti pradedam si menesiuka, idomu kaip mums pasiseks wub.gif


Sekmes ir jums planuojant. Mano vyras tai jau pradejo sakyti. "Nu pasirodo ne taip lengvai ir paprastai darosi, kaip galvojau" smile.gif
Atsakyti
aciukas,nu tai va man ir baisoka darosi cia SM pasiskaicius, kiek kitoms tenka laukti to stebukliuko
Atsakyti
QUOTE(Mase @ 2007 08 25, 20:51)
aciukas,nu tai va man ir baisoka darosi cia SM pasiskaicius, kiek kitoms tenka laukti to stebukliuko


Aha. Mes ir dar palaukeme po kontraceptiniu nutraukimo, kol tas poveikis prasivaikscios, o cia pasirodo nereik laukt, nes nezinia kada patapsi nestuke.gif
Atsakyti
o mse kolkas atidejom planavima del siokiu tokiu problemeliu unsure.gif ir nuo kovo men nebeplanuojam
Atsakyti
Mes pirmą planavom, ir jau antrą planuojam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 08 26, 01:36)
o mse kolkas atidejom planavima del siokiu tokiu problemeliu  unsure.gif  ir nuo kovo men nebeplanuojam


Tikiuosi problemeles nedideles, jas greit pasalinsite ir planuosite sekmingai toliau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisstukas: 26 rugpjūčio 2007 - 16:28
QUOTE(krisstukas @ 2007 08 26, 17:27)
Tikiuosi problemeles nedideles, jas greit pasalinsite ir planuosite sekmingai toliau  mirksiukas.gif  4u.gif

oj net nzn ar dings tos problemeles doh.gif nes jos yra tarp musu su MB blush2.gif nebezinau kiek dar temsim kartu... daba mmm veluoja net nzn ka galvot
Atsakyti
Mūsų abu vaikiukai planuoti blush2.gif
Atsakyti
Mes palnuojame nuo 2006 m. balandzio men. ir labai laukiam kada tai atsitiks
user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mes taip pat planavom antraji vaikiuka, norejom kad veziukas gimtu ax.gif , bet matyt vaikiukas panoro anksciau i svieta atsirast ir jau laukiame zuvytes thumbup.gif nestuke.gif . Bet is tikruju vis tiek manau kad vaikiukas planuotas, juk mes jau ji planavom, o kad truputi anksciau isejo tai mes ir nepergyvenam biggrin.gif
O pirmukas tai tai pat neticiukas buvo ax.gif
Manau vis del to netyciukai lengviau gaunasi... g.gif
Atsakyti
mes pirmosios neplanavom, bet ir labai gerai, nes dar kokius penkerius metus planuotume ir visas netinkamas laikas būtų. o antrąjam jau po truputį ruošiamės, labai noriu rugpjūtinuko-liūtuko wub.gif
Atsakyti