Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

planavom keleta menesiu, bet ta menesi kai pastojau, nesitikejau kad bus uzkibes nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes ir jau planuojam kelinta menesi,bet deja nesekmingai verysad.gif o pirmutinis mazylis buvo planuotas,ir uzkibo is pirmo karto nestuke.gif ,tikejomes kad ir si karta taip bus deja...
Atsakyti
Mes planavome 6 mėn, kurie pakankamai nervų sugadino. Vis lauki, o dar nėra... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2007 08 15, 00:17)
Mes planavome 6 mėn, kurie pakankamai nervų sugadino. Vis lauki, o dar nėra... unsure.gif

sveikutės ,planuok neplanaves, kai ateis laikas tai pati nepastebėsi, kad jau ir nestuke.gif, pati apturėjau ta džiaugsma - pirmas netyčiukas gavosi , ta kart vyrui pasakiau kad busiu neščia , o kai antro nutarėm susilaukti tai 9 men bandėm, šiaip netaip pavyko pastoti , bet išnešiot ne, nutruko 13 sav. dabar laukiuosi dvynuku ir nieko neplanavau tiesiog atsipalaidavau ir be jokio man reikia vaiko turiu rezultatą. nestuke.gif tai va vieną atėmė, davė du.
Atsakyti
Planavom, ir antrą planuojam.
Atsakyti
QUOTE(rasiuxs @ 2007 08 16, 12:08)
dabar laukiuosi dvynuku ir nieko neplanavau tiesiog atsipalaidavau ir be jokio man reikia vaiko turiu rezultatą. nestuke.gif tai va vieną atėmė, davė du.

skaudzia kaina, bet dabar turesi du dziaugsmelius 4u.gif

o jau mes kada turesim, tai bus labai lauktas, svajotas ir norimas vaikutis wub.gif
Atsakyti
Planuojam 4u.gif . Jau šiandiena varysiu folio rūgšties pirkti ax.gif , o nuo pat kitos savaitės pradžios pas gydytoją fear.gif , rimtesnė gamyba turėtų prasidėti rugsėjo pabaigoje, spalio pradžioje, norėjau lapkrity pradėti, tačiau kai paskaičiau, kad tai trunka dažniausiai ne vieną mėn., tai truputuką paankstinsim 4u.gif
Atsakyti
Mes tai nieko neplanavom, nesisaugojom ir pastojau tik po 5 metu.
Kaip sakoma ateis laikas, bus ir vaikas rolleyes.gif
Ir turime dziaugsmeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxs @ 2007 08 16, 13:08)
sveikutės ,planuok neplanaves, kai ateis laikas tai pati nepastebėsi, kad jau ir nestuke.gif, pati apturėjau ta džiaugsma - pirmas netyčiukas gavosi , ta kart vyrui pasakiau kad busiu neščia , o kai antro nutarėm susilaukti tai 9 men bandėm, šiaip netaip pavyko pastoti , bet išnešiot ne, nutruko 13 sav. dabar laukiuosi dvynuku ir nieko neplanavau tiesiog atsipalaidavau ir be jokio man reikia vaiko turiu rezultatą. nestuke.gif tai va vieną atėmė, davė du.

smagu kad po tokio praradimo atlygino su kaupu wub.gif vaje net du mazuciukai

as ir daznai po nesekmingo nestuke.gif svajodavau kad gal dievulis veliau man skirs gelis is kart bet deja unsure.gif nesvarbu turejau 3persileidimus bet dziaugiuos kad pavyko susilaukt grazuoliuko berniuko wub.gif
Atsakyti
musu sunus neplanuotas, bet paslapcia lauktas ax.gif tipo bandeme saugotis naturaliu metodu - BT matavimu, kurio pasekoje nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų būsimasis - planuotukas. smile.gif
Atsakyti
Mes su vyreliu ir planuojam jau kelinta menesi. Na po savaiteles kazkur turetu paaisketi, ar sis menuo sekmingas ar teks dar palaukti nestuke.gif
Atsakyti