Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

o tai nuo ko reikia pradeti planuoti? smile.gif siais metais isteku, tai kitais metais noreciau pradeti gamyba smile.gif nes pagal savo sveikata noreciau,kad 2009 pavasariop/ziema butu paskutiniai menesiai smile.gif trai va.labai laukiu patirciu: kokius tyrimus reikia pasidaryti ir pan? ir ar pavyko tas suplanavimas, ar kas taip dare?
Atsakyti
Mes planavom ir per puse metu suplanavom thumbup.gif
Atsakyti
Mes planavom savo stebuklėlį, tačiau planas buvo įgynedintas tik po 3-4 metų verysad.gif Tame laikotarpyje buvo atlikta keletas tyrimų, operaciją. Pastojau tik vaistų, skatinančių ovuliaciją, pagalba.
Atsakyti
Planuojame. smile.gif
Atsakyti
Ir mes planavom...iš pirmo karto gavosi tongue.gif
Antrą irgi planuosim po poros metų turbūt g.gif
Atsakyti
pirmas mažiukas pats užsuko į mūsų planus. nors nebuvo prieš.
vat antrą jau pradėjom planuot (beje, o gal jau ir gavosi smile.gif ) dar nežinom, tenka vis laukti kelias savaitėles.
Atsakyti
MAno patirtis:
pirmoi nors ir labai lauktabet ir labai ntikėtaSu antraja pastojau budama su spirale irtai tik vina karta per 3 menesiu sueiti.
taigi abu neplanuoti, bet mano labai laukti wub.gif
Atsakyti
Intensyviai planavome 7 mėn. ir pagaliau pavyko... 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2007 08 13, 13:19)
Intensyviai planavome 7 mėn. ir pagaliau pavyko...  4u.gif  blush2.gif

nuoširdūs sveikinimai tapus:nestuke biggrin.gif mano sūnelis taip pat planuotas ir ilgai lauktas,dabar atėjo laikas ir apie antrą pagalvot,bet vis nesirįžtu ax.gif
Atsakyti
pirma planavom abu,po menesio gavosi,antra paplanavau as ax.gif ,vyrui tik uzsimindama,kad jau reiketu-gavosi is karto...
Atsakyti
kaip smagu kad tiek daug planuotu,nors mano tai netyciukas,bet man tik i nauda nes jauciu dar ir dabar netureciau blush2.gif
Atsakyti
mes jau planuojam taip pat 4u.gif
Atsakyti