Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

QUOTE(irina @ 2007 07 01, 23:20)
Ovuliacijos testai ir kita poza smileysex.gif: gali pakeisti testo rezultatus.  thumbup.gif sekmes!  mirksiukas.gif

tai jau dabar nereik du yra pakaks bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
manoji visai neplanuota - toks visiškas netyčiukas, bet užtat dabar esu labai laiminga turėdama savo padūkėlę. o antrą planuojam po gerų metų - tik bėda, va niekaip nesusergu g.gif dvi savaites vėluoja... unsure.gif nors gi saugausi - tą kontraceptinį pleistrą naudoju doh.gif bet jau kažkaip neramu unsure.gif pradėjau čia skaitinėtis apie visokius požymius... unsure.gif Blyn, net tą nėštumo planuoklį išbandžiau... tai siabe siaubeli - vyras po kelionės grįžo per mano vaisingiausias dienas, tai žinnot... blush2.gif Bet juk SAUGAUSI!!! blink.gif Negi ir antras bus visiškas netyčiukas g.gif unsure.gif unsure.gif ? Aš dar šiaip nenoriu vaikų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte12000 @ 2007 07 04, 11:56)
manoji visai neplanuota - toks visiškas netyčiukas, bet užtat dabar esu labai laiminga turėdama savo padūkėlę. o antrą planuojam po gerų metų - tik bėda, va niekaip nesusergu  g.gif  dvi savaites vėluoja...  unsure.gif  nors gi saugausi - tą kontraceptinį pleistrą naudoju  doh.gif bet jau kažkaip neramu  unsure.gif pradėjau čia skaitinėtis apie visokius požymius...  unsure.gif Blyn, net tą nėštumo planuoklį išbandžiau... tai siabe siaubeli - vyras po kelionės grįžo per mano vaisingiausias dienas, tai žinnot...  blush2.gif Bet juk SAUGAUSI!!!  blink.gif  Negi ir antras bus visiškas netyčiukas  g.gif  unsure.gif  unsure.gif ? Aš dar šiaip nenoriu vaikų  schmoll.gif

4u.gif pasidaryk testuka ir pasidalink dziugia naujiena mirksiukas.gif o jei yra leliukas tai jis jus dabar pasirinko nes taip norejo,atsibodo laukti kada gi pagaliau apsispresit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2007 07 04, 14:17)
4u.gif pasidaryk testuka ir pasidalink dziugia naujiena  mirksiukas.gif  o jei yra leliukas tai jis jus dabar pasirinko nes taip norejo,atsibodo laukti kada gi pagaliau apsispresit  mirksiukas.gif



Nu aš jau apsisprendžiau - teks šiandien nusipirk testuką, ryt ryte pasidarysiu... Bet kaip bijau, bijau ir dėl to, kad galėjau pastoti naudodama kontraceptinį pleistrą... Bijau, kad jis gali pakenkti kūdikiui, jei laukiuosi... verysad.gif Ryt pasidalinsiu naujiena unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte12000 @ 2007 07 04, 14:29)
Nu aš jau apsisprendžiau - teks šiandien nusipirk testuką, ryt ryte pasidarysiu... Bet kaip bijau, bijau ir dėl to, kad galėjau pastoti naudodama kontraceptinį pleistrą... Bijau, kad jis gali pakenkti kūdikiui, jei laukiuosi...  verysad.gif Ryt pasidalinsiu naujiena  unsure.gif

sakoma kad jokie medikamentai nekenkia leliukui kol nezinai kad laukiesi mirksiukas.gif tad maziau nervuokis 4u.gif buna kad ir KT geriant pastoja ir nieko, gimsta sveiki leliukai mirksiukas.gif laukiam naujienu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2007 07 04, 14:45)
sakoma kad jokie medikamentai nekenkia leliukui kol nezinai kad laukiesi  mirksiukas.gif  tad maziau nervuokis  4u.gif  buna kad ir KT geriant pastoja ir nieko, gimsta sveiki leliukai  mirksiukas.gif  laukiam naujienu  bigsmile.gif


Nu va - vakar nusipirkau testą, šiandien neprireikė, nes vakar vakare mėnesinės prasidėjo lotuliukas.gif
o kažkaip net nelabai džiugu pasidarė - nors atrodoir turiu molijoną argumentų kodėl dar ne DABAR blush2.gif kažkaip tikriausiai pasamonėj tikėjausi, kad vis dėlto laukiuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte12000 @ 2007 07 05, 19:53)
Nu va - vakar nusipirkau testą, šiandien neprireikė, nes vakar vakare mėnesinės prasidėjo  lotuliukas.gif
o kažkaip net nelabai džiugu pasidarė - nors atrodoir turiu molijoną argumentų kodėl dar ne DABAR  blush2.gif  kažkaip tikriausiai pasamonėj tikėjausi, kad vis dėlto laukiuosi  blush2.gif

console.gif nenusimink, uztat izvelk gera puse,galbut kaip tik dabar apsispresit nebenaudoti apsaugu ir kviestis leliu mirksiukas.gif
Atsakyti
musu abu vaikuciai planuoti wub.gif
norejom,kad gimtu pavasari,graziausiu metu laiku wub.gif ,tai tai abu ir gime thumbup.gif
dukryte balandzio men.,o sunelis geguzes biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Planavom ir net labai biggrin.gif Tik per 4 ciklą pagavom thumbup.gif
Atsakyti
mes pradejom planuoti nuo sausio menesio, pavyko pastoti tik po 5menesiu, buvo dziaugsmo pilnos kelnes ax.gif jau prisisvajojom kad vasari leliukas gims,kai ateis vasara tai jau gales uogas ragauti... bet deja 9sav padare abrazija, verysad.gif o dabar bandom atsigauti po smugiu ir vel ruosiames rugsejo pabaigoj kviesti leliu ax.gif jau laikas nebesvarbu,svarbu kad butu leliukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2007 07 09, 11:39)
mes pradejom planuoti nuo sausio menesio, pavyko pastoti tik po 5menesiu, buvo dziaugsmo pilnos kelnes  ax.gif  jau prisisvajojom kad vasari leliukas gims,kai ateis vasara tai jau gales uogas ragauti... bet deja 9sav padare abrazija,  verysad.gif  o dabar bandom atsigauti po smugiu ir vel ruosiames rugsejo pabaigoj kviesti leliu  ax.gif  jau laikas nebesvarbu,svarbu kad butu leliukas  rolleyes.gif


Noriu palinkėti sėkmės, tik nežinau kame? - PLANAVIME ar jau DARYME lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte12000 @ 2007 07 11, 09:10)
Noriu palinkėti sėkmės, tik nežinau kame? - PLANAVIME ar jau DARYME  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aciu uz palinkejima 4u.gif dabar dar planavimas vyksta, bandau nervus apraminti,atsigauti,o nuo rugsejo pabaigos vel darysim ax.gif kai pagalvoji tai jau tuoj ir rugsejis bus,nes darbe rugpjuti daug darbo bus tai ir nejusiu kai laikas prabegs rolleyes.gif
Atsakyti