Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

QUOTE(adaida @ 2007 04 14, 19:20)
mes planuojam jau astunta menesi ...aisku, kad kyla ivairiu minciu bet as jau buvau nusiteikusi, kad bus sunku pastoti, tai ir nesvaigau kad per pora menesiu pagausim...bet jau norisi greiciau ir nerimas yra unsure.gif


Sveika, Adaida,
O kodel is karto toks nusiteikimas? Ar yra kokiu priezasciu seimoj, ar su sveikata, ar siaip tiesiog toki isitikinima turi? As tai kai apgalvoju, kaip ir neturetu but problemu pastot, bet vis tiek bijau, kad maza kas. Bet blogai galvojant turbut ir prisishneketi galima. Kaip ten bebutu, linkiu tau kuo didziausios sekmes ir kuo greiciau sugaudyt mazyliuka.
Atsakyti
Mes vis atideliojome planavima i patogesni laika, kai jau bus sutvarkyta buitis, kai uzdirbsime daug pinigu, taciau planus teko paspartinti, kadangi del tam tikru priezasciu jei dar atideliosime, galime is viso nesusilaukti savo vaikelio.
Is tikro tai as labai dziaugiuosi del to ir tikiuosi, kad dar nebus per velu g.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2007 04 14, 19:58)
Sveika, Adaida,
O kodel is karto toks nusiteikimas? Ar yra kokiu priezasciu seimoj, ar su sveikata, ar siaip tiesiog toki isitikinima turi? As tai kai apgalvoju, kaip ir neturetu but problemu pastot, bet vis tiek bijau, kad maza kas. Bet blogai galvojant turbut ir prisishneketi galima. Kaip ten bebutu, linkiu tau kuo didziausios sekmes ir kuo greiciau sugaudyt mazyliuka.



yra gine sakiusi, kad mano gimda maza ir uzlinkusi ir kad sunku bus pastoti, tai ir nusiteikiau tam...
Atsakyti
QUOTE(adaida @ 2007 04 14, 18:20)
mes planuojam jau astunta menesi ...aisku, kad kyla ivairiu minciu bet as jau buvau nusiteikusi, kad bus sunku pastoti, tai ir nesvaigau kad per pora menesiu pagausim...bet jau norisi greiciau ir nerimas yra unsure.gif

tu tik neprisigalvok ko nereikia, va uriu draugę, jinai irgi žinojo, kad nebus lengva pastoti dėl kažkokių ten priežaščių, bet va, nenuleido rankų ir po 2 metų planavimo yra jau 4 mėnesį nėščia, dėl ko mes labai už ją džiaugiamės
tai va, nenusimink, o kibk į darbą 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(adaida @ 2007 04 17, 20:59)
yra gine sakiusi, kad mano gimda maza ir uzlinkusi ir kad sunku bus pastoti, tai ir nusiteikiau tam...


Jei taip būsi nusiteikusi, tai ir nepastosi schmoll.gif .
Pas mane irgi pasisukusi gimda, gydytoja sakė irgi, kad bus sunku pastoti, o pastojau iš antro mėnesio. Pirmą mėnesį irgi mąsčiau - oi kaip čia bus ir nieko schmoll.gif
O po to perskaičiau, kad reikia atsipalaiduoti, nusiramintim neglvoti apie pastojimą dieną - naktį ir ramiai gyventi smile.gif Ir atkeliavo mūsų padauža doh.gif
Atsipalaiduokit abu su vyru, išgerkit po taurę vyno ir į darbą mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DaliaG @ 2007 05 02, 16:43)
Jei taip būsi nusiteikusi, tai ir nepastosi schmoll.gif .
Pas mane irgi pasisukusi gimda, gydytoja sakė irgi, kad bus sunku pastoti, o pastojau iš antro mėnesio. Pirmą mėnesį irgi mąsčiau - oi kaip čia bus ir nieko  schmoll.gif
O po to perskaičiau, kad reikia atsipalaiduoti, nusiramintim neglvoti apie pastojimą dieną - naktį ir ramiai gyventi smile.gif Ir atkeliavo mūsų padauža doh.gif
Atsipalaiduokit abu su vyru, išgerkit po taurę vyno ir į darbą mirksiukas.gif  lotuliukas.gif



buna tu atsipalaidavimu irnesakyk.gif ir vis laukiam
Atsakyti
pirmo-neplanavom,antras -suplanuotas biggrin.gif
Atsakyti
aha planavom ir labai laukem.
Atsakyti
QUOTE(DeinaT @ 2007 05 04, 12:04)
pirmo-neplanavom,antras -suplanuotas biggrin.gif


Sveikute, o jums gavosi viskas kaip ir planuota?? Pvz mano vyras labai nori, kad vaikutis gimtu vasara, o as jam sakau, kad negalima taip planuot, nes kaip liaudies ismintis sako 'zmogus planuoja, o Dievas juokiasi is tu planu'. Bijau, kad jei taip tiksliai planuosim vasarai, tai gali nieko ir neisheit, o tada bus asaru pakalnes ir nusivylimai.
Atsakyti
Pirmas buvo preiziskai suplanuotas biggrin.gif Dabar planuojam antra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2007 05 07, 19:53)
Pvz mano vyras labai nori, kad vaikutis gimtu vasara, o as jam sakau, kad negalima taip planuot, nes kaip liaudies ismintis sako 'zmogus planuoja, o Dievas juokiasi is tu planu'. Bijau, kad jei taip tiksliai planuosim vasarai, tai gali nieko ir neisheit, o tada bus asaru pakalnes ir nusivylimai.

Jau pats vaikelis manyčiau yra dovana, tai, kaip sakoma, geriau nevyti Dievo į medį - jei ne dėl kokių nors labai konkrečių aplinkybių, geriau gal tokių griežtų planų ir nesikurti. smile.gif

O beje kuo vasarą taip jau gerai? Vaikučiui gal, bet nestuke.gif paskutiniais mėnesiais karščiai sveikatos manau neprideda. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 11, 15:36)
Jau pats vaikelis manyčiau yra dovana, tai, kaip sakoma, geriau nevyti Dievo į medį - jei ne dėl kokių nors labai konkrečių aplinkybių, geriau gal tokių griežtų planų ir nesikurti. smile.gif

O beje kuo vasarą taip jau gerai? Vaikučiui gal, bet  nestuke.gif paskutiniais mėnesiais karščiai sveikatos manau neprideda. unsure.gif


Cia tai tikra tiesa, kad vaikutis ir taip superine dovana, bet gi zinai kaip tiems vyrams atrodo- sako vasara, tai gerai, nes paskui gimtadienius geru laiku gales svesti. drinks_cheers.gif Be to, kai tik gims, ne tokia didele tikimybe susirgti, nes lauke silta. O ziema pvz persalt labai greit gali ir i lauka baisu ishlist per salcius. O galiausiai vasara tai visokios darzoves, maistas sveikas, tai gal ir pienas geresnis gaunasi, ir vaikeliui geriau tuo paciu. Ar ne taip? Neturim patirties, tai tik logishkai abu susidede mastom. g.gif Bet manau baigsim mastyt ir eisim veikt, nes is tikro svarbiausia, kad sveikas, o kada tai ne esme.
Atsakyti