Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Mes dabar planuojam wub.gif
Atsakyti
Mes planavome,nors dar susituoke nebuvom bet labai leliuko norejom ax.gif
o antras noreciau kad atsirastu netyciukas,nereiketu tiek nervuotis kai testas vis rodo neigiama doh.gif
Atsakyti
Mes taip pat planuojam savo angeliuka tikiuosi greitai iseis nestuke.gif. Visoms sekmes planuojant biggrin.gif savo mazuliukus.
Atsakyti
QUOTE(Jurate Myhre @ 2006 07 12, 11:48)
Mes planavom visus metus kol suplanavom.Bet kai suplanavom neilgai buvom laimingi,9 nestumo savaite jis isejo pas  angel.gif ...



Tokia pati ir mano istorija - lygiai po metu planavimo 2006 m. rugseji pavyko nestuke.gif , taciau 9 sav. nustojo vystytis verysad.gif . dabar po abrazijos atejo 4 mmm, nors nesisaugom ir specialiai neplanuojam. Kitas lelius vel neskuba verysad.gif g.gif
Atsakyti
pirmas vaikelis buvo planuotas nuo maziausios smulkmenos.. nutraukus kt trys menesiai vitaminu gerimas, labiau save prisiziurejau, negeriau nei alkoholio nei kavos... valgiau geresni maista o paskui kaigydytojas patvirtino kad tuo momentu pas mane ovuliacija... su vyru kaip sakant is dideles meiles praleidom nakti biggrin.gif ...
dabar panasiai planuojam antra... tik man noretusi kad jis butu netyciukas.. bet kad taip neiseina biggrin.gif vis tiek planuoju.. vis tiek pradejau vitaminus gert.. vis tiek su vyru kalbejom ir pan.... netyciuka gal pasiliksim trecia.. smile.gif kai bus kokie 42 metai...
Atsakyti
Jau nebe planuojame, o gaudome verysad.gif
Atsakyti
Pirmąjį vaiką pusę metų stropiai planavom ir be jokių rezultatų. Tada sugalvojom palaukti metus, kol baigsiu mokslus, pradėjom saugotis ir po 4 mėnesių iš to saugojimosi gavosi nestuke.gif ...
Dabar galvojam apie antrą (MB irgi antras blush2.gif ), sausį nutraukiau KT, o nuo liepos žadam užsiimti planavimu.
Atsakyti
Mes norejom, bet neplanavom. Kadangi man pastot buvo sunku, tiesiog nesisaugojom ir netikejom,kad pakibs. Bet viena diena maziukas netiketai apsigyveno manyje. Tik gail, kad netiketai pasirodes, netiketai mus ir paliko. Po keletos menesiu vel gaudysim netyciuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele21 @ 2007 02 20, 23:07)
Mes planavome,nors dar susituoke nebuvom bet labai leliuko norejom  ax.gif 
o antras noreciau kad atsirastu netyciukas,nereiketu tiek nervuotis kai testas vis rodo neigiama doh.gif

Mes pirmo irgi metus laukem kol pastosiu. Bet nepritariu, kad geriau netyciukas. Mes antro norejom, bet specialiai neplanavom. Pastojau netiketai. Ir reikejo susitaikyti su ta mintim, kad nestuke.gif kad ir kaip sunku buvo ir nepalankios gyvenimo aplinkybes.
Atsakyti
Mes planavom ir per puse metu suplanavom bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
O tos, kurios planuoja ir gaudo 5 men ar dar daugiau, ar jums nekyla panika, kad gal yra kokiu bedu ir, neduok Die, is viso negalesit vaiku tureti? Vat mes jau po truputi imam planuot, nors dar nei karto per vaisingas dienas to nedarem, bet mane jau ima baime, kad gali buti kazkas negerai. Sakau taip galvojant ir liga galima sau isivaryti, ir vis stengiuos blogu minciu atsikratyt, bet labai sunkiai sekasi. Tai ar viena as tokia nesusitvarkanti su itampa, ar ir kitoms panasiu minciu kyla? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2007 04 10, 21:37)
Sveikos, merginos,
O tos, kurios planuoja ir gaudo 5 men ar dar daugiau, ar jums nekyla panika, kad gal yra kokiu bedu ir, neduok Die, is viso negalesit vaiku tureti? Vat mes jau po truputi imam planuot, nors dar nei karto per vaisingas dienas to nedarem, bet mane jau ima baime, kad gali buti kazkas negerai. Sakau taip galvojant ir liga galima sau isivaryti, ir vis stengiuos blogu minciu atsikratyt, bet labai sunkiai sekasi. Tai ar viena as tokia nesusitvarkanti su itampa, ar ir kitoms panasiu minciu kyla?  doh.gif



mes planuojam jau astunta menesi ...aisku, kad kyla ivairiu minciu bet as jau buvau nusiteikusi, kad bus sunku pastoti, tai ir nesvaigau kad per pora menesiu pagausim...bet jau norisi greiciau ir nerimas yra unsure.gif
Atsakyti