Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Planuojam vaikutį dabar po mėnesio nuo santuokos.... smile.gif
Atsakyti
mano vaikai abu planuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicci @ 2006 08 30, 00:12)
mano vaikai abu planuoti bigsmile.gif



Pirmuoji suplanuota is karto thumbup.gif .
O antras lelius , kad ir planuojamas, bet neskuba verysad.gif .
Ar ilgai planavot antraji blush2.gif ?
Atsakyti
Pirmas vaikelis neplanuotas-netyciukas blush2.gif O vat antras kad ir planuojamas, bet jau 15 mėn. neskuba pas mus.
Atsakyti
As tai norejau, kad butu neplanuotas... blush2.gif Toks.... planuotai neplanuotas... blush2.gif Bet jispabego, o dabar jau planuojam... ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif su sventem 4u.gif pirmu dvieju kavalieriu neplanavau o trecia labai atsakingai masciau ir manau kad pavyks blush2.gif
Atsakyti
Mūsų abu buvo planuoti. Pirmas pavyko iš karto, o su antru teko paplušėti, nes iš pirmo karto nepavyko, o tik iš kokio 5-6 karto. Nors prieš tai dar buvo persileidimas ankstyvas. Tai čia kaip ir trečias turbūt gaunasi.
Atsakyti
planavom planavom pirmaji - nesiplanavo sad.gif o kai nusprendem medicina i pakalba kviest netyciukas praktiskai gavosi - kai jau vilti buvom prarade greitu metu suplanuot smile.gif stebuklu buna... blush2.gif
Atsakyti
Musu buvo planuotas vaikelis. Tam specialiai nustojau gerti kontraceptikus, emiau mankstintis. Bet vistiek kai suzinojau kad jau laukiuosi,labai nustebau. Du menesius vaikiukas neuzkibo tad ir trecia menesi nesitikejau. Betgi kaip dziaugemes visi. Ypatingai mano tevai,kad bus seneliais. Vyras vis dziugino mane,kad jei bus sunelis,tai bus toks pat patrakelis,kaip ir jis. Aciu Dievui,gime dukryte-gal bus rami kaip as.
Atsakyti
Planuota ir labai laukta mūsų dukrytė wub.gif
Atsakyti
Ir mes planavome.. pagavome "zuviuka" is karto wub.gif
iki siol plaukioja pilvuke, oi laukiam rezultato nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru planavome ir visus metus reikejo laukti savo stebuklelio. geriau vitaminus, sekiau savo menesiniu cikla, matavau temperatura (mano ciklas nereguliarus). mano gen. sake, kad nieko ypatingo nereikia daryti, atsipalaiduokit ir gyvenkit normalu gyvenima.... ir jau beveik buvau nusipinus, kaip opa ir uzkibo. kaip tik 1 diena pries suzinojant, siuliau jau vyrui kreiptis del nevaisingumo. ir gerai kad nekur nespejom apsilankyti
SEKMES VISOMS 4u.gif
Atsakyti