Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda Premacy

QUOTE(Indruze @ 2010 08 06, 10:16)
o dėl kasetniko tai labai gerai išsprendėm tą problemą-įsigijom tokį aparačiuką su atminties kortelėm (fliašais), kišamą į ten, kur krauname telefoną ar cigaretes pridegamos-oi nžn kaip pavadint  biggrin.gif  Bandėm anksčiau ir su ta kasete pereinamąja, ale nepatiko visai  doh.gif

As jau pripratau prie radijos doh.gif lotuliukas.gif . Ziniu ryte paklausau rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vakar ir pas mus garaže premacy atsirado. Tik ji su variklio defektu. Specialiai pirkom tokią, norim patys pasitvarkyt, matysim, kas ir kaip. Dabar ieškom variklio pirkt. Mūsų, su dujom, bet be tiesioginio įpurškimo. Sako, labai daug dujų ima. unsure.gif Tiesa?
Atsakyti
Na as trumpai. smile.gif
Masina nebloga - stabili , salyginai ekonomiska, patvari , talpi, uztenkamai traukos (su automatu neteko vaziuot), nevargina nedideles seimynos ir ilgesnej kelionej. Sedesena siek tiek auksciau negu kitose masinose.

Mazda dyzeliu nelabai moka gamint, jeigu paprasysit argumentuot - veliau. Todel dyzelio nesirinkciau, aisku as apskritai pakankamai pries dyzelius.

Yra toks posakis benzinas - masinoms, dyzelis - traktoriams - dujos viryklems.
Tai as vazineju virykle ir nesuku sau galvos smile.gif

Kas liecia praktiskai visas mazdas , bent iki 2007-2008 (turim 2 mazdas), jos velniskai rudyja arba labiau tiktu puna smile.gif
Todel jeigu netycia pavyktu parsivezt is pietu nepazeista rudziu dar - dengti reiktu antikorozine danga. Tai geriems 5-6 metams pristabdys korozija.
Nes patikekit, 6-7 metu automobiliui jau nera kur ka suvirinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vandenuke @ 2011 04 10, 14:16)
Vakar ir pas mus garaže premacy atsirado. Tik ji  su variklio defektu. Specialiai pirkom tokią, norim patys pasitvarkyt, matysim, kas ir kaip. Dabar ieškom variklio pirkt. Mūsų, su dujom, bet be tiesioginio įpurškimo. Sako, labai daug dujų ima. unsure.gif Tiesa?



Koks variklis? 2.0 , 1,8 ?
Atsakyti
QUOTE(vandenuke @ 2011 04 10, 13:16)
Dabar ieškom variklio pirkt. Mūsų, su dujom, bet be tiesioginio įpurškimo. Sako, labai daug dujų ima. unsure.gif Tiesa?


Netiesiogines dujos tikrai daugiau valgo - zymiai.
Mano benzino ~13 valgo
duju (tiesiogines) ~14.5 (viskas mieste, ne pesininko rezimu smile.gif )
autostradoj ~9 duju.

todel mano paskaiciavimais su tokiu kuro sunaudojimu mazdaug per 10.000km atsiperka dujos, manau gera investicija.

Atsakyti
QUOTE(robertas33 @ 2011 04 23, 19:05)
Koks variklis? 2.0 , 1,8 ?

Variklis 1,8 ,jau sutvarkytas, bet kad pasirodo...bėdaaa...Neregistruoja jos verysad.gif dokumentai netvarkoj, tik paguodė, kad nevogta, o šiaip, aklavietėj atsidūrėm...Iš belgijos ji, o parvežta iš olandų autohauso...
Atsakyti
QUOTE(vandenuke @ 2011 06 19, 19:41)
Variklis 1,8 ,jau sutvarkytas, bet kad pasirodo...bėdaaa...Neregistruoja jos verysad.gif dokumentai netvarkoj, tik paguodė, kad nevogta, o šiaip, aklavietėj atsidūrėm...Iš belgijos ji, o parvežta iš olandų autohauso...



O tai kodel neregistruoja, gal ji krovininio tipo N1 ?
Atsakyti
Mes taip pat esame MAZDA PREMACY nusiziureje, bet stabdo vienas dalykas- tos rudys doh.gif , 5-6 metu masina, o jau surudijus, todel net nezinau ka daryti....vel reiks ieskoti tokio seimyninio kitos markes automobiliuko?Ka patartumete?dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2011 07 07, 18:56)
Mes taip pat esame MAZDA PREMACY nusiziureje, bet stabdo vienas dalykas- tos rudys doh.gif , 5-6 metu masina, o jau surudijus, todel net nezinau ka daryti....vel reiks ieskoti tokio seimyninio kitos markes automobiliuko?Ka patartumete?dekoju.


Na mano automobilis Mazda MPV 2002m gimimo ir kol kas nė vienos rudelės. Bet kas liečia Prmacy , tai tikrai jos mėgsta rudyti. Šiaip reikia labai žiureti ir nerūdijantis automobilis , jei buvo remontuotas jis jau rudija. Pas mus Lietuvoje baisios žiemos tiek druskų , geriausia papildomai paruošti.
Tų automobilių daug yra, bet kaip taisyklė žmogus pats nusižiuri modelius ir iš ju renkasi, tai kokie Jūsu variantai? ax.gif
Atsakyti
Mes Premacy turim virš 1 metų (gal ir beveik 2 m jau g.gif ). Kai pirkom buvo vos 1 kita mažytė slenksčiuose. Beveik nesimatė. Pernai, kad nerūdytų toliau, sutvarkėm servise. Šiemet vėl lenda tos rūdys doh.gif doh.gif nors šiaip taisom minimaliai, tai kas dėvisi smile.gif

Bet šiaip mašinos modelis man thumbup.gif esam su mažu vaiku, kai išsiruošiam į keliones, daiktų kalnai, telpa viskas biggrin.gif Viduje vietos užtektinai, nors mano giminė ne kūda tongue.gif

Dar patinka, kad "aukštai sėdi/vairuoji", na bet man iš vis patinka tokio tipo mašinos.

Kuro sąnaudos manau nedidelės, gal +/- vidutinšikai 8 l. Trasoj man toks jausmas, kad ir mažiau.
Mūsų 2.0 variklis, dyzeliukas.

Tik prieš kelias dienas staiga važiuoajnt nukrito greičio spidometro rodyklė doh.gif Ji deja, nebepakilo biggrin.gif reiks taisyti.. gal žinote ar čia rimtas gedimas, ar brangu bus? blush2.gif
Atsakyti
Teko tureti kelias Mazda Premacy (2002-2004m),tai galeciau kelis pastebejimus imesti: ganetinai geras dizainas,jei spalva,ratukai,ziurisi gerai.Sedi auksciau,nei eilineje masinoje,gerai matosi kelias,talpi bagazine,lengvai issiima galines sedynes jei reikia.Vidaus dizainas neblogas,tik medziagos prastokos ir dazniausiai buna tik radio imtuvas.Vaziuoja smagiai,bet nera minksta.Dyzeliui man pagal varikli 2.0 litru per silpna trauka,nors ir 74 kw.Greiciu deze prailginta.Bet dyzeli patarciau pirkti tik begusi iki 150 t km,nes jie gan lepus ir labai brangus remontas sugedus.Benzininiai varikliai geri ir patvarus.Didziausia beda tai rudys,reikia papildomu priemoniu.Dar mano manymu,dyzeliniu masinu labai prasta garso izoliacija,labai girdet vaziuojant,bet jei modelis patinka,kodelgi ne.Zmona atvazinejo 2 metus ,tai viena kart keiciau tepalus,o daugiau jokiu investiciju ne lito nereikejo.Tai tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki biggrin.gif

Nu ka isigijau ir aš toki paukštuka , nu su rūdim tai sušiurpinot doh.gif

Pas mane dyzelis 2003 2.00, bet ar man atrodo ar taip visom yra kad iki 90km atrodo kad kas laikytu isikibes i gala biggrin.gif
Atsakyti