Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda Premacy

Ka gero ar blogo galit pasakyt? Idomu butu isgirst minusus, nes pliusais kol kas pati dziaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Aha ir man būtų įdomu išgirsti nuomonių, nes kaip tik savaitgalį tokią nusipirkom smile.gif
Kol kas nežinau... gal visai nieko...

O kokius pliusus įžvelgi? O gal jau ir minusus matai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 02 09, 19:58)
Aha ir man būtų įdomu išgirsti nuomonių, nes kaip tik savaitgalį tokią nusipirkom  smile.gif
Kol kas nežinau... gal visai nieko...

O kokius pliusus įžvelgi? O gal jau ir minusus matai?  mirksiukas.gif

Nuomoniu, panasu, daugiau nebus laugh.gif .

Prasom smulkiau apie ivyki - kelintu metu, kiek mokejot, kiek nuderejot laugh.gif
Ir nuotrauka nepamaisytu bis.gif


Pliusai man vis dar tie patys - talpi, nors nedidute, komfortiska. Man ypac svarbu buvo, kad gale 3 sedimos vietos - telpa 2 kedutes ir dar vienas vaikas tarp ju biggrin.gif . Zodziu, musu seimai pats tas. I techninius dalykus nesigilinsiu. Ne mano kompetencija laugh.gif . Vaziuoja minkstai, gerai traukia biggrin.gif .

A jo, minusas irgi yra - grotuvas kasetinis wacko.gif doh.gif . Sakem, isigysim spec kasete(perechadnyka g.gif ), bet vis dar klausom kely radijo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2010 03 01, 01:41)
Nuomoniu, panasu, daugiau nebus laugh.gif .

Prasom smulkiau apie ivyki - kelintu metu, kiek mokejot, kiek nuderejot laugh.gif
Ir nuotrauka nepamaisytu bis.gif
Pliusai man vis dar tie patys - talpi, nors nedidute, komfortiska. Man ypac svarbu buvo, kad gale 3 sedimos vietos - telpa 2 kedutes ir dar vienas vaikas tarp ju biggrin.gif . Zodziu, musu seimai pats tas. I techninius dalykus nesigilinsiu. Ne mano kompetencija laugh.gif . Vaziuoja minkstai, gerai traukia biggrin.gif .

A jo, minusas irgi yra - grotuvas kasetinis wacko.gif  doh.gif . Sakem, isigysim spec kasete(perechadnyka g.gif ), bet vis dar klausom kely radijo cool.gif


Jo, nedaug čia tokio mašiniuko vairuotojų biggrin.gif
Mūsų 2000 m, mums išėjo 12000 lt, o kiek sumoj nuderėjom nebepamenu, tik žinau, kad aš nuo galutinės galutinės kainos sugebėjau dar 500 lt numušti lotuliukas.gif
Nuotraukytės neįdedu, nes manau ir taip žinai kaip atrodo biggrin.gif mūsų sidabrinė..

Va kad važiuoja minkštai, tai nepasakyčiau g.gif na bet gal aš buvau pripratus, kai darbe vairavau visiškai naujas mašinas blush2.gif
O traukt traukia, bet pastebėjau nepatinka jai 1-2 bėgiu lėtai važiuoti smile.gif Na mūsų dyzelis...

Va kas dėl kasetinio grotuvo, tai jo doh.gif o aš blondinė, jau po visko sužinojau, o MB sako, tai "ką nematei"? man net į galvą nešovė, ale negi nepirksi dėl to.

O gal žinai kiek kainuoja ir kur tas grotuvas? Ir dar, gal žinai kur kokiam "auto savartyne" yra ardoma Premacy? Ar kur šiaip pigesnės dalys?
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 03 01, 07:32)
Mūsų 2000 m, mums išėjo 12000 lt, o kiek sumoj nuderėjom nebepamenu, tik žinau, kad aš nuo galutinės galutinės kainos sugebėjau dar 500 lt numušti  lotuliukas.gif
Nuotraukytės neįdedu, nes manau ir taip žinai kaip atrodo  biggrin.gif mūsų sidabrinė..

Va kad važiuoja minkštai, tai nepasakyčiau  g.gif na bet gal aš buvau pripratus, kai darbe vairavau visiškai naujas mašinas  blush2.gif
O traukt traukia, bet pastebėjau nepatinka jai 1-2 bėgiu lėtai važiuoti smile.gif Na mūsų dyzelis...

Va kas dėl kasetinio grotuvo, tai jo  doh.gif o aš blondinė, jau po visko sužinojau, o MB sako, tai "ką nematei"? man net į galvą nešovė, ale negi nepirksi dėl to.

O gal žinai kiek kainuoja ir kur tas grotuvas? Ir dar, gal žinai kur kokiam "auto savartyne" yra ardoma Premacy? Ar kur šiaip pigesnės dalys?

Bet tai nepigiai mastau.gif . Mes uz tokiu metu £1700 mokejom. Na, £200 nuderejom.
Del minkstumo rolleyes.gif . Gal pries tai vazinejai su citroenu? Nes prie ju minkstumo turbut nieks negali lygintis biggrin.gif .

O pacio grotuvo ner reikalo keist. Kaip minejau, reik kasetes-adapterio. Va mazdaug taip
user posted image
Del daliu nieko negaliu pasakyt, mes ne LT smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2010 03 01, 16:08)
Bet tai nepigiai mastau.gif . Mes uz tokiu metu £1700 mokejom. Na, £200 nuderejom.
Del minkstumo rolleyes.gif . Gal pries tai vazinejai su citroenu? Nes prie ju minkstumo turbut nieks negali lygintis biggrin.gif .

O pacio grotuvo ner reikalo keist. Kaip minejau, reik kasetes-adapterio. Va mazdaug taip
user posted image
Del daliu nieko negaliu pasakyt, mes ne LT smile.gif .


Nemačiau, kad tu ne iš LT blush2.gif
Na kaina manau per viduriuką bent jau LT, pažiūrėk mūsų skelbimuose biggrin.gif aikšu, galima bet kokį modelį gauti ir pigiau ir brangiau, bet norisi kad būklė geresnė būtų. Va žiūrėjom 2003 m, 12 900 lt - bet jau iš išorės baisi, neužsivedė iš karto doh.gif tai čia manau bendrai vertini...

O vairavau Opel Merivą ir Nissan Note, bet kas liečia stabilumą autostradoj - tai Mazdytė stabilesnė smile.gif
Atsakyti
Ar dar kas vairuoja šią mašinytę? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 08 24, 15:37)
Ka gero ar blogo galit pasakyt? Idomu butu isgirst minusus, nes pliusais kol kas pati dziaugiuosi biggrin.gif

Sis automobilis turi daug pliusu - labai patikimas, ekonomiski varikliai, erdvus ir gerai surinktas salonas, puikus matomumas, nebrangios dalys, nes sukonstruotas Mazda 323BJ bazeje (98-03), daug daliu tinka ir nuo Mazda 626GF (97-02)
Minusai. Apziurekite galiniu ratu arkas, duru apacias, slenkscius ir suprasite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 04 15, 15:05)
Minusai. Apziurekite galiniu ratu arkas, duru apacias, slenkscius ir suprasite  smile.gif

Nu bral rimtai, vienoj pusej galinio rato arka pakirmijus rolleyes.gif .
Bet tai kokio velnio huh.gif , per slapia druska juk nevazinejam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 04 15, 17:05)
Sis automobilis turi daug pliusu - labai patikimas, ekonomiski varikliai, erdvus ir gerai surinktas salonas, puikus matomumas, nebrangios dalys, nes sukonstruotas Mazda 323BJ bazeje (98-03), daug daliu tinka ir nuo Mazda 626GF (97-02)
Minusai. Apziurekite galiniu ratu arkas, duru apacias, slenkscius ir suprasite  smile.gif


Manau labai taikliai parašyta drinks_cheers.gif
Mūsų irgi viena galinė arka matosi, kad buvo tvarkyta, bet kodėl čia taip tos arkos kirmija? g.gif
Atsakyti
Niu kas dar vairuoja šią mazdytę? wink.gif
Atsakyti
smile.gif vairuoju ir aš tokią jau 4 metus-šiaip tikrai patogi ir taupi, ale tai vis kokių problemų iškyla dažnokai-oi nemėgstu aš tų remontų doh.gif
o dėl kasetniko tai labai gerai išsprendėm tą problemą-įsigijom tokį aparačiuką su atminties kortelėm (fliašais), kišamą į ten, kur krauname telefoną ar cigaretes pridegamos-oi nžn kaip pavadint biggrin.gif Bandėm anksčiau ir su ta kasete pereinamąja, ale nepatiko visai doh.gif
Atsakyti