Įkraunama...
Įkraunama...

Juliuko atminimui

Ramybes Juliukui, stiprybes mamytei wub.gif
Edita, Jis bus šalia Jūsų visą laiką, lydės Jus straksėdamas šalia per visą Jūsų gyvenimą ir jo pabaigoj pasitiks Jus. Jūs dar būtinai susitiksite wub.gif Tikėkite tuo...
Atsakyti
Uzuojauta visai jusu seimai sad.gif
Atsakyti

Ką tik sužinojau, sugebu tik raudoti... cry.gif cry.gif cry.gif
Užuojauta mamai wub.gif Aš esu su Jumis mintimis ir maldomis...
Atsakyti
Vakar buvau Gargžduose, atsisveikinau su Juliumi...
Gėda, mamytės, prisipažinti, bet pamačiusi baltam karstely gulintį Juliuką aš praskydau. Edita pamačiusi, kad man ašaros kaip pupos rieda, paprašė, kad nevekčiau, "nereikia" pasakė... Žaviuosi Juliaus mamos stiprybe... Perdaviau visų jūsų užuojautą...
Atsakyti
Vilmux, asaros- jokia geda, tu saunuole, kad nuvaziavai. Aciu tau.
Siandien ir dangus Juliuko verkia....
Atsakyti
............ vakar su Muselyte irgi atsisveikinome su Juliuku wub.gif ............. Kaip angelėlis skendėjo baltose gėlėse, o žvakių liepsnos ramus degimas privertė ne vieną susimatyti apie trapų gyvenimą...........
Apkabinusi Editą eilinį kartą įsitikinau Jos stiprybe......... Stiprybės Jai wub.gif , kad tik nepalūžtų ...........
Atsakyti
cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif

gaila, kad negaliu būti dabar ten su Edita... negaliu palydėti Juliuko...

Kita vertus, nemačiau ir netikiu, galvosiu, kad ir gyvena kažkur Klaipėdoje...
Atsakyti
cry.gif cry.gif

Mamyte, būk stipri wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidar: 30 rugsėjo 2005 - 08:40
Kai Juliuka isnese is baznycios-truputi sviete saulute, nelijo. Edita, mes su tavim! Labai patiko, kad Edita buvo su sviesiu paltuku-ne viskas gyvenime taip juoda. Reikia padėti Editai, nes jai dabar labai reikia psichologu pagalbos,aisku, ir visada reikejo.
Labai skauda sirdi, negaliu siandien dirbt...
Atsakyti
Kai iejom su Edira, Edita pasisukusi i mus su shypsena pasake: "Ar matot, koks jis grazhus, tas mano princas? Kaip jis shypsosi?"... Neishtveriau ir apsizhliumbiau... sad.gif Tikrai, shypsojosi, kaip gyvas... Lyg kazhka labai grazhaus sapnuotu...
Bet ir stipri Edita... Dieve, saugok ja dabar... Sunkiausia bus, kai visi ishsiskirstys sad.gif Perdavem forumo mamychiu uzhuojautas...
Atsakyti
Atrodo, kad ji pati dar netiki, kad jis isejo......Isties, didziausias shokas gali uzklupti po kiek laiko, kai TIKRAI pajunti tustuma....

Atsakyti
Uzuojauta Juliuko šeimai wub.gif
Atsakyti