Įkraunama...
Įkraunama...

Transferfactor papildai

ikeliu nuoroda abejojantiems produkto saugumu Дадали В.А., доктор химических наук, профессор,
заведующий кафедрой биохимии Санкт-Петербургской
Государственной медицинской академии имени И.И. Мечникова http://video.mail.ru...48.html?liked=1
Atsakyti
sveiki,o kokia tu preparatu bent apytiksle kaina,na niekur nerandu g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inqusiux: 10 kovo 2010 - 19:27
Negaliu atsistebet zmoniu naivumu.... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ir dar vaikams seria.... blink.gif pasakykit prasau, jei tai tokie stebuklingi preparatai, tai kodel ju nera vaistinese? kodel u ju isradima/atradima nedalinamos nobelio premijos? kodel platina kazkokios bobutes? kodel apie ju sauguma ir nauda raso kazkokie neaisku ar isvis realiai egzistuojantys institutai? kazkoks smegenu pudrinimas....

ar bent viena kalbejot su imunologu apie imunines sistemos aktyvinimo pasekmes? ir aplamai, ar jus bent nutuokiat, kas ta imunine sistema? tai ne koks vienas organas, ne sirdis, plautis ar inkstas... ar nebijos prisizaisti iki veziniu ligu? iki organizmo isbalansavimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dresin: 14 kovo 2010 - 15:26
i jusu ir daug kitu klausimu jau esam daug kartu atsake,tik reiktu nepatinget paskaityt ankstesnius postus smile.gif o kas del imunines sistemos tai tikrai zinome kaip ji veikia,ir kad teisinga imunine sistema susitvarko ir su jusu minimu veziu bei daug kitu ligu kurios yra imuniteto prieziuroj.o kad minimos rusiskos institucijos jums ne rodiklis ,tai ka jau bepadarysi..visi renkames informacija labiausiai sau priimtina.jos pilna ne tik rusu ,bet ir anglu ,vokieciu,ispanu bei kt.linkiu geros nuotaikos ir kuo maziau pykcio,nes kuo zmogus piktesnis tuo labiau apkraunamos kepenys.dar noreciau pridurti,tf susitvarko su bet kuriom problemom isskyrus su zmoniu arogancija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2010 03 14, 20:45)
i jusu ir daug kitu klausimu jau esam daug kartu atsake,tik reiktu nepatinget paskaityt ankstesnius postus smile.gif o kas del imunines sistemos tai tikrai zinome kaip ji veikia,ir kad teisinga imunine sistema susitvarko ir su jusu minimu veziu bei daug kitu ligu kurios yra imuniteto prieziuroj.o kad minimos rusiskos institucijos jums ne rodiklis ,tai ka jau bepadarysi..visi renkames informacija labiausiai sau priimtina.jos pilna ne tik rusu ,bet ir anglu ,vokieciu,ispanu bei kt.linkiu geros nuotaikos ir kuo maziau pykcio,nes kuo zmogus piktesnis tuo labiau apkraunamos kepenys.dar noreciau pridurti,tf susitvarko su bet kuriom problemom isskyrus su zmoniu arogancija  4u.gif

Gutute, jus man pasakykit del ko jus taip visomis isgalemis situs papildus ginat? Ar jau pajutot realiai nors kokia nauda (turiu omeny ne materialine)?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 03 15, 11:52)
Gutute, jus man pasakykit del ko jus taip visomis isgalemis situs papildus ginat? Ar jau pajutot realiai nors kokia nauda (turiu omeny ne materialine)?

,ginu tai kas man padeda ir gali padet kitiems,beje kaip ir tamsta ginate kordisepsa,as nemenkinu kitu zmoniu pasirinkimo nezeminu ju,kaip kad jus...,tai jum geriau zinot kuo man ir mano seimai padejo tf,matau,kad turite laiko ,sededama prie sm tai nepatingekite pavartyt ankstesnius postus.o gal jum reikia irodymu su nuotraukom?deje, musu problemos buvo daug rimtesnes ir jos nuotraukuose neatsispindi.nesu gydytoja ir zmoniu negydau,bet galiu parekomenduot suteikti daug informacijos ir netik skaitomos bet ir vaizdines. nelaikau jokio pykcio ant jusu kitaip neatrasyciau i jusu postus. viesai nebutina koliotis,nes menkinate tik pacia save.geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2010 03 15, 11:17)
,ginu tai kas man padeda ir gali padet kitiems,beje kaip ir tamsta ginate kordisepsa,as nemenkinu kitu zmoniu pasirinkimo nezeminu ju,kaip kad jus...,tai jum geriau zinot kuo man ir mano seimai padejo tf,matau,kad turite laiko ,sededama prie sm tai nepatingekite pavartyt ankstesnius postus.o gal jum reikia irodymu su nuotraukom?deje, musu problemos buvo daug rimtesnes ir jos nuotraukuose neatsispindi.nesu gydytoja ir zmoniu negydau,bet galiu parekomenduot suteikti daug informacijos ir netik skaitomos bet ir vaizdines. nelaikau jokio pykcio ant jusu kitaip neatrasyciau i jusu postus. viesai nebutina koliotis,nes  menkinate tik pacia save.geros dienos  4u.gif



Aš tai nematau, kad kas čia koliotųsi, tik jus kažkodėl piktai reaguojate į kitų išsakytą SAVO nuomonę 4u.gif
Atsakyti
jokio pykcio is mano puses nera smile.gif ,beje gal taip jum pasirode ,nes nedalyvavot ankstesnese diskusijose ...ir netik sioje temoje..
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2010 03 15, 10:17)
,ginu tai kas man padeda ir gali padet kitiems,beje kaip ir tamsta ginate kordisepsa,as nemenkinu kitu zmoniu pasirinkimo nezeminu ju,kaip kad jus...,tai jum geriau zinot kuo man ir mano seimai padejo tf,matau,kad turite laiko ,sededama prie sm tai nepatingekite pavartyt ankstesnius postus.o gal jum reikia irodymu su nuotraukom?deje, musu problemos buvo daug rimtesnes ir jos nuotraukuose neatsispindi.nesu gydytoja ir zmoniu negydau,bet galiu parekomenduot suteikti daug informacijos ir netik skaitomos bet ir vaizdines. nelaikau jokio pykcio ant jusu kitaip neatrasyciau i jusu postus. viesai nebutina koliotis,nes  menkinate tik pacia save.geros dienos  4u.gif

As siaip jau klausima uzdaviau, labai konkretu beje - kuo TF jums padejo? Bet jus kaip visada - i pievas irnesakyk.gif . Cia taip demesi nukreipinejat? biggrin.gif
Atsakyti
O kordicepsas geras dalykas zinok thumbup.gif . Gaila, mes jam po 3 menesiu gerimo isialergizavom, bet uztai pakartotinis Citomegalo tyrimas neigiamas thumbup.gif . Tuo paciu nukrito ir puse metu laikiusis tempa thumbup.gif

Ir kordicepsas, beje, vaistinese parduodamas papildas - http://www.aconitum..../cordyceps.html , http://www.vaistai.l.....act Pharmacal , nors mes gerem kitoki.

O kodel Transfer faktoriu vaistines nepardavineja, aa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 15 kovo 2010 - 13:08
QUOTE(Lugnelė @ 2010 03 09, 21:34)
labukas... as darysiu uzsakyma pirmadieni...galiu parsiusti jei ko reikia...

Aciu. Kolkas susilaikysiu.

Taipogi, dekoju gugutei uz visapusiska info 4u.gif
Atsakyti
tikrai man nesunku parasyt kuo man padejo tf.kaip minejau patirtis su tf prasidejo nuo vaiku ir nuo vyro. vienu metu visi trys iskrito kaip lapai.sunus nuo gruodzio iki kovo kovojo su nesibaigianciu plauciu uzdegimu ir stemples opa,beje tai buvo pasekme nuo vaikysteje naudojamu hormoniniu preparatu nuo dermatito ir slapiuojancios egzemos,sunu nuo vaikystes kamavo migrena,atrode visada pabales,pavarges..dukrai alergija dulkiu erkutem su su nesibaigiancia sloga,ka jau kalbet apie pastovius vemimus bei viduriavimus,nors skiepijau roto viruso skiepais iki 6 men.labiausiai tai verte is koto miego sutrikimas-baimes priepoliai,prasideje nuo metuku amziaus ir kartojosi jau beveik kas trecia nakti,, tai kada vaikas nakti prabunda, pradeda pilti saltas prakaitas,sirdis dauzosi nezmoniskai,visas dreba,klykimas nezmoniskas,tada reikia tik smarkiai apkabinti ir palaikyt 5 minutes ir nepertraukiamai sveniai kalbet .. gydytojo neurologo isvada : hyperaktyvumas,kasdien duoti profilaktine doze relaniumo... smugis buvo kai suzinojau kad paveldetas citomegalas jau eda inkstus ir po kokiu 10 metu gal jau bus reikalingas inkstu persodinimas... vyrui polinkis i cukralige,cholesterolis 8,isemine sirdies liga,hipertonikas,3 pavadinimu vaistai nuo auksto kraujospudzio visa laika, sparciai blogejantis regejimas,kasos sutrikimas kai negamina virskinimo fermentu(letinis pankreatitas) kai pavalges negali sau ramiai gyvent o draugauji su sauksteliu ir sodos tirpalo stikline..turi mechaniskai issivalyt skrandi..
tai va, rezultatai tokie- tf mums visiems buvo kaip siaudas skestanciam- sunus jau senai nesiskunde galvos skausmais,persalimo ligom jau metai nesirgo,na neskaitant kelias dienas trunkancia sloga,ar slapiu kosuliu..pirma rudeni nereikejo reabilitacijos del stemples opos,pagerejo mokslai .. dukra lanko darzeli ,jo nepraleisdama nei per didziausius salcius,na nebent tik tingim issiruost. su alergija dulkiu erkutem kiek uztruks nes tai per trumpa laika nepasisalins,o kas del inkstu tai akivaizdu rezultata maciau,kai citomegalas salinosi per nosi ir lupas,kai praejo tas herpesas siaubingas,tai kaip burtu lazdele pradingo patinimai akiu,atspari pasidare persalimo ligom.kas svarbiausiai,prapuole tie baisus miego priepuoliai,vyrui ,po kvalifikuoto kardiologo patikrinimo pasake,kad skaito ne jo korteles ligos aprasyma.. spaudimas susinormalizavo,cukrus ,cholesterolis normoj,zenkliai pagerejo regejimas,susinormalizavo antsvoris,nors prisiziuri ka valgo..tablete isgeria ,bet tik kai prisimena.negalime atmest ir tradicines medicinos.vyko visokiu vidiniu priestaravimu,bet as tvirtai zinau,kad laikas- tai musu gydytojas ir tuo tikiu. bus jum idomu kuo man padejo? pati rimtai pradejau i savo problemas ziuret po gero pusmecio kai galejau lengviau atsipust po seimos negalavimu.citomegalas tuno galvos nervu lastelese,ir su pastoviais galvos skausmais jau buvau apsipratus,stuburo nervu lastelese taip pat citomegalas ir jauciamas pastovus nugaros skausmai,tyrimu ir konsultaciju visa virtine pereita,tik rezultatu ir efektyvaus gydymo nesulaukiau,krutinej gerybine fibroadenoma,kuria grieztai reikalauja issioperuot.. neminesiu ginekologiniu problemu,kuriu visa sarasa galima prirasyt..rezultatai tokie- skausma galvoje jau baigiu pamirst, fibroadenoma is 5 cm sumazejo iki 2,beje tikrinausi pas ta pacia gydytoja kuri ir nustate ja,o kai pasakiau kad tf vartoju ji net nenustebo,nes klaipedos "lornos" med centre nei vieno gydytojo nenustebinsi su tf poveikiu..po eilinio vizito pas ginekologa,pirma karta isejau su svariu lapu,nes issivale papilomos nuo kiausidziu. tai net nezinau,ausru ar atsakiau jum i klausima ax.gif
Atsakyti