Įkraunama...
Įkraunama...

Transferfactor papildai

to Paloma

Del pavadinimo nesu tikras, kad jis taip vadinasi, nes "visazinis" googlas nerodo nieko, gal but jis turi kitoki pavadinima. Bet ... kad ir butu toks, nedrysciau as jo vartoti, nes tai yra kaip bebutu zmogaus kraujo preparatas, su visomis neaiskiomis pasekmemis ir neaiskiu saugumu. Kur kas paprasciau, ir saugiau, ir pigiau vartoti Transfer Faktorius is naturaliu saltiniu. Kai kas gal but abejoja jo veiksmingumu...daugiausia tie, kurie jo nebande. Negirdejau nei vieno, kurie vartoje ilgiau nei 3 menesius sakytu, kad tai "neveikia". Teigiamas poveikis ant tiek ivairus, kad tai kartais atrodo neitiketina ir neimanoma....
Atsakyti
sas, sia informacija radau ne goggle, o is vieno gydytojo urologo suzinojau. Gal tik neteisingai sulietuvinau pavadinima ax.gif , bet rusiskai rasosi лейконорм. Gali buti, kad lotyniskai jis vadinas leukonorm, bet nesu tikra, cia gal mediku reiktu klausti..
Atsakyti
to Paloma smile.gif
Kad visi gydytojai zinos apie TF, kokie jie bebutu, yra mazai tiketina. Apie juos buvo destoma nebent imunologams, bet zinome mes ta studentu gyvenima smile.gif. Medikai yra savo siauros specializacijos ir farmacijos ikaitai, bet aisku, kiekvieno gydytojo garbes reikalas pasakyti kad jis nusimano pediatrijoje..... Nemenkinu musu mediku darbo, bet labai daznai nuo ju kompetencijos (ypac nuo seimos gydytoju) svyra rankos....
Atsakyti

Radau dar siokios tokios informacijos apie tf, todel ikeliu:

http://www.webmd.com.../...OR&source=2

Transfer factors are chemicals that are taken from a human or animal that have already developed protection, or immunity, against a certain disease.
How does it work?
Transfer factor might boost immunity to specific diseases.

USES:
Possibly effective for:
Immunizing children with leukemia against shingles.

Possibly ineffective for:

Chronic fatigue syndrome.
Lung cancer.
Melanoma (a type of skin cancer).
Treating a disease called amyotrophic lateral sclerosis (Lou Gehrig's disease).

Insufficient evidence for:
AIDS-related infections, Alzheimer's disease, asthma, autism, diabetes, infertility, muscle weakness, genetic and infectious disease, Hepatitis B, and other conditions.

TRANSFER FACTOR Side Effects & Safety

Transfer factor that has been derived from humans seems to be safe when used for up to two years. Transfer factor that is derived from cows seems to be safe when used short-term, up to three months. It can cause fever in some people. Transfer factor given by injection (shot) can cause swelling and pain where the injection is given.

TRANSFER FACTOR Dosing
The following doses have been studied in scientific research:
INJECTED UNDER THE SKIN:

For preventing chickenpox (varicella zoster infection) in children with leukemia: a single dose of transfer factor (from humans) that is specific for the varicella virus is given. The health provider giving the shot calculates the proper dose based on the child's weight.

There is some concern about the possibility of catching "mad cow disease" (bovine spongiform encephalitis, BSE) or other diseases from products that come from animals. "Mad cow disease" has not been transmitted by transfer factor, but it is probably wise to avoid animal products from countries where mad cow disease has been found.

Do not take transfer factor if:
You are pregnant or breast-feeding.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 01 gruodžio 2009 - 08:46
dekui ausru,kad prisidedi prie informacijos skleidimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sas @ 2009 11 18, 14:39)
to Paloma smile.gif
Kad visi gydytojai zinos apie TF, kokie jie bebutu, yra mazai tiketina. Apie juos buvo destoma  nebent imunologams, bet zinome mes  ta studentu gyvenima smile.gif. Medikai yra savo siauros specializacijos ir farmacijos ikaitai, bet aisku, kiekvieno gydytojo garbes reikalas pasakyti kad jis nusimano pediatrijoje..... Nemenkinu musu mediku darbo, bet labai  daznai nuo ju kompetencijos (ypac nuo seimos gydytoju) svyra rankos....

Pritariu,sas, del to, kad medikai farmacijos ikaitai, bet tikiu, kad anksciau ar veliau visi medikai zinos apie TF, jei ne is kolegu, tai is pasveikusiu pacientu biggrin.gif, klausimas tik ar jie gales rekomenduoti juos savo pacientams, nebent privaciose klinikose, kaip antai MC Lorna, abejoju ar ten dar nors vienas gydytojas nezino apie TF mirksiukas.gif
Nemenkinu ir as musu mediku darbo, jie vistiek yra reikalingi mums, nors as esu susidurus su mediku abejingumu ir dar tada, kai mano vaikui ju pagalbos ypatingai reikejo, yra ir tokiu, kuriu kompetencija nedrisciau suabejoti. Manau, kad pries 4 metus, kai as pirma karta isgirdau apie TF, man labai pasiseke, nes ir vaiko alergologe ir musu seimos gydytoja jau zinojo apie TF ir dar geriau pacios jau buvo bandziusios, man to uzteko, kad pradeti juos vartoti, nes tradicine medicina jokios alternatyvos negalejo pasiulyti... Ir dar pridursiu, kad viena sakini istarta musu seimos gydytojos, lyg siol pamenu: "Kaip zmogus, as jums rekomenduoju si preperata, bet kaip medikas- negaliu!" Daug pasakanti fraze...
Atsakyti
o kur šitų stebuklų gaut nusipirkt? kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 01, 09:37)
Do not take transfer factor if:
You are pregnant or breast-feeding.

mad.gif


QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 12 18, 13:02)
o kur šitų stebuklų gaut nusipirkt? kiek kainuoja?


Aga, ir man parupo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 01, 07:37)
Radau dar siokios tokios informacijos apie tf, todel ikeliu:

http://www.webmd.com.../...OR&source=2



Manau, ausru, esate protinga moteris, nes protingi zmones gave informacija, kuri juos sudomino, pirmiausia, ja tikrina, tada prieina tam tikru isvadu ir priima atitinkamus sprendimus. Neigiama ar teigiama- kiekvienas atsirenka tai kas jam priimtiniausia.

QUOTE(ausru @ 2009 12 01, 07:37)

Transfer factors are chemicals that are taken from a human or animal that have already developed protection, or immunity, against a certain disease.

Transfer factor that has been derived from humans seems to be safe when used for up to two years. Transfer factor that is derived from cows seems to be safe when used short-term, up to three months. It can cause fever in some people. Transfer factor given by injection (shot) can cause swelling and pain where the injection is given.




Klausiu saves, ar jus taip domina TF isgauti is donoro kraujo ar jus tiesiog nerandat kitokios informacijos, nes sioje nuorodoje, kuria pateikete, esanti informacija butent ir yra apie TF isgautus is kraujo. Tiesa sakant, as buvau nustebinta perskaicius sia informacija, nes ir anksciau buvau skaicius straipsniuku apie tai, kaip TF padeda moterims pastoti, nekalbant apie tai, kad jos gali TF vartoti (bent jau 4Life TF tai tikrai, nes mano viena drauge juos vartojo visa nestuma, beje ne be gydytojos- ginekologes zinios, ir pati jautesi puikiai ir pagimde sveikuteli vaika)
http://transfer-immu...t...=art&id=133

o cia dar daugiau straipsniuku

http://www.linked2.info/threprint.htm
http://itfs.med.unibo.it/11itfsabs/
http://www.lieberton...journalCode=jir
http://www.the-scien...p;sa=Search#963

ir cia tik lasas juroje, nes informacijos ir ivairiu straipsniuku internetinese svetainese apie TF dabar yra tikrai daug ir tai nenuostabu, nes TF buvo atrasti 1949 metais, ir nuo to laiko jie buvo tiriami ir iki dabar turbut tie tyrimai tesiami. Bet Transfer factor molekules isgautos is donoro kraujo ir 4 Life kompanijos Transfer factoriai, tai yra tos pacios molekules, tik labai skiriasi ju isgavimo saltiniai, bei tecnologijos, todel ir kaina ir vartojimo rezultatai skiriasi.

cituoju (info is http://www.trfactor.ru/ )

Долгое время ТРАНСФЕР ФАКТОРЫ получали по сложной технологии из донорской крови или крови домашних животных. Препараты были инъекционными, дорогими и доступными только узкому кругу богатых людей.
И только начиная с 1998 г компания 4 LIFE RESEАRCH приступила к промышленному производству ТРАНСФЕР ФАКТОРОВ из молозива коров, а затем из куриного желтка. Метод заключается в качественной ультрамолекулярной фильтрации, при которой маленькие молекулы ТРАНСФЕР ФАКТОРОВ полностью отделяются от крупных белковых молекул, вызывающих аллергию. Никакой тепловой и химической обработки – 100% - ый ПИЩЕВОЙ продукт! Упакован в желатиновую капсулу и принимается перорально.
И о сравнительной стоимости. 100 мг лейкоцитарного чешского ЛЕЙКОНОРМА стоит 400 €, а 100 мг самого дорогого препарата компании 4 LIFE RESEАRCH - всего 30 рублей!

kam sunkiau su rusu kalba, tai cia preliminarus vertimas

Ilgą laiką Transfer factoriai, buvo isgaunami is donoro kraujo ar kraujo naminių gyvunu, naudojant sudetinga isgavimo buda. Preparatai buvo skirti injekcijoms, jie buvo brangus ir prieinami tik siauram ratui turtingu žmonių.
Ir tik nuo 1998 metų bendrovė 4 Life Research pradėjo komercinę gamybą Transfer factoriu iš karvių priešpienio, o veliau iš vištu kiaušinių tryniu. Isgavimo metodas- kokybiska ultramolekuline filtracija, kuria naudojant mažos molekules Transfer Factor visiškai atskiriamos nuo dideliu baltymų molekuliu, kurios sukelia alergiją. Jokio termo ir cheminio apdorojimo- 100% svarus produktas! Supakuotas želatinos kapsulese, kurias reikia vartoti per burna.
Palyginimui. Verte 100 mg leukocitų LEYKONORMA (Čekija)- 400 €, o 100 mg brangiausio 4 Life Research kompanijos- tik 30 rubliu!


Tiesa, TF is donoro kraujo niekada nebandziau ir nieko negaliu apie juos pasakyti, nei blogo nei gero, nes kai suzinojau apie Transfer Faktorius- tai buvo 4Life kompanijos produktas, ir aciu Dievui, bei tam zmogui, kuris man apie juos pasake, nes su siais preparatais visos musu seimos alergijos, bronchines astmos ir kitos bedos jau praeityje, o TF is donoro kraujo tikrai nebuciau ipirkusi..




Papildyta:
QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 12 18, 11:02)
o kur šitų stebuklų gaut nusipirkt? kiek kainuoja?


Nera TF kazkokie stebuklingi- viskas moksliskai paaiskinama mirksiukas.gif

Kaip isigyti ir kiek kainuoja galite suzinoti lietuviskuose internetiniuose puslapiuose, kur yra informacijos apie Transfer factorius ir beveik galiu garantuoti, kad kainuos tiek pat ar pirksite is distributoriaus ar tiesiai is gamintojo smile.gif
Atsakyti
Paloma, kiek suprantu teko patiems išbandyti TF. Gal gali pasidalinti apie tai, kiek laiko naudojot, kokiai ligai esant, kokie rezultatai, koks nors paūmėjimas buvo - nebuvo, ar nutraukus vartojimą negalavimai negrįžo, kodėl nusprendėt vartot TF? Na, žodžiu info, kuri tau atrodo svarbi... Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
tikiuosi Kristinukas nesupyks,kad ikeliau jos posta i sia jos pacios sukurta tema smile.gif


Taigi mano sūnus alergiškas namų dulkių erkėms, IgE > 300, kai norma 0-11, be to, turėjo enurezės (naktinis šlapimo nelaikymas) problemų, apie "peršalimo" ligas gal geriau nekalbėti - kas veda vaikus i darželius, žino, jog vaikai serga labai labai dažnai. Tai štai, geriam Transferfactorių (TF) jau 2 mėn, rezultatai: ENUREZĖS NEBĖRA, peršalimo ligom NESERGAM, vaikas sirgo sloga 2 kartus po 3 dieneles, bet sirgimas buvo toks nežymus, jog niekas, net mano vyras nepastebejo, jog jis serga.

Dabar dėl alergijos - buvo paūmėjimas kai tik pradėjau duoti TF, šiuo metu jaučiu stiprų pagerėjimą. Alergija dar neišnyko, tačiau tam reikalingas ilgesnis laikas, nes alergija įgimta. Palyginimui - vasarą mano vaikas KASDIEN turėdavo išgerti po pusę tabletės Claritino, nuo tada, kai pradėjau duot Transferfactorių, t.y. per 2 mėn, jis išgėrė 3,5 tabletės. Įsidėmėtina tai, jog namų dulkių erkės suaktyvėja būtent pavasarį ir rudenį.

Turiu dukrytę, kuri per metus persirgo 9 kartus "peršalimo" ligom, 4 iš jų baigėsi antibijotikais. Sirgdavo stabiliai kas 3 savaites. Dukrytei TF daviau, kai susirgo sloga rugsėjo mėn, tai sloga praėjo per 3 dienas, taip pat labai lengva forma.
Kol kas dukrytė daugiau nesusirgo.

Iš mano draugų ir pažįstamų patirties: draugės uošvė išsigydė miomas TF pagalba, uošviui buvo blogai padaryta stuburo operacija, prasidėjo sepsis, jį "ištraukė" irgi TF pagalba.

Mano pažįstamo žmona serga limfoma, geria TF ir gerai jaučiasi nepaisant visų taikomų gydymo metodų.

Galiu pripasakoti dar galybę pavyzdžių, kam kokiais atvejais padėjo TF....
Atsakyti
mano patirtis suTF neradar labai didele,tik metai,bet uztenka to laiko tarpo,kad pastebetum,kaip pakrypo seima sveikatos link..uztenka pastebet kokiu problemu atsikratem,o kokios bedos praslysta nepastebetos..as,matyt ,kaip viena is nedaugelio mamu,ant saves pirmos nebandziau,o patikejus zmogumi kuris man pasiule ir iskart pradejau duoti vaikams,nes paciai vartot ir laukt man nebuvo kada..ir nesigailiu nei tu bemiegiu naktu kai ligos krapstesi lauk,o tai budinga tf,nes jie priesingai kaip vaistai,neslopina simptomu,o salina priezasti,pasireiksdami per chroniskos ligos suaktyvejima,nei drebulio sirdy,kai mintys visokios neduodavo ramybes,ar pades,ar nepakenks,kodel taip ilgai viskas vyksta...bet sita barjera as perkopiau su labai geru zmoniu pagalba,su nuolatiniu palaikymu..mano noras ir tikejimas buvo didesnis uz baime ir placebo efektas tiesiog suveike..galeciau prirasyt aibe pavyzdziu ,bet labai jau dideli postai gautusi,pradedant nuo vaiku miego sutrikimu,migrenos,stenokardijos...baigiant autoimuniniu kolitu,raudonaja vilklige(sios ligos dazniausiai "islenda" po didelio streso,kaip, netekus artimo zmogaus),epilepsija..sutinku su paloma:),musu visu teise rinktis mums labiausiai prieinama informacija,kokia ji bebutu teigiama ar neigiama.
Atsakyti