Įkraunama...
Įkraunama...

Transferfactor papildai

dziaugiuos uz jus smile.gif mano vaiku vaistinelej tai sultys Riovida arba Burst.ir skaunu ir gera antivirusine profilaktika thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi naudojam transfaktor clasic bet mes tik ji pradedam gerti tuoj mus uzpuola solga smile.gif bet labai dziaugiuosi kad nekosijam nes seniau jei prasidedavo sloga po keliu dienu nusileisdavo i plaucius. o dabar viskas ok
Atsakyti
QUOTE(VAIDASSU @ 2010 11 06, 12:59)
mes irgi naudojam transfaktor clasic bet mes tik ji pradedam gerti tuoj mus uzpuola solga smile.gif  bet labai dziaugiuosi kad nekosijam nes seniau jei prasidedavo sloga po keliu dienu nusileisdavo i plaucius. o dabar viskas ok


Mes kai pradejom naudoti, mums tas pats buvo- paklauskit Gutules, ji jums paaiskins daugiau apie si reiskini, bet principas tos slogos tas- kad valosi organizmas nuo kazkokio brudo- taip salinama problema ir tai gali parodyti gleivines, siuo atveju viskas eina per nosi. Mano mazylis zinokit kai miegodavo, tai jam is nosies tiesiog kapsedavo kaip vanduo ant pagalves, nors persalimo simptomu kaip ir nebuvo, nei jokio ciaudulio nei kosulio, nei gerkles. Nepergyvenkit del to, del to tik reikia dziaugtis, reiskiasi TF daro savo darba.
Atsakyti
Jei šie TF daro tokius stebūklus, kodėl jų nereklamuojate per TV? Taigi čia SVEIKATOS BOMBA! Galima teigti, jog vėžys jau išgydomas TAIP?
Kodėl platinate juos piramidės būdu, hmm...? Ar visi jau uždirbote pardavinėdami TF tuos tūkstančius DOLERIŲ, kuriuos jums per piramidines paskaitas pasakoja smile.gif?
Bandė ir mane ivelti, bet dėja vienas protingas daktaras itikino jog valgant vitamina C, taip pat gali pasveikti net nuo vežio, aišku reikia didelio tikėjimo wink.gif
Atsakyti
tai vat ,skaitau apie TF apie kordicepta...ir visur panaceja..net nezinau kuriuos griebt lotuliukas.gif doh.gif
taip esam sirgaliukai,isbande aibe vaistu,vitaminu,vakcinu doh.gif naudos nepajutau jokios.. doh.gif
aisku neisbandes nesuzinosi,veikia jie ar ne...jau ir pinigu gaila,vis i bala...
Atsakyti
[quote=Agulyte,2010 11 10, 17:16]
Jei šie TF daro tokius stebūklus, kodėl jų nereklamuojate per TV? Taigi čia SVEIKATOS BOMBA! Galima teigti, jog vėžys jau išgydomas TAIP?
Kodėl platinate juos piramidės būdu, hmm...? Ar visi jau uždirbote pardavinėdami TF tuos tūkstančius DOLERIŲ, kuriuos jums per piramidines paskaitas pasakoja smile.gif?
Bandė ir mane ivelti, bet dėja vienas protingas daktaras itikino jog valgant vitamina C, taip pat gali pasveikti net nuo vežio, aišku reikia didelio tikėjimo wink.gif

Manau i visus siuos klausimus jum beviltiska atsakineti,nes jum atsakymai net nereikalingi.. gal susimastysit perskaicius Dalai Lamos zodzius :
"Veiksmu ir pasekmiu desnis galioja ne tik fizikoje.Jis tinka ir zmoniu santykiams.
Jei as veikiu gerai,tai ir pasekmes bus geros.
Jei as darau blogi,tai ir blogi gausiu..
Visada gausi tai ,ka linki kitiems
.Buti laimingu tai nera lemtis.
Tai pasirinkimo dalykas. ."

Pasirupink savo Mintimis ,nes jos tampa ZODZIAIS
Pasirupink savo Zodziais, nes jie virsta VEIKSMAIS
Pasirupink savo Veiksmais,nes jie tampa IPROCIAIS
Pasirupink savo Iprociais,nes jie suformuoja CHARAKTERI
Pasirupink savo Charakteriu,nes jis yra tavo LIKIMAS
O tavo Likimas ir bus -tavo GYVENIMAS...
Atsakyti
zodziai prasmingi ir grazus...ir tikiu visos mamos to nori ir linki savo vaikams..
tiesiog apie kiekviena produkta raso l.gerai ir graziai...ir kai esi isbandes aibe vaistu,papildu,vitaminu ir niekas nepasiteisina-daraisi skeptikas.
nors aisku-nepabandes-nesuzinosi ar tau jie padetu ar ne mirksiukas.gif
o del reklamos-mano giliu isitikinimu televizija reklamuoja visiska -š...geram dalykui reklamos nereikia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jalka: 11 lapkričio 2010 - 10:57
QUOTE(jalka @ 2010 11 10, 16:24)
tai vat ,skaitau apie TF apie kordicepta...ir visur panaceja..net nezinau kuriuos griebt lotuliukas.gif  doh.gif
taip esam sirgaliukai,isbande aibe vaistu,vitaminu,vakcinu doh.gif naudos nepajutau jokios.. doh.gif
aisku neisbandes nesuzinosi,veikia jie ar ne...jau ir pinigu gaila,vis i bala...



Mes taip pat is tu kurie daznai (netgi labai daznai sirgdavome). taip pat mano vaikas yra isbandes visokiausius gydymus: ir homeopatini ir laiudisku ivairove ir kardicepsa gerem, deja.... savaite paeidavome i darzeli ir koki menesi kol pilnai issikosedavome. Sloga budavo ziauri.
Kadangi kaip ir kiekviena mama norim vaikui viskas kas geriausia-nupirkau TF. TF clasic gerem profilaktiskai, kazko tokio nepastebejau (bet tikrai tikejau , kad jis visitek kazka vaiko organizme reguliuoja. Po 4 men. vartojimo perejom prie TF plus (kai suserga). Tai pirmiausia ka Plus'as sutvarke-tai zarnyna. Mano vaikas i tualeta eidavo kas 3 d., o kai pavartojo plusa-per diena iseidavo net 3 kartus. Truputi buvau issigandusi, nes kita kart pakakodavo nedaug , bet jau smarvele.... doh.gif Tai man ir paaiskino, kad Plusas pradejo valyti viska, kas pas ji buvo uzsilike.
O kai sulaukem vel slogos ir kosulio, tai gerdami TF plusa labai gerai valesi nosis, ale taip snypstem. Aisku sunkiau su kosuliu, kuris mums pastoviai nueidavo i bronchus ir labai sunkiai isgydydavome. O pastaruoju metu jei ir pradedam koseti-tai tikrai greiciau pagyjame. O didziausia laime-VAIKAS PIRMA KARTA I DARZELI ISEJO MENESI. Gal ir isaugom jau kiek is ligu, bet as tikiu, kad mums padeda TF
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 04 28, 20:24)
viskas, nebenoriu plėstis. ir taip per daug brangaus laiko skyriau šiai temai. tikiuos kad bent tiek naudos bus, kad kokia mamytė prieš pirkdama pasiskaitys ir gal mano patirtis privers ją dar kartą pasvert visus argumentus mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif Tikrai padėjot 4u.gif sutaupiau. Darkart ačiū.
Atsakyti
Dar kilo tokia mintis. Jeigu čia mamos sako, kad vienoms padeda, kitoms nepadeda.. tai ar negali būti taip, kad TIKRO veikimo papildą nusipirksi tik Amerikos teritorijoje g.gif . O visa kita.. tiesiog placebas.. mineralų ir vitaminų rinkinys už tą pačią kainą. Vistiek gi ne vaistas, jokia institucija stipriai nereguliuoja, niekur nepasiskųsi. Padėjo - visi ploja, nepadėjo - pats durnas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kas is Jusu TF parduodate Vilniuje? Domina Clasic sunui nuo dermatito (sunui metai ir 3 men). Ir siaip mastau imuiniteta pastiprint, nes slidineti vaziuoti ruosiames, bijau kokiu nors paskutines minutes siurprizu ax.gif

Skaiciau , kad temoje kupina besipiktinanciu zmoniu. As pati nesu sektante jokiu produktu ir niekuo netikiu, taciau TF draugai viesedami buvo atsiveze ir pabandeme savo ziogui juos duot, nes iki skiepu kelios dienos buvo like, tad per 6 dienas dermatitas tiesiog isnyko, odele tapo lygi! Turbut netikit mirksiukas.gif bet neturiu jokiu komerciniu ketinimu Jums meluoti! Grazios dienos!
Atsakyti
Kas geriate TF, neužmirškite kartu pagerti ir vaistų kurie valo kepenis... Arba bent jau palaukite (ko tikrai nesulauksite), kol šie vaistai atsiras vaistinėse, bus bent aišku, kad su jais atlikti tyrimai... Nes šiai dienai medicininių tyrimų nėra.
Bus taip kaip ir su pirmaisias pampersais... Vyrai, kurie pirmieji užaugo ant pirmųjų pampersu (jie buvo iš tokios medžiagos kuri visiškai nepraleidžia oro) yra didelis procentų nevaisingi...
O TF yra papildas į kurį ieina ne tik "ale" priešpenis wink.gif
Nekaltas dar vienas pvz.
Jogurtas ACTIVIA. Nuo jo nebepučia pilvukų...O žinote kodėl, mažytė paslaptis, ten yra šiek tiek vaistukų nuo pilvo pūtimo...
Atsakyti