Įkraunama...
Įkraunama...

Transferfactor papildai

QUOTE(gutute @ 2010 04 28, 17:45)
nelabai mane supratot.. as turejau omeny,kad tradicine medicina bejege pasalinti priezastis,ji tik siulo vengti dirgikliu,slopina simptomatika arba siulo susigyventi su liga.

o tf molekules tokios lengvos,kad jos  prasiskverbia pro visas organu sieneles ,pasiekia membrana

,ir netgi isveda neteisinga informacija is dnr.

atsikrate vaikai ligos priezasties savo vaikams genetiskai jos jau nebeperduoda.

ar galeciau suzinoti kokio produkto ir po kiek davet savo vaikui? 4u.gif

taip, deja netradicinė kol kas irgi bejėgė doh.gif

gal ir taip, bet nuo to mano vaikas serga tiek pat. reiškia nepadeda tf

tai yra visiškai, net teoriškai neįmanoma. panašu, kad nesimokėt genetikos, todėl čia db parašėt absoliučią nesąmonę

ir čia nesąmonė. genetiškai arba perduoda arba ne. arba papuola chromosoma su tos ligos kodu, arba nepapuola. čia kaip loterija. tik genų inžinerija gali sureguliuot ir dirbtinio apvaisinimo metu pakeist netikusius genų derinius. tf čia iš vis nė prie ko. geriau jau nerašykit, ko neišmanot, nes tikrai neapgausit žmogaus, kuris bent kiek apsiskaitęs. be to tf nepašalina ligos priežasties. kad ir ką bereklamuotų, bet praktika rodo, kad nepašalina.

daviau po 3 classic ir po 2 trifactor (beje taip man patarė platintojos). kai sirgdavo - visko padidindavau dozes bet efekto visiškai jokio nebuvo. aišku jūs čia man db rašysit, kad reikėjo dar to, ano ir trečio ir visko po 16 kapsulių per d. bet geriau man pasakykit, kaip jūs tai praktiškai įsivaizduojat, kai buteliukas bet ko iš šių dalykų, mėnesiui kainuoja minimum 150 lt? tikrai negaliu sau leist po 1000 lt vien papildam per mėn, juolab kad niekas negarantuos pasveikimo. aš tikėjaus, kad ties 300 su virš, kur kas mėn tam leida bent kiek palengvins ligas, sutrumpins sirgimo laiką ar dar kaip nors nors truputį pagelbės. gi vaikas tik trimetis, neužterštas dar labai. juolab auginu jį ekologiškai, lb žiūriu maistą, jokių buitinių chemijų nenaudojam, vaistus tik būtiniausiu atveju, šiaip natūraliai, žolelės, inhaliacijos, aptrynimai. ir va, jaučiaus db kaip į šiukšlyną krūvą pinigų išmetus biggrin.gif . kita vertus, eilinę pamoką gavau. gi jei tai tikrai būtų tokia panacėja, tai nors 1 diplomuotas gydytojas su jais dirbtų, galėtų pakonsultuot. o db bet kokia bobelė iš kaimo gali konsultante tapt. tik pinigėlių įkišk, ir vuolia, tu jau neši švęstą vandenėlį tamsiems žmonėms gydyt.

viskas, nebenoriu plėstis. ir taip per daug brangaus laiko skyriau šiai temai. tikiuos kad bent tiek naudos bus, kad kokia mamytė prieš pirkdama pasiskaitys ir gal mano patirtis privers ją dar kartą pasvert visus argumentus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 04 28, 19:24)
taip, deja netradicinė kol kas irgi bejėgė doh.gif

gal ir taip, bet nuo to mano vaikas serga tiek pat. reiškia nepadeda tf

tai yra visiškai, net teoriškai neįmanoma. panašu, kad nesimokėt genetikos, todėl čia db parašėt absoliučią nesąmonę

ir čia nesąmonė. genetiškai arba perduoda arba ne. arba papuola chromosoma su tos ligos kodu, arba nepapuola. čia kaip loterija. tik genų inžinerija gali sureguliuot ir dirbtinio apvaisinimo metu pakeist netikusius genų derinius. tf čia iš vis nė prie ko. geriau jau nerašykit, ko neišmanot, nes tikrai neapgausit žmogaus, kuris bent kiek apsiskaitęs. be to tf nepašalina ligos priežasties. kad ir ką bereklamuotų, bet praktika rodo, kad nepašalina.

daviau po 3 classic ir po 2 trifactor (beje taip man patarė platintojos). kai sirgdavo - visko padidindavau dozes bet efekto visiškai jokio nebuvo. aišku jūs čia man db rašysit, kad reikėjo dar to, ano ir trečio ir visko po 16 kapsulių per d. bet geriau man pasakykit, kaip jūs tai praktiškai įsivaizduojat, kai buteliukas bet ko iš šių dalykų,  mėnesiui kainuoja minimum 150 lt? tikrai negaliu sau leist po 1000 lt vien papildam per mėn, juolab kad niekas negarantuos pasveikimo. aš tikėjaus, kad ties 300 su virš, kur kas mėn tam leida bent kiek palengvins ligas, sutrumpins sirgimo laiką ar dar kaip nors nors truputį pagelbės. gi vaikas tik trimetis, neužterštas dar labai. juolab auginu jį ekologiškai, lb žiūriu maistą, jokių buitinių chemijų nenaudojam, vaistus tik būtiniausiu atveju, šiaip natūraliai, žolelės, inhaliacijos, aptrynimai. ir va, jaučiaus db kaip į šiukšlyną krūvą pinigų išmetus  biggrin.gif . kita vertus, eilinę pamoką gavau. gi jei tai tikrai būtų tokia panacėja, tai nors 1 diplomuotas gydytojas su jais dirbtų, galėtų pakonsultuot. o db bet kokia bobelė iš kaimo gali konsultante tapt. tik pinigėlių įkišk, ir vuolia, tu jau neši švęstą vandenėlį tamsiems žmonėms gydyt.

viskas, nebenoriu plėstis. ir taip per daug brangaus laiko skyriau šiai temai. tikiuos kad bent tiek naudos bus, kad kokia mamytė prieš pirkdama pasiskaitys ir gal mano patirtis privers ją dar kartą pasvert visus argumentus mirksiukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai as vistiek lieku prie tos minties,kad ivairios ligos igautos zmogaus gyvenimo eigoj mutuoja ir persiduoda kitoms kartomas,tai ir yra autoimunines ligos-artritai,tiroiditai,vilklige ir pan.Bet ,jei tf tas ligas iveika tai,tikimybe,kad zmogus nebejaus simptomu,o ilgiau gydantis suformuos teisinga imuniteta,kad net nereiks to brangaus malonumo-genu inzinierijos...
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2010 04 29, 09:11)
Tai as vistiek lieku prie tos minties,kad ivairios ligos igautos zmogaus gyvenimo eigoj mutuoja ir persiduoda kitoms kartomas,tai ir yra autoimunines ligos-artritai,tiroiditai,vilklige ir pan.Bet ,jei tf tas ligas iveika tai,tikimybe,kad zmogus nebejaus simptomu,o ilgiau gydantis suformuos teisinga imuniteta,kad net nereiks to brangaus malonumo-genu inzinierijos...



Nepasakyčiau kad ir tf pigus malonumas....
Atsakyti
sutinku,tikrai nepigus.cia tik mano asmenine nuomone. bet kai pagalvoji ,kad investuoji i savo vaiko sveikata labai tikiuosi ,kad tai atsipirks.. kiek brangi ta genu indzinierija ir ar visiems ji ikandama- negaliu pasakyt,gal aiskiau galetu gaile parasyt,jei paaukotu brangaus laiko siek tiek blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutute: 29 balandžio 2010 - 08:48
cia pasiklausykit ka sneka rusu pediatrai. tik neiseina tiesiogiai failo idet ,tai teks parsisiust http://www.megaupload.com/?d=AH7BCIE4 Borodina (pediatras), Zareckaja (pediatras), Ivanova (onkologas) 96 min 630 MB Rusu kalba
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2010 04 29, 08:11)
Tai as vistiek lieku prie tos minties,kad ivairios ligos igautos zmogaus gyvenimo eigoj mutuoja ir persiduoda kitoms kartomas,tai ir yra autoimunines ligos-artritai,tiroiditai,vilklige ir pan.Bet ,jei tf tas ligas iveika tai,tikimybe,kad zmogus nebejaus simptomu,o ilgiau gydantis suformuos teisinga imuniteta,kad net nereiks to brangaus malonumo-genu inzinierijos...


net jei žmogus ir nuslopins svayje autoimunines ligas visam gyvenimui, iš jo genomo jos niekur niekada neišnyks. ir jokie tf nepadės to neperduot savo palikuonims
QUOTE(gutute @ 2010 04 29, 08:47)
sutinku,tikrai nepigus.cia tik mano asmenine nuomone. bet kai pagalvoji ,kad investuoji i savo vaiko sveikata labai tikiuosi ,kad tai atsipirks..  kiek brangi ta genu indzinierija ir ar visiems ji ikandama- negaliu pasakyt,gal aiskiau galetu gaile parasyt,jei paaukotu brangaus laiko siek tiek blush2.gif

aš parduočiau viską ,ką turiu, ir investuočiau į vaiko sveikatą, jei būtų garantija, kad tai padės. bet deja deja, esu tikra kad 4life produktai tikrai nėra toji investicija, kuri padės . gal atidžiau paskaičiavus išeitų pigiau suleist į kraują tikrus transfaktorius, išgautus iš donorinio kraujo. negu metų metus leisti dešimtis tūkstančių papildams, kurie galbūt net neveikia, nes pvz skrandžio sultys suvirškina tas super mažas tf molekules biggrin.gif . va naujagimių nesubrendę skrandžiai pasisavina tf iš priešpienio, o didesnių žmonių - jau suvirškina. aš nžn kokia tikroji tiesa, bet mano patirtis tf vartojime neigiama. todėl darau išvadą, kad 3mečiui dažnai sergančiam BA vaikui po 300 lt leidžiant per mėn tf-aktoriams (t.y 5 kapsulės per dieną) ženklesnio poveikio nedaro.

o genų inžinerija su žmogaus genomu yra dar tik tyrimų stadijose, taip kad nėra prasmės čia apie tai iš vis diskutuot.
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 04 29, 19:04)
net jei žmogus ir nuslopins svayje autoimunines ligas visam gyvenimui, iš jo genomo jos niekur niekada neišnyks. ir jokie tf nepadės to neperduot savo palikuonims

aš parduočiau viską ,ką turiu, ir investuočiau į vaiko sveikatą, jei būtų garantija, kad tai padės. bet deja deja, esu tikra kad 4life produktai tikrai nėra toji investicija, kuri padės . gal atidžiau paskaičiavus išeitų pigiau suleist į kraują tikrus transfaktorius, išgautus iš donorinio kraujo. negu metų metus leisti dešimtis tūkstančių papildams, kurie galbūt net neveikia, nes pvz skrandžio sultys suvirškina tas super mažas tf molekules  biggrin.gif . va naujagimių nesubrendę skrandžiai pasisavina tf iš priešpienio, o didesnių žmonių - jau suvirškina. aš nžn kokia tikroji tiesa, bet mano patirtis tf vartojime neigiama. todėl darau išvadą, kad 3mečiui dažnai sergančiam BA vaikui po 300 lt leidžiant per mėn tf-aktoriams (t.y 5 kapsulės per dieną) ženklesnio poveikio nedaro.

o genų inžinerija su žmogaus genomu yra dar tik tyrimų stadijose, taip kad nėra prasmės čia apie tai iš vis diskutuot.


tai apie tai ir sneka toje nuorodoje kuria idejau auksciau poste.nuo keliu doziu suleistu visiskos remisijos tikrai nepasiektumet,nes juk gerai zinote kas kiek menesiu keiciasi zmogaus organizme imunines lasteles,o tf tikslas- apmokyti naujai gimusias lasteles atpazinti antigenus juos sunaikinti ir isvesti is organizmo.kadangi jusu vaiko liga yra isisenejusi tai nenuostabu kad greito pagerejimo nepajutot,gal net paumejo,nes tokia doze gerdami vistiek kazkas pradejo lauk krapstytis is organizmo,o kaip gi jei ne per paumejima pasisalins .skrandzio sultys ju nesuvirskina ,nes nespeja-jos per 10-15 min del mazo svorio lengvai prasiskverbia pro kraujagysliu sieneles ir patenka i krauja,o ten i visus kitus organus. gaile,nereik sedet savo uzrasu remuose,reikia judeti i prieki-mokslo tobulejimo link.juk vertingesnis ne tas kuris isrado telefona,o tas kas ji istobulino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2010 04 29, 17:49)
tai apie tai ir sneka toje nuorodoje kuria idejau auksciau poste.nuo keliu doziu suleistu visiskos remisijos tikrai nepasiektumet,

kadangi jusu vaiko liga yra isisenejusi

tai nenuostabu kad greito pagerejimo nepajutot,gal net paumejo,nes tokia doze gerdami vistiek kazkas pradejo lauk krapstytis is organizmo,o kaip gi jei ne per paumejima pasisalins .

skrandzio sultys ju nesuvirskina ,nes nespeja-jos per 10-15 min del mazo svorio lengvai prasiskverbia pro kraujagysliu sieneles ir patenka i krauja,o ten i visus kitus organus.

gaile,nereik sedet savo uzrasu remuose,reikia judeti i prieki-mokslo tobulejimo link.juk vertingesnis ne tas kuris isrado telefona,o tas kas ji istobulino  mirksiukas.gif

bet gal vistiek ekonomiškai naudongiau būtų? juk nežinot, neskaičiavot, net neįsivaizduojat kiek dozių suleist reiktų, nei įsivaizdupjat kiek sugert reikia 4life. taip kad galgalgalgal. ir nieko tikro biggrin.gif

nebejuokinkit. mano vaiko ligai mažiau nei 2 m. be to yra nustatyta lengva eiga. be to nustatyta lengva BA forma. be to nealergiškas niekam tik virusų baltymui. be to ekologiškai auginamas. jei aš jo nevedu į kolektyvus, jis man apskritai neserga ir BA paūmėjimų neturi. taip kad liga kol kas lb lengva ir jauna, bet tf vistiek nepadeda biggrin.gif

BA nepaūmėjo. tiesiog kitos ligos puolė kaip puolusios (kad ir plaučių uždegimas - bakterinis, laringitas - virusinis ir t.t., t.y. ligos, nesusijusios su BA). BA mes kontroliavom gerdami natrio montelukastą. jis ir saugo nuo paūmėjimų. o tf reklamose teigiama, kad tf muša temperatūrą (visiška netiesa mūsų atveju), saugo nuo komplikacijų (irgi netiesa, nes slogos gerklės infekcija mums komplikavosi į pl. uždegimą, nors tf gėrė arklinėm dozėm), kelia nuotaiką ( lotuliukas.gif ) ir t.t.

teoriškai gal taip ir turi būt. bet praktiškai mes nežinom, ar 4life tf tikrai tokie tobuli. va 1 mama čia berods rašė, kad jos vaikui tf sukėlė pieno alergiją, ko neturėtų būt jei molekulės tokios mažos. todėl man vėlgi peršasi pagrįsta abejonė, kad gal tose kapsulėse visai ne tai, kas deklaruojama g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif geriau tokių lozungų nerašykit. nes skamba kaip kokiam sektantų susirinkime. atleiskit už sarkazmą, bet labiausiai gyvenime nemėgstu žmonių praplautais smegenais, kurie net kalbėt nebesugeba savo žodžiais, o tik papūgiškai kartoja, ką jiems sakė lektorius / pastorius / pradavimo vadovas biggrin.gif . ir beje, kadangi ne patys tai sugalvojo, tai tie lozingai būna visad ne į temą.


viskas, taika. nieko prieš tf neturiu. valgykit juos kas norit ir kiek norit. tiesiog parašiau savo nuomonę. reziumuojant - daikto kainos / kokybės / veiksimingumo santykis šiame produkte yra nenaudingas.
Atsakyti
4u.gif kiekviena mama zino kas jos vaikui geriausia,nes kokia ji bebutu,vaiko akyse JI yra dievas smile.gif Su ARTEJANCIA MAMYCIU DIENA! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutute: 29 balandžio 2010 - 21:56
Na ir karstos cia diskusijos biggrin.gif Dar tokiu piktu mamu neesu maciusi. Ne visiems ivairus gydymo budai padeda, vieniems TF padeda, kitiems ne kaip ir homeopatija ar kiti netradiciniai budai. Del vaiko aisku norisi viska padaryti, bet nereikia taip pykti ant tu kuriems TF padeda mirksiukas.gif Kiekvienas atsirenka ka ir kaip naudoti.
O mums padeda TF, nors geriam ir ne taip seniai, vos pora menesiu thumbup.gif ir temperatura numusa ir viruso eiga abiems vaikams labai palengvino, ir mazylio laaaabai skaudamus dantukus padejo nuraminti ir berimu jau nebeturime. Buvo po menesio vartojimo paumejimas, pradejo keistai berti, padareme pertrauka savaites, per ja berimas praejo ir geriame toliau ir nieko blogo nesidaro. Vakar kaip tik buvome pas homeopate, ji po tyrimo Folio pasake kad labai gerai pas mus viskas funkcionuoja, nors seniau visa laika budavo labai prasti alergijos taskai ir plonojo zarnyno (kas zino apie Folio diagnostika, supras ka noriu pasakyti) aisku cia gal dar ir homeopatinis gydymas padejo, bet su berimais jis mums iki galo nepadedavo, o dabar tikrai veidukas labai grazus ir maista ivairesni pradejom valgyti. Kol kas viskas thumbup.gif
Ir vyras mano nors ir labai skeptikas, bet kai uzpuole toookia sloga kokios neesu maciusi kad pas zmogu butu, pats prasesi TF, nes panoseje jau zaizdos buvo atsivere. Istirpintos kapsules kompresai ir lasinimas i nosi labai greitai viska sutvarke. Todel naudosim ir toliau. Ir neesu as nei sektante biggrin.gif nei platintoja biggrin.gif ir smegenys nenupudruotos pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
smagu girdet,melide,kad viskas jum puikiai einasi ax.gif
svarbu zinoti tik tai,kad tf tai ne vaistas,,ne vaistazole, ne homeopatinis, ne fitopreparatas ir ne hormonai (kuriu vartojima negali iskart nutraukt). Noriu pabezti tai, kad pats TF nieko negydo, TF molekules yra tik informacijos nesejai, sveikos lasteles informacijos nesejai, is kartos i karta perduodamos imunines patirties nesejai. Todel nutraukus ju vartojima, jus tik nustojat gauti informacija,o jusu imunine sistema kaip dirbo, taip ir dirbs savo darba, gali buti, kad dirbs geriau, blogiausiu atveju- niekas nepasikeis, imunine sistema liks tame paciame lygyje, kuriame buvo pries pradedant vartoti TF. TF neturi jokiu apribojimu vartojime, jie neturi salutinio poveikio, ju neperdozuosit, nuo ju nebuna alerginiu reakciju ir prie ju nepriprasit. Todel nutraukus ju vartojimo nieko neatsitinka, jokiu neigiamu pasekmiu nebuna. Nes TF molekules yra sukurtos ne zmogaus, o pacios gamtos, siu molekuliu mes visi naturaliai turime savo viduje, jas gamina musu organizme esancios imunines lasteles T- limfocitai. Laikui begant, mes senstame, ekologines salygos, kuriose gyvename, tikrai negereja, imunines sistemos darbas silpneja, ne tik del aplinkos salygu, bet ir del gyvenimo budo, stresu.. ir tt.
Kadangi imunines lasteles atsinaujina mazdaug kas puse metu, todel jeigu esate sveikas zmogus, tai TF uztenka pavartoti pavasari ir rudeni apie menesi pries sezoniniu ligu protruki. Taciau, jei yra sveikatos problemu ir сhroniskos ligos kankina, tai su TF apmokyta imunine sistema pradeda "krapstyti" problemos lauk. Tada keliu menesiu vartojimo gali ir neuztekti, o nutraukus vartojima, nepasieksit pageidajamo rezultato.viename is postu minejo,kad vartojant tf susirgo labiau nei priesingai turint kazkokia diagnozuota liga..tf neisakysi kokio organo imtis pirmiausiai,jie "ima"tuo metu labiausiai pazeisto.ir nenuostabu jei pasipila sloga upeliais(tf "kibo"i zarnyna) arba isbere kaip prakaitines spuogeliais(imunine pradejo salinti streptokokus) ,arba staiga iskilo pusleline.. nereikia buti gydytoju kad zinotum kas yra imunine sistema ir kaip tf ja veikia.. si temele ir buvo sukurta tam kad pasisakytu visi savo patirti su tf ir netik teigiama.. bloga reklama taip pat reklama,tai tik spyris dar labiau kapstytis giliau ir ieskoti visus uz ir pries. tik bukim vieni kitiems tolerantiski,gerbkime kiekvieno zmogaus pasirinkima 4u.gif
Atsakyti