Įkraunama...
Įkraunama...

Transferfactor papildai

QUOTE(gutute @ 2010 03 17, 18:48)
jau daugiau kaip 50 metu tirinejamas transferfaktorius,ir daugiau kaip 3.5 tukst pateikta medicininiu dokumentu irodanciu ju efektyvuma,ir tai suteikia realias galimybes imunologijoje.

Tuose jūsų nuorodose sako, kad tik 20 m. Manau, kad tai nėra labai daug. Realiai plačiai naudojamas gal tik 10 m. iš tų 20m. kas ten žino.
Nors išrastas TF daug seniau, bet kaip ten pasakoja, buvo visiškai nepripažintas ir niekam neįdomus.

Ausru, šiuolaikinis mokslas, nežino kaip veikia homeopatija. Žino, tik kad ir tokiu praskiedimu poveikis yra. Ta patvirtino trys laboratorijos (Paryžiaus, Londono ir dar vienos jau nepamenu). Homeopatijos temutėj yra ta nuoroda, jei nori galiu ten ją pakartot. Skeptikai dėl to ir kikena, kad poveikis yra, o kaip veikia neaišku. Bet ir tradicinė medicina daug ko nežino. Vos ne visų ligų priežasčių, tik spėjimais ir apibendrinimais grindžia. Paklauskit kokia astmos ar alergijos priežastis, atsakys "manoma, kad ....". Gal nebešiukšlinkim TF temoj 4u.gif .
Atsakyti
Na as galiu objektyviai papasakoti irgi kuo mes gydomes. Taigi, mes ir pas homeopate lankomes, kuri mano mergaite ant koju pastate, nes turejom bedu nuo galvos iki koju, pilvo skausmu, alergiju iki bemiegiu naktu, ranku ir koju nagu kramtymo ir t.t. Kad ir ka kas besakytu, kad tai placebas ar cukriukas ar dar kazkas- nesamone, vaikas nezino ka sie zodziai reiskia. Taigi po poros menesiu gydymo mano vaikas pasikeite neatpazystamai- darzelio grupeje lydere, o buvo verksniu verksne, pasibaige galvos skausmai (del kuriu mes tiek tyrimu visokiu prisidarem ir tiek baimes as turejau kad oi oi oi), koju, pilvo skausmai, del alergijos ziedadulkems ziuresim kas bus pavasari. Homeopatiniais vaistukais mes siemet ir bronchita issigydem ir pulinga angina per 3 dienas isvijom, o slogai "pagauti" mums uztenka ir dienos. As jau neatsimenu kad daviau vaikui visokius Actifedus, Ibufenus Halixolius ir dar visokius kitokius.
Del TF parsisiunciau as ji pries savaite, nes turiu alergiska berniuka, mums ir homeopatija padeda, bet iki galo mes neiveikiam tu odos bedu, jos tai praeina tai vel sugryzta, be to po prasirgto rota virus su viduriukais kazkokia katastrofa pasidare. Taigi geriam mes ta TF dar tik savaite, bet pastebejau, kad susinormalizavo vaiko tustinimasis. Per tris savaites buvo dienu kai vaikas besitustindamas klykdavo, tai jau kelios dienos tustinasi reguliariai du kartus per diena ir labai normaliai. Odos bedos nepumejo, tikiuosi ir nepaumes o viskas eis tik geryn.
Atsakyti
Melide,

pas kokį homeopatą ėjote? Ir kur?
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2010 03 23, 16:48)
Melide,

pas kokį homeopatą ėjote? Ir kur?



Einam Kaune i klinika Emeda pas gydytoja Melnikiene- labai nuostabus zmogus, bet kada galiu skambinti, konsultuotis, o jei dirba ta diena, tai priima ir nesiregistravus, nes kartais ypac man su alergisku vaiku tam tikrais atvejais patestuoja ant jo homeopatinius zirniukus (beje neminejau kad Folio metodu mus tyrineja) Folio metodu, nes kartais vieni tinka kiti ne, arba netinka kazkokia sudedamoji dalis- visa tai parodo Folio, tada mums specialiai gamina.
Atsakyti
mano mažius vartoja TF jau 4-tas mėnuo. bet na kol kas akivaizdžių rezultatų nematyti. kaip sirgo taip ir serga toliau, ne lengviau nei kiek. taip kad pabaigsim paskutines kapsules ką turim ir nebepirksiu daugiau, kažkaip nematau prasmės šitokius pinigus leist, juolab, kai ypatingo efekto nepastebiu. o gaila, šitiesk buvau prisiskaičius tik gerų atsiliepimų, taip tikėjau kad padės, ir še tau kad norsi sad.gif
db bandysim pas homeopatus važiuot, padės nepadės, bet pabandysim ir bus bent jau pigiau nei TF
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 04 28, 09:49)
mano mažius vartoja TF jau 4-tas mėnuo. bet na kol kas akivaizdžių rezultatų nematyti. kaip sirgo taip ir serga toliau, ne lengviau nei kiek.  taip kad pabaigsim paskutines kapsules ką turim ir nebepirksiu daugiau, kažkaip nematau prasmės šitokius pinigus leist, juolab, kai ypatingo efekto nepastebiu. o gaila, šitiesk buvau prisiskaičius tik gerų atsiliepimų, taip tikėjau kad padės, ir še tau kad norsi sad.gif
db bandysim pas homeopatus važiuot, padės nepadės, bet pabandysim ir bus bent jau pigiau nei TF

labai gaila.gaile,kad skaitete tik atsiliepimus o ne apie tai kaip tf veikia..jei truksta kantrybes,tai homeopatais dar labiau nusivilsite...patikekit,jie gydo atskirus organus ar organu sistemas ir norint pasiekt rezultatu jums prireiks kokiu metu dvieju.tf tai ne stebuklinga lazdele kuria pamojus visos ligos dingsta,reikalinga didele kantrybe ir laiko,jei zmones nenusiteikia ilgesniam vartojimui pasalint problemoms tai manau nereiktu ne pradet,nes tai tolygu sienos valymui dantu sepetuku..

po 4 men tf vartojimo mano dukrai prasidejo sloga ir kosulys kuris tesesi beveik virs menesio,visi kreivai ziurejo,saipesi,tai ka jau stebuklu turi o nieko nepadeda,mintyse tik galvojau,jei vaikas nakti nesloguoja ir nekosti tai nematau jokios problemos,matyt tai vyksta valimasis.aiski,gerem nuo kosulio arbateles,inhaliavomes,i nosi lasinom tik tf,dabar jau ketvirta men i darzeli einam be praleidimu,mes islaukem to stebuklo ,o abejoniu buvo daug.. negaliu sakyt ,kad jau mes sveikos ir daugiau nebeduosiu tf. tf paprasciausiai pakeis mano vaistu lentyna.jau metai kaip nevartojam vaistu nuo temperaturos galvos skausmo ir jokiu antibijotiku.jei zinotumet koks yra priesas antibijotikai-tai savo maziams ju neduotumet niekada..



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutute: 28 balandžio 2010 - 15:04
QUOTE(gutute @ 2010 04 28, 14:39)
1. labai gaila.gaile,kad skaitete tik atsiliepimus o ne apie tai kaip tf veikia..jei truksta kantrybes,tai homeopatais dar labiau nusivilsite...patikekit,jie gydo atskirus organus ar organu sistemas ir norint pasiekt rezultatu jums prireiks kokiu metu dvieju.tf tai ne stebuklinga lazdele kuria pamojus visos ligos dingsta,

2. reikalinga didele kantrybe ir laiko,jei zmones nenusiteikia ilgesniam vartojimui pasalint problemoms tai manau nereiktu ne pradet,nes tai tolygu sienos valymui dantu sepetuku..

3. po 4 men tf vartojimo mano dukrai prasidejo sloga ir kosulys kuris tesesi beveik virs menesio,visi kreivai ziurejo,saipesi,tai ka jau stebuklu turi o nieko nepadeda,mintyse tik galvojau,jei vaikas nakti nesloguoja ir nekosti tai nematau jokios problemos,matyt tai vyksta valimasis.aiski,gerem nuo kosulio arbateles,inhaliavomes,i nosi lasinom tik tf,dabar jau ketvirta men i darzeli einam be praleidimu,mes islaukem to stebuklo ,o abejoniu buvo daug.. negaliu sakyt ,kad jau mes sveikos ir daugiau nebeduosiu tf. tf paprasciausiai pakeis mano vaistu lentyna.jau metai kaip nevartojam vaistu nuo temperaturos galvos skausmo ir jokiu antibijotiku.

4. jei zinotumet koks yra priesas antibijotikai-tai savo maziams ju neduotumet niekada..

va db jau sunervinai, tai nepatingėsiu ir parašysiu:

1. kur aš sakiau kad tik atsiliepimus skaičiau? aš lb atidžiai išstudijavau jų veikimą visom kalbom. be to pati esu diplomuota biologė, todėl mano profesija mane įgalina skaityti ir įsisavinti tokią medžiaga, kuri eiliniam žmogui iš vis neįkandama būtų. todėl ir surizikavau krūvą pinigų išleist, nes logiškas veikimas atrodė turėtų būt. nes viskas lb gražiai pagrįsta. ir man pačiai keista, kodėl neveikia, bet faktas lieka faktu. galbūt tiesiog tose kapsulėse yra visai ne tai, kas rašoma unsure.gif

2. o je, vartokit dar metus po 6 buteliukus per mėn, išleiskit dešimtis tūkstančių ir gal suveiks, ane? sory, tokios prabangos mažai kas gali sau leist, ir vien tik tam, kad patikrint, pavyks ar ne. be to, savo info šaltiniuose TF aprašoma ir kaip momentiškai veikianti priemonė, kuria netgi tempą numušt galima biggrin.gif . deja deja, realybė toli gražu ne tokia

3. nu va kaip jum gerai. mums deja ne taip. po 4 mėn vartojimo laringitu ir abipusiu plaučių uždegimu susirgom. ir šiaip per tą laiką ir slogų ir kosulių buvo sočiai, taip kaip ir visada. visiškai jokio skirtumo nejaučiu, jokio, nė minimaliausio pagerėjimo. į darželį per metus tik 13 sav ėjom. taip kad, jums padeda, nuostabu. mums deja, ne. nereikia čia rodyt kaip panacėjos. arba kažkas slepiama tuose aprašymuose, arba ten supilta ne tai kas turėtų būt biggrin.gif

4. manau žinau geriau negu tu, kas yra antibiotikai. netgi iš kokių mikrogrybų, kokie išgaunami, netgi jų veikimo mechanizmą molekuliniam lygmeny esu išstudijavus. bet dar puikiai žinau, kad be antibiotikų plaučių uždegimas - mirtina liga, nuo kurios prieškary mirdavo pusė vaikų. manau ir tu negydytum tokios ligos vien tf, duotum antibiotikus ir melstumeis prie kliedinčio vaiko lovos, o ne svaigtum čia apie kantrybės nebuvimą, vaistų lentynų pakeitimą ir pan biggrin.gif



nereikia paversti jokios prekės garbinimo objektu. reikia sugebėt priimt ir kritiką, ir neigiamus atsiliepimus apie bet ką. o kai neigiama bet kokia kita informacija, dvelkia kažkokia sekta biggrin.gif
beje, ne mano vienos vaikui jie nepadeda. draugė irgi vartojo kelis mėn, tai taip pat sakė visiškai jokio efekto , visos problemos liko, niekas nepasikeitė.
bet aišku imtis per maža, kad daryt statistines išvadas rolleyes.gif . aš asmeniškai daugiau žmonių ir nepažįstu, kurie bandė tf biggrin.gif . o forumo dalyviai čia gali rašyt ką nori, nieks gi realybėj nepatikrins biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 04 28, 16:06)
va db jau sunervinai, tai nepatingėsiu ir parašysiu:

1. kur aš sakiau kad tik atsiliepimus skaičiau? aš lb atidžiai išstudijavau jų veikimą visom kalbom. be to pati esu diplomuota biologė, todėl mano profesija mane įgalina skaityti ir įsisavinti tokią medžiaga, kuri eiliniam žmogui iš vis neįkandama būtų. todėl ir surizikavau krūvą pinigų išleist, nes logiškas veikimas atrodė turėtų būt. nes viskas lb gražiai pagrįsta. ir man pačiai keista, kodėl neveikia, bet faktas lieka faktu. galbūt tiesiog tose kapsulėse yra visai ne tai, kas rašoma unsure.gif

2. o je, vartokit dar metus po 6 buteliukus per mėn, išleiskit dešimtis tūkstančių ir gal suveiks, ane? sory, tokios prabangos mažai kas gali sau leist, ir vien tik tam, kad patikrint, pavyks ar ne. be to, savo info šaltiniuose TF aprašoma ir kaip momentiškai veikianti priemonė, kuria netgi tempą numušt galima  biggrin.gif . deja deja, realybė toli gražu ne tokia

3. nu va kaip jum gerai. mums deja ne taip.  po 4 mėn vartojimo laringitu ir abipusiu plaučių uždegimu susirgom. ir šiaip per tą laiką ir slogų ir kosulių buvo sočiai, taip kaip ir visada. visiškai jokio skirtumo nejaučiu, jokio, nė minimaliausio pagerėjimo. į darželį per metus tik 13 sav ėjom. taip kad, jums padeda, nuostabu. mums deja, ne. nereikia čia rodyt kaip panacėjos. arba kažkas slepiama tuose aprašymuose, arba ten supilta ne tai kas turėtų būt biggrin.gif

4. manau žinau geriau negu tu, kas yra antibiotikai. netgi iš kokių mikrogrybų, kokie išgaunami, netgi jų veikimo mechanizmą molekuliniam lygmeny esu išstudijavus. bet dar puikiai žinau, kad be antibiotikų plaučių uždegimas - mirtina liga, nuo kurios prieškary mirdavo pusė vaikų. manau ir tu negydytum tokios ligos vien tf, duotum antibiotikus ir melstumeis prie kliedinčio vaiko lovos, o ne svaigtum čia apie kantrybės nebuvimą, vaistų lentynų pakeitimą ir pan  biggrin.gif
nereikia paversti jokios prekės garbinimo objektu. reikia sugebėt priimt ir kritiką, ir neigiamus atsiliepimus apie bet ką. o kai neigiama bet kokia kita informacija, dvelkia kažkokia sekta  biggrin.gif
beje, ne mano vienos vaikui jie nepadeda. draugė irgi vartojo kelis mėn, tai taip pat sakė visiškai jokio efekto , visos problemos liko, niekas nepasikeitė.
bet aišku imtis per maža, kad daryt statistines išvadas rolleyes.gif . aš asmeniškai daugiau žmonių ir nepažįstu, kurie bandė tf biggrin.gif . o forumo dalyviai čia gali rašyt ką nori, nieks gi realybėj nepatikrins  biggrin.gif .


pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 04 28, 16:06)
bet aišku imtis per maža, kad daryt statistines išvadas rolleyes.gif . aš asmeniškai daugiau žmonių ir nepažįstu, kurie bandė tf biggrin.gif . o forumo dalyviai čia gali rašyt ką nori, nieks gi realybėj nepatikrins  biggrin.gif .

Sunui daviau si papilda tris menesius. Jokiu pokyciu nebuvo, i papildu gerimo pabaiga sunus susirgo persalimu. Negelbejo padidintos (kaip rekomenduojama) papildo dozes, teko gerti antibiotikus. Daugiau pirkti sio papildo neketinu, nes nemanau, jog cia kazkokia panaceja...
Atsakyti
[COLOR=purple]nereikia paversti jokios prekės garbinimo objektu. reikia sugebėt priimt ir kritiką, ir neigiamus atsiliepimus apie bet ką....[/COLOR

tai jei sioje temoje negaliima"garbinti" tf tai ka" garbint"i?? stengiuosi tik pagrysti neigiama nuomone. nelabai ir matau kad negaliu priimt kritikos,nesu nieko izeidus ir gerbiau bet kokia nuomone.beje,bronchine astma ne tik autoimuninis susirgimas,bet ir virusinis bakterinis,emocinis.jei vaikas paveldejo is vieno is tevu tai sis susirgimas jau vaikui igimtas, irasytas i dnr(jums kaip biologei tai suprantama).didele tikimybe kad ir jusu vaiku vaikai si susirgima tures. prasom nepykti,gaile,kad esu tokia uzsispyrusi.. doh.gif tikiuosi dabar nesunervinau g.gif

Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2010 04 28, 16:07)
[COLOR=purple]nereikia paversti jokios prekės garbinimo objektu. reikia sugebėt priimt ir kritiką, ir neigiamus atsiliepimus apie bet ką....[/COLOR

tai jei sioje temoje negaliima"garbinti"  tf tai  ka" garbint"i??    stengiuosi tik pagrysti neigiama nuomone. nelabai ir matau kad negaliu priimt kritikos,nesu nieko izeidus ir gerbiau bet kokia nuomone.beje,bronchine astma ne tik autoimuninis susirgimas,bet ir virusinis bakterinis,emocinis.jei vaikas paveldejo is vieno is tevu tai sis susirgimas  jau vaikui igimtas, irasytas i dnr(jums kaip biologei tai suprantama).didele tikimybe kad ir jusu vaiku vaikai si susirgima tures.  prasom nepykti,gaile,kad esu tokia uzsispyrusi.. doh.gif tikiuosi dabar nesunervinau  g.gif

lotuliukas.gif oi lb gerai žinau apie BA. BET tf infostraipsniuose teigiama, kad tf visiškai išgydo BA. ir netgi lb logiškai paaiškinamas mechanizmas, kaip tai įvyksta biggrin.gif . o vat jūs čia man db sakot, kad kadangi BA virusinė bakterinė emocinė paveldima autoimuninė liga, tai tf nepajėgus jos įveikt biggrin.gif
tAI kokio velnio tada tuos visus straipsnius publikuoja? biggrin.gif būčiau va jūsų tokį ppostą perskaičius anksčiau, būčiau sutaupius porą tūkstantėlių biggrin.gif

šiaip aš tikrai suprantu, kad jūs nekalta, kad tf mums nepadeda. bet kadangi čia nekomercinė tema, manau naudinga parašyt visokius atsiliepimus, ne tik teigiamus mirksiukas.gif
Atsakyti
nelabai mane supratot.. as turejau omeny,kad tradicine medicina bejege pasalinti priezastis,ji tik siulo vengti dirgikliu,slopina simptomatika arba siulo susigyventi su liga.o tf molekules tokios lengvos,kad jos prasiskverbia pro visas organu sieneles ,pasiekia membrana,ir netgi isveda neteisinga informacija is dnr.apie tai rasoma daugely straipsniu,.beje,angliskai straipsniu neikandu,skaitau tik rusu kalba.atsikrate vaikai ligos priezasties savo vaikams genetiskai jos jau nebeperduoda.ar galeciau suzinoti kokio produkto ir po kiek davet savo vaikui? 4u.gif
Atsakyti