Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Labai daug geru minciu paskaiciau sioj temoj, keleta tikrai panaudosiu musu scenarijui. Kaip tik planuojam ir mes mano busimo krikstasunio krikstynas. Viena minti kokia darysiu pasidalinsiu, nes niekur neradau, gal pravers ir jums. Kad idomiau butu, kriksto mama (t.y. as) ir kriksto tetis, kai prie stalo pristatinesiu del ko cia susirinkom, iteiksim tevam kriksto liudijimus, tai visa tai apie ka kalbu (pasakojima apie krikstynas) rodysiu nuotraukomis per projektoriu ant sienos . Kadangi pakrikstyjus iki to laiko kol atvaziuos sveciai musu mazasis pietuko miegos, mes su fotografe paruosim nuotrauku filmuka.
O gal kas turite pasaka, kurioje daug veikeju ir galima juos pakeisti zmoniu vardais. pas mus nemazai sveciu bus apie 40, tai sunkiai randu tokia pasaka... didelis aciu.
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 08 29, 18:59)
Sveikos mamytes, gal galite parasyti ka dovanojote kriksto teveliams  g.gif  niekaip nesugalvoju ka iteiksti nuo mazyles

mes krikštatėviams dovanojom knygą "555 įdomiausi vaikų klausimai" (su potekste, kad krikšto tėveliai visada žinotų ką atsakyti vaikui smile.gif ), patys kaip krikštatėviai (kadangi darėme dvigubas krikštynas) gavome stiklinius dvipusius rėmelius

beje, labai pravertė žaidimukas "kas prižiūri vaiką", kur pagal valandas "suskirstėm" vaikų priežiūrą, maniau, kad tai bus tik atrakcija, o gavosi taip, kad iš tikrųjų praktiškai visą vakarą nereikėjo prižiūrėti savo dukrytės, visi jau labai atsakingai priėmė tą paskirtą "priežiūrą" smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat busime krikstateviais spalio 10d. bigsmile.gif , savo mazyli tik kita vasara krikstinsim. Kaaatute man laikrastuko reik 4u.gif . Beja mociutems dovana gali buti knygute su palinkejimais ivairiais ir uzrasyta mociutems. Maximoje yra turetu buti ir knygynuose.
Atsakyti
Sveikos, planuotojos,

Jau ziuriu ir nauja temele smile.gif Senokai cia besilankiau, krikstynos jau pries 2 sav buvo, bet tik dabar noriu ikelti pora nuotraukyciu smile.gif

QUOTE(Dalytee @ 2009 09 03, 14:46)
Labai daug geru minciu paskaiciau sioj temoj, keleta tikrai panaudosiu musu scenarijui. Kaip tik planuojam ir mes mano busimo krikstasunio krikstynas. Viena minti kokia darysiu pasidalinsiu, nes niekur neradau, gal pravers ir jums. Kad idomiau butu, kriksto mama (t.y. as) ir kriksto tetis, kai prie stalo pristatinesiu del ko cia susirinkom, iteiksim tevam kriksto liudijimus, tai visa tai apie ka kalbu (pasakojima apie krikstynas) rodysiu nuotraukomis per projektoriu ant sienos . Kadangi pakrikstyjus iki to laiko kol atvaziuos sveciai musu mazasis pietuko miegos, mes su fotografe paruosim nuotrauku filmuka.
O gal kas turite pasaka, kurioje daug veikeju ir galima juos pakeisti zmoniu vardais. pas mus nemazai sveciu bus apie 40, tai sunkiai randu tokia pasaka... didelis aciu.


Liuks ideja su projektoriumi thumbup.gif


O cia musu krikstynos (buvo dvigubos - mes su sese viena kitos lelytes krikstijome):

...baltas kriksto rubas...
user posted image
su krikstateviais...
user posted image
Mes su dukryte:
user posted image
Ceremonija pradedama lauke:
http://images51.fotk...remonija-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 08 vasario 2010 - 23:43
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 09 03, 21:52)
Mamytė labai prisiderinus prie dukrytės, labai gražu wub.gif

Tikrai nuostabiai atrodote. O aš labai dėkinga visoms, čia rašiusioms mamytėms, labai ačiū už viską.

O aš tas priesaikas ruošiuosi atspausdinti ant marškinėlių formos su potekste, kad išpildydami kiekvieną priesaiką darote vaikus vis arčiau tiesos, kad kai kurie vaikai gimsta su marškinėliais. Ir tuos marškinėlius atspausdinsiu ant lipnaus popieriaus ir iškarto įklijuosiu į albumą, o svečiams tereikės pasirašyti vardą. g.gif
Va taip va biggrin.gif
Atsakyti
mergytem tai ant virsaus tokia buna ale skraiste is kailiuko tai galima uzdeti. Nors nesvarbu ka apvilksite, baznycioje galima nurengti per ceremonija o veliau vel aprengti kad nebutu salta Berniukui jeigu visas kostiumelis su svarkiuku tai nemanau kad susals rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2009 09 05, 10:36)
mergytem tai ant virsaus tokia buna ale skraiste is kailiuko tai galima uzdeti. Nors nesvarbu ka apvilksite, baznycioje galima nurengti per ceremonija o veliau vel aprengti kad nebutu salta Berniukui jeigu visas kostiumelis su svarkiuku tai nemanau kad susals rolleyes.gif

Aš šiandien Kauno bazėje nupirkau dvi rožines, šiltas skraistes po 40 lt.
Atsakyti
O aš tas priesaikas ruošiuosi atspausdinti ant marškinėlių formos su potekste, kad išpildydami kiekvieną priesaiką darote vaikus vis arčiau tiesos, kad kai kurie vaikai gimsta su marškinėliais. Ir tuos marškinėlius atspausdinsiu ant lipnaus popieriaus ir iškarto įklijuosiu į albumą, o svečiams tereikės pasirašyti vardą. g.gif
Va taip va biggrin.gif
[/quote]


is tavo pasakytos minties man sove, kad as seneliam priesaika ant marskineliu (tikru maikuciu) uzrasysiu, ir iteiksiu kad nesiotu ir niekad nepamirstu smile.gif bus praktiskiau smile.gif nebus galvos skausmo kur dar viena remeli ar popieriaus lapa det, nenuguls i stalciu atsiminimas, o uzsidejus sukels sypsena ax.gif thumbup.gif
Papildyta:
o mum su mano krikstasunio mama iskilo klausimas smile.gif kas skaito ir iteikineja seneliam priesaikas? cia taip gavosi kad as sudariau scenariju, surinkau zodzius, surasiau ir po to pagalvojau, o kuri is musu turi but kaip "vedeja"? kaip jus daret?
Atsakyti
Dalytee

Papildyta:
o mum su mano krikstasunio mama iskilo klausimas smile.gif kas skaito ir iteikineja seneliam priesaikas? cia taip gavosi kad as sudariau scenariju, surinkau zodzius, surasiau ir po to pagalvojau, o kuri is musu turi but kaip "vedeja"? kaip jus daret?
[/quote]

As manau, kad vesti krikstynas turetu kumai (kriksto tevai biggrin.gif ) tik jau padekoti ir iteikti kumams skirtus pasizadejimus tevai . Tai gaunasi, kad ir tevai ir kumai g.gif , bent jau pas mane taip gaunasi . Va tik as niekaip nesugalvoju ka tiems kumams nuo vaikiuko padovanoti??? Vis landzioju visur ir ieskau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 06 rugsėjo 2009 - 14:45
QUOTE(benomama @ 2009 09 06, 16:43)
Dalytee
As manau, kad vesti krikstynas turetu kumai (kriksto  tevai  biggrin.gif ) tik jau padekoti ir iteikti kumams skirtus pasizadejimus tevai . Tai gaunasi, kad ir tevai ir kumai  g.gif , bent jau pas mane taip gaunasi . Va tik as niekaip nesugalvoju ka tiems kumams nuo vaikiuko padovanoti??? Vis landzioju visur ir ieskau  doh.gif

Aš per sūnaus Krikštynas pati viską pravedžiau, nes krikšto mama nemėgsta viešai šnekėt, žodžiu, arba aš turėjau prisiimti rolę, arba niekas nebūtų vedęs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalytee @ 2009 09 06, 15:36)
o mum su mano krikstasunio mama iskilo klausimas smile.gif kas skaito ir iteikineja seneliam priesaikas? cia taip gavosi kad as sudariau scenariju, surinkau zodzius, surasiau ir po to pagalvojau, o kuri is musu turi but kaip "vedeja"? kaip jus daret?

Scenariju sudeliojau as pati, o poto su kriksto mama pasidalinom kas ka kalbes, aisku ir kriksto tetis norejo pasisakyti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(benomama @ 2009 09 06, 15:43)
Va tik as niekaip nesugalvoju ka tiems kumams nuo vaikiuko padovanoti??? Vis landzioju visur ir ieskau  doh.gif

Mes dovanojom puodelius su nuotraukyte, kur krikstukas su kristo teveliais ir uzraseme "Labai myliu kriksto mamyte/kriksto teveli". Dovana labai patiko ir dziugina tai, kad yra naudojama, o nedulka kur lentynoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 09 06, 16:18)
Aš per sūnaus Krikštynas pati viską pravedžiau, nes krikšto mama nemėgsta viešai šnekėt, žodžiu, arba aš turėjau prisiimti rolę, arba niekas nebūtų vedęs  rolleyes.gif

aš irgi žadu per krikštynas pati su vyru vesti visą vakarą, kadangi krikšto tėveliai pas mus pasyvesni ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gosas @ 2009 09 05, 09:32)
Kas spali krikstins ka desit maziliam. Na ta prasme bus vesu jau tai su kostiumuku bus per salta As busiu krikstamote drabuzeliais rupinuos pati ,o teveliai mazylio uzseni retai susisekem. Mano jau dideli vaikiukai o as neisivaizduoju kokio storio drabuzis but turetu. Subos tai neuzdesi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Na kostiumuka siuvu is lininio audinio o jei dar ir paltuka su vienu sluoksniu sindiponu ar nebus per silta ar per salta Ka dedat spali lelem kokio storio striukutes?


mes mezgame mažytei suknelytę ir tokį švarkelį, švarkelis bus iš šltenių siūlų-tai gal nebus jau taip šalta, o jei oras tikrai būtų vėsus tai pasiimsime skraistę kokią arba po ceremonijos aprengsime šilčiau 4u.gif
tik va aš pati dar nežinau kaip čia apsirengus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 23 rugsėjo 2009 - 00:10