Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Mamytės gal kuri pirkote močiutėms skareles? gal galit pasidalinti informaciją kur pirkote? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sekmadienį ir mes pakrikštyjom savo dukrytę smile.gif Tikrai didelis ačiū toms, kurios čia dalinasi savo idėjomis ir patirtimi, viską lengviau susiorganizuot tada 4u.gif
Viskas praėjo šauniai, visiems labai patiko akcijos-atrakcijos ir prastokas oras šventės nesugadino wub.gif Turėjom iš helio balionų, ir muilo burbulų biggrin.gif
Profesionalių nuotraukų dar neturime, bet yra kelios buitinės ax.gif
su mama:
user posted image
user posted image
taip valgė savo tortuką:
user posted image
šitoje foto matosi ir angeliukas, kurį klijavau visiems svečiams, taip juos žymėdama ir linkėdama, kad dukrytės angeliukas saugotų ir juos smile.gif

o čia stalo kortelės su skrudintais migdolais viduje (skirtingos pusės). Gal kam patiks ši idėja smile.gif
user posted image user posted image

Atsakyti
Sveikutės, savo dukrytę kirkštijom Kaune, Vytauto bažnyčioje, likom labai patenkinti thumbup.gif Visą ceremoniją labai pagyvino smuiko griežimas, jei kam reikia, rašykit į až, duosiu smuikininkės tel.nr.
Šventę organizavom namie, nes mano manymu - tokiai šventei namų aplinka suteikia jaukumo, ramumos ir šilumos. Nenorėjom jokio oficialumo ir svetimų žmonių.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Norėjau Jūsų paklausti o pasižadėjimo korteles tai ar svečiai pasilieka sau ar atiduoda? g.gif 4u.gif blush2.gif dėkui už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 08 27, 16:32)
Laba diena 4u.gif
Norėjau Jūsų paklausti o pasižadėjimo korteles tai ar svečiai pasilieka sau ar atiduoda? g.gif  4u.gif  blush2.gif  dėkui už atsakymus 4u.gif

Atiduoda, mes susidėjome į Krikštynų dėžutę prisiminimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 08 27, 16:32)
Laba diena 4u.gif
Norėjau Jūsų paklausti o pasižadėjimo korteles tai ar svečiai pasilieka sau ar atiduoda? g.gif  4u.gif  blush2.gif  dėkui už atsakymus 4u.gif



QUOTE(estetė @ 2009 08 27, 16:40)
Atiduoda, mes susidėjome į Krikštynų dėžutę prisiminimui  4u.gif

Aš dariau po porą kortelių, vienoje parašyta: "aš pasižadu" kitoje "Aš pasižadėjau"
Atsakyti
Labuka, mes krikstynas atsventem praejusi sestadieni, viskas praejo kukliai ir ramiai, pagyvino keli zaidimai, kuriu idejas panaudojau is sios temos, sveciai gavo atsiminimui po stiklini angeliuka, pedutes peristas kaspineliu bei po drugeli, kuriais buvo puostos taures. Ne visi sveciai suprato, kad pasizadejimus uztvirtina "sirsiu medumi" biggrin.gif Nes buvau sudejus i hipp indelius, komentarai: ir kaip siais laikais saldziai daro tiems kudikeliams, vienas cukrus... lotuliukas.gif
Didelis Aciu ****, uz darbelius - seneliai liko suzaveti thumbup.gif O ir musu mazge tures grazia dezute atsiminimui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 24 vasario 2010 - 15:31
Praeita savaitgali buvo mano mazosios krikstynos. Svente buvo nerealiai reali. Geresne nei mano vestuves kazkada.
Vykom i tris vietas fotkintis, sventem namie. Buvau uzsakiusi is balionu salies balionu mergaite ir puokste. Esu labai patenkinta ju darbu. Labai greitai viska padare, patare kaio graziau atrodytu ir pan. Labai maloniai aptarnavo. Cia Siauliu Akropolyje. Torta uzsakiau is Siauliu Pumpurelio. Savininke nebuvo labai maloni, bet tortas buvo skanus ir grazus. Stala puosiau zvakem, gelytem, drugeliais ir akmenukais. Atrode super. Visa vakara sveciai nenuobodziavo. Buvom parenge programele, krikstateviai taip pat. Vakare visi sveciai paleido i daugu zibintus. Labai efektingai atrode, nes visi sustojom ir tuos balionus leidom is fakelu rato. Kriksto mama turejo saltu ugneliu, tai labai grazu nuotraukose: fakelai, zibintai, ugneles ir daug daug sypsenu. Rubelius mergytei mezge sio forumuko viena mamyte *****. Didelis aciu jai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 24 vasario 2010 - 15:32
Sveikos,

Ilga laika sekiau sia tema, tik taip ir nepasisakydavau, todel jauciuosi skolinga visoms uz idejas ir pagalba ruosiant savo zvirbliuko krikstynas 4u.gif

Idedu keleta foto, gal kuriai pravers 4u.gif Viskas daryta mano pacios, daug nuosirdumo ir darbo ideta, gal ne viskas pavyke, bet stengtasi is visos sirdies ax.gif

Cia musu isakymai krikstateviams 4u.gif Pamirsau nufotkint dar neatiduotus, tai iskirpau is foto blush2.gif kalio permanganatu sendinau lapa, tada nespalvotai ant jo spausdinau, Mb padare medinius pagaliukus ir lapo galus priklijavo prie pagaliuku, o tada dar truputi padegino krastus
user posted image

Sventinius pietus ruoseme namuose, bet vistiek idedu parodyt kaip atrode musu kambarys ir stalas. Akcentavome dvi spalvas: melyna ir balta, sienas puoseme balionais, virs stalo kabanti sviestuva popieriniais angeliukais, ant stalo dejom pora puoksteliu (su krikstamote darem is vakaro), vaikiskus batukus ir karoliuku verini, beje stala tieseme balta staltiese ant kurios virsaus dar uztieseme mazesne melyna.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

zinoma saldzios lauktuves biggrin.gif

user posted image

na ir krikstynu korespondencija smile.gif

user posted image

dar buvo pasizadejimu, linkejimu ir pamastymu kuo mano zvirblis bus uzauges korteles, bet deja ir jas pamirsau nufotografuot doh.gif

tai va tokia ta musu paprastai nepaprasta svente buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medita :): 28 rugpjūčio 2009 - 14:35
svekiutes,as irgi jau rugsejui ruosiuosi krikstynoms,net prakaituoju prie krikstuko,pasizadejimu ruosimo ir visokiausiu smulkmenu doh.gif
norejau paklausti,ar butu normalu,jei nebutu alkoholio g.gif blush2.gif mes su mb galvojam,kad tik vyno buteli nupirkt,nes cia vaiko svente 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal galite parasyti ka dovanojote kriksto teveliams g.gif niekaip nesugalvoju ka iteiksti nuo mazyles
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 08 29, 18:59)
Sveikos mamytes, gal galite parasyti ka dovanojote kriksto teveliams  g.gif  niekaip nesugalvoju ka iteiksti nuo mazyles


Mano draugė dekupažu savo malonumui užsiima, tai pas ją krikštamotei užsakiau dėžutę ir tokį pat rėmelį nuotraukai. Į dėžutę dar pridėsim "Rafaelo". Krikštatėviui- dekupažuotą pakabą, o ant jos marškinėlius pakabinsim su užrašu " Krikštatėvis" biggrin.gif
Atsakyti