Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Labas,
Iterpsiu savo nuomone blush2.gif Man tie paprociai schmoll.gif ...kurti perkurti,prarade prasme siu laiku kontekste...stebiuosi,kad jauni zmones taip stengiasi ju laikytis ar atkurti is kazkur internete prisiskaite ir beje visai nesiderinantys su krikscionybe...nesupykit,cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 08 22, 16:34)
bet juk ta pati priesaika abiem mociutem, ar skirtingas jus emete?


pas mus jos bus tokios pačios, pormiau paskaitys viena o paskui pasakysime: kadangi viena močiutė jau pasižadėjo, belieka ir kitai pasižadėti. tada perskaitys kita. o jei aks paklaustų, kodėl pažadai vienodi, pasakysime kad jie vienodi todėl, kad ir pačios močiutės primintų viena kitai ką mums prisižadėjo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, planuotojos smile.gif

Na, po musu sventes jau praejo savaite, bet tik dabar gavome krikstynu nuotrauku kompaktus, kurie iki manes neatejo dar smile.gif Bet va, galime pasirodyti, kaip atrode mazyle smile.gif Suknele numezge viena mano giminaite, kuriai mezgimas hobis smile.gif

user posted image



O cia ideja, kuri gal kam pravers smile.gif Maciau kazkurioje krikstynu temoje ji jau buvo. As labai norejau krikstodukrytei padovanoti tokius batukus, bet ji neturi pirmuju batuku, nes kojyte labai putli ir netelpa i jokius batukus. Na, kol nevaiksto tai jie nebutini smile.gif Sugalvojau, kad savo dukrytei noriu tokiu. Padovanojo Viltes gimimo proga proseneliai pinigu, sake nupirkt ka nors prisiminimui, tai ir sugalvojau batukus, nes visus pinigelius sudejus kaip tik tiek ir kainuoja smile.gif Esme tame, kad tai yra pirmieji vaiko (kudikio) batukai, kurie "iamzinami", apliejant juos variu - man labai grazu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 23 rugpjūčio 2009 - 18:10
O kur cia daro su tais batukais taip? ir kokia kaina? biggrin.gif
ACIU

Atsakyti
thumbup.gif atrodė mergyte, labai labai gražutė. 4u.gif
o apie tokius batelius man jau pasakojo vyras, jis matė per how to made kaip juos pačiam galima padaryti. Ir batelius jau turime vienus išaugtus, nors aišku su jais audavomes tik vežimėlyje, bet vistiek bus gražus prisiminimas- telieka dabar jau tik pagaminti smile.gif (p.s. tik ten rodė, kad batelius galima bronzuoti, bet manau kad idėja vistiek panaši yra )
Atsakyti
Labutis, mes jau po krikstynu. Svente praejo super. Is pradziu gasdino oras, bet buvo pats tas. Vakarop sveciai isprase mano , kad issinestu aparatura (bo jis groja , dainuoja smile.gif ), tai sokiai buvo iki paryciu.
Dukryte gavo graziu dovaneliu. Sveciai taip pat liko nustebinti savo ir kitu dovanelemis. Didelis aciu ***** ir ******4u.gif
Idedu keleta nuotraukyciu .
Cia musu pupa
user posted image

Cia dukryte su visa palyda zingsiuoja priimti kriksto

user posted image

Cia su kuma prie jai pasodintos liepaites

user posted image
Atsakyti
cia radau nuoroda ne su batukais, bet su rankytes antspaudais http://www.atspaudai.lt/
Atsakyti
QUOTE(sirdeles @ 2009 08 24, 16:09)
cia radau nuoroda ne su batukais, bet su rankytes antspaudais  http://www.atspaudai.lt/



na kainytės tikrai nėra mažos, įdomu kiek mokėjo už batukus mamytė, kuri jau juos darė g.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 08 22, 13:34)
Klausykit, o man va toks klausimas. kai buna priesaika mociutes ar senelio. tai juk mociutes dvi, kuri turi skaityti priesaika unsure.gif  ar jos neskaitomos g.gif



O pas mus irgi dvi mociutes yra, taciau per krikstynu svente skaite abi taciau skirtingas priesaikas, nes taip ir idomiau ir viena pasizadejo viena, o kita visai ka kita. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 08 24, 18:31)
O pas mus irgi dvi mociutes yra, taciau per krikstynu svente skaite abi taciau skirtingas priesaikas, nes taip ir idomiau ir viena pasizadejo viena, o kita visai ka kita.  mirksiukas.gif


Pas mus mociutems buvo irgi skirtingos priesaikos smile.gif .
Atsakyti
Kazko internetas grybauja blink.gif
Batukai kainuoja 150Lt. Galima taip padaryti ir ciulptuka, tai kaina lyg 65Lt... O daro sita dalyka Kaune. Telefonas 861524702 Ruta. Ji pasako kur atvezti, atsiusti batukus, o padaro kzk per savaite, jei reikia greiciau, tai greiciau smile.gif
Atsakyti
MES IRGI JAU PO SVENCIU, JAU SAVAITELE PRABEGO PO KRIKSTYNU...ATSVENTEME PUIKIAI...IR SU ORAIS PASISEKE, SVENTEME PALAPINEJE IR SIAIP VISKAS PAVYKO, TIESA PLANAVOM UZSAKYTI MUILO BURBULUS PROGRAMA SU JAIS, BET ATSISAKE, TAI VA DEL TO SIEK TIEK NUSIMINIAU, BET GREIT APIE TAI UZMIRSAU.... KELETA NUOTRAUKYCIU...
user posted image
Papildyta:


user posted image
VISU SVECIU FOTO
user posted image
PRIE BAZNYCIOS
user posted image
MANO GRAZUOLE

Papildyta:
LABAI MAZOS NUOTRAUKOS, JEI KAM BUS IDOMU IMESIU NUORODA...
http://public.fotki....e33/krikstynos/
Atsakyti