Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

galima per power point, pries tai susikeliau nuotraukytes per picture manager ir super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 08 21, 08:15)

Ai ir dar mamytės, gal žinote per kokia dar programą būtų galima sukurti filmuką apie krikštukę, nes mūsų kitokie vindausai tai per winampa neleidžia daryti g.gif

Galima su Picasa programa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(purka @ 2009 08 20, 10:45)
Gal galite patarti kaip padaryti pampersų tortą. Iš nuotraukų nelabai eina suprasti - kaip tuos aukštus vieną ant kito sukelti, kad būtų stabilu. Ar jie tuščiaviduriai, o ant kiekvieno aukšto dedasi koks kartoninis pagrindas kitam aukštui lipdyti? Ir kiek vienetų maždaug sueina tam tortui.
Norim prie dovanėlės ir tą tortą padovanot, ale nelabai turim instrukcijos jam "iškepti" verysad.gif



QUOTE(jurguliooks @ 2009 08 20, 18:04)
mergaites,bet kaip ji padaryti,kaip sutvirtinti? doh.gif

o as sumasciau taip :
nusipirkit stova popieriniams ranklsluosciams kur buna mauti;kartono.
Ant to stovo uzmauni is kartono iskirpta ritiny(torto pagrindas) ir dedi pampersus, paskui issikerpi mazesny, ir tt.. Tik gali buti tas stovas mazas 3 aukstam, bet 2 turetu uztekti mirksiukas.gif kai mane kasnors kadanors pakvies y kumas as taip darysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Gal galite primint kaip pasigamint sirsiu medu? Jau buvo rasyta, bet as neissisaugojau, o dabar nerandu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2009 08 21, 18:02)
Gal galite primint kaip pasigamint sirsiu medu? Jau buvo rasyta, bet as neissisaugojau, o dabar nerandu... doh.gif


Štai keletas vaikiuko košės receptėlių mirksiukas.gif
(radau juos SM ) nail.gif

1. ŠIRŠIŲ MEDUS

1indelis kondensuoto pieno
4kiaušinių tryniai
truputis vanilinio cukraus
100g spirito

2. ŠIRŠIŲ MEDUS

6 kiaušinių tryniai,
6 šaukštai cukraus pudros,
1 indelis sutirštinto kondensuoto pieno,
100 g spirito.


3. ŠIRŠIŲ MEDUS

5 tryniai
stiklinė cukraus pudros
kondensuoto pienelio indelis
100gr spirito

4. ŠIRŠIŲ MEDUS

1 kondensuoto pieno indelis, tirštesnio.
200g cukraus arba pudros, geriau pudros.
4 tryniai.
100g spirito ir 50g konjako ar brendžio.
Atsakyti
Na kagis, rytoj daugeliui is musu didele svente laukia. smile.gif . Taip norisi, kad geras oras butu rolleyes.gif , nes svesime prie namu terasoje. Su vyru dvi dienas plusome, tai sakiau is sono ziurint atrodo, kad ruosiames ne dukros krikstynoms, o vestuvems biggrin.gif . Scenarijus surepetuotas, belieka laukti rytojaus ir gero oro smile.gif .
Visoms grazios sventes 4u.gif .

p.s siandien vaziavau atsiimti sirsiu medaus pas viena sena sio skanumyno darymo profe . Tai ji grazino mano cukraus pudra ir sake , kad dejo cukraus, nes jis labaiu sutirstina visa mase, nei pudra. As buvau nuvezusi medicinini spirita, taiu sake, kad geriau uz ji yra rusiskas spiritas, bo medicininis buna skiestas smile.gif . Cia siaip pasidalinau gauta informacija biggrin.gif
Atsakyti
Dovilytiado, irmuciukas, dani Labai labai labai dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o gal dar galit pasidalinti informacija apie paveiksliukus...na noriu dar ideti menisku nuotrauku ten kur pavaizduota vaikuciu rankytes, kai miega delne...na nežinau ar mane supratot g.gif jei kas supratot, tai lauksiu nuorodėlės blush2.gif ax.gif dėkui dar kartelį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j_m: 21 rugpjūčio 2009 - 22:59
Klausykit, o man va toks klausimas. kai buna priesaika mociutes ar senelio. tai juk mociutes dvi, kuri turi skaityti priesaika unsure.gif ar jos neskaitomos g.gif
Atsakyti
Pas mus skaitys abi mociutes ir bocelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 08 22, 14:41)
Pas mus skaitys abi mociutes ir bocelis  smile.gif

bet juk ta pati priesaika abiem mociutem, ar skirtingas jus emete?
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 08 21, 23:58)
Dovilytiado, irmuciukas, dani Labai labai labai dėkui 4u.gif  4u.gif  4u.gif 
o gal dar galit pasidalinti informacija apie paveiksliukus...na noriu dar ideti menisku nuotrauku ten kur pavaizduota vaikuciu rankytes, kai miega delne...na nežinau ar mane supratot g.gif  jei kas supratot, tai lauksiu nuorodėlės blush2.gif  ax.gif  dėkui dar kartelį 4u.gif

Per google iveskit "anne geddes" ir rasit daug graziu nuotraukyciu mirksiukas.gif ji yra fotografe, mes turim knyga su jos nuotraukom "Penkeri mano gyvenimo metai thumbup.gif
Atsakyti
Dar daug nuotraukų ir gražių piešinių yra www.art.com smile.gif
Atsakyti