Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Tiesa dar suneno krikstynuose ziurejom skaidres ant sienos thumbup.gif Nes turejo tikrai nemazai ju Kaip gime ,kaip maziukas lelius buvo ir t.t Nes kada ji krikstino buvo 1met Per metus susikaupe istorinių foto is jo gyvenimo lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
labai noreciau prisijungimo duomenu prie albumiuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 09, 14:09)
Sveikos,
labai noreciau prisijungimo duomenu prie albumiuko  4u.gif

Sveika prisijungus,

Paprastai taip atėjusioms nelabai norisi duoti prisijungimo duomenų, čia yra tema, kurioje dalinamasi patirtimi, mintimis abipusiškai, o ne ateinama, pasiimama ir išeinama. Taip yra ne tik mūsų temoje 4u.gif
Atsakyti
Net nežinau ar šitoj temelėj reiktų apie tai klausti, bet..
Aš pati neriu suknytę dukrytei krikštynoms, bet krikšto mama norėtų pirkti savo suknytę, sako gal per prasta nerta yra smile.gif
Kaip dabar geriau čia išsisukus šitoj situacijoj, nes kaip ir pagal papročius ir tradicijas sako tėveliai vaiką atiduoda krikštatėviams su apatiniais rūbais, o jau krikšto tėvai aprengia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2010 03 09, 14:10)
Net nežinau ar šitoj temelėj reiktų apie tai klausti, bet..
Aš pati neriu suknytę dukrytei krikštynoms, bet krikšto mama norėtų pirkti savo suknytę, sako gal per prasta nerta yra smile.gif
Kaip dabar geriau čia išsisukus šitoj situacijoj, nes kaip ir pagal papročius ir tradicijas sako tėveliai vaiką atiduoda krikštatėviams su apatiniais rūbais, o jau krikšto tėvai aprengia...  g.gif



Na, kad krikstamote rengia- tai faktas. Bet nemanau, kad siuo atveju reikia nusispjauti i mamos nuomone, iseitis- susesti ir pakalbeti, galbut sutarsit, kad Jus neriat suknyte, o krikstamote perka skraiste, kepuraite ir baciukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2010 03 09, 14:10)
Net nežinau ar šitoj temelėj reiktų apie tai klausti, bet..
Aš pati neriu suknytę dukrytei krikštynoms, bet krikšto mama norėtų pirkti savo suknytę, sako gal per prasta nerta yra smile.gif
Kaip dabar geriau čia išsisukus šitoj situacijoj, nes kaip ir pagal papročius ir tradicijas sako tėveliai vaiką atiduoda krikštatėviams su apatiniais rūbais, o jau krikšto tėvai aprengia...  g.gif


na pagal visas tradicijas tai taip, bet dbr daug kas daro pagal susitarima, tad tikrai nemanau, kad kriksto teveliai uzpyks del to, kad suknyte bus jusu pacios nerta smile.gif o beje nerta dar ir graziau, bent jau originaliau tai tikrai thumbup.gif zinoma cia skonio reikalas, bet juk vaikutis tai jusu, tad ir aprenkite ji taip kaip jums atrodo grazu, o kriksto teveliai kitoj vietoj prisides...
Atsakyti
labutis planuotojos 4u.gif
jungiuosi ir as prie jusu, nes zadamm savo princese krikstyti geguses pirmaji ar antraji savatgali, tai landzioju po siuos ideju labirintus doh.gif
labai visos pilnos ideju saunuoles...
noreciau ir as tu prisijungimo duomenu, kaip juos gauti g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
pagaminau naują temukę NAUJA TEMA , bet pirmą baikime šią.
Stengiausi sudėti visas naudingas nuorodas, kurias įdėjote temose kol ne aš jas dariau ax.gif visoms sėkmės ir smagaus planavimo 4u.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už patarimus. susėsim ir pasikalbėsim, gi mama gali ir šiaip kažką mielo ir gražaus savo vaikučiui padaryt, ne rūbeliuose esmė krikštyjant vaikutį.

Ačiū tikrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2010 03 09, 15:10)
Aš pati neriu suknytę dukrytei krikštynoms, bet krikšto mama norėtų pirkti savo suknytę, sako gal per prasta nerta yra smile.gif
Kaip dabar geriau čia išsisukus šitoj situacijoj, nes kaip ir pagal papročius ir tradicijas sako tėveliai vaiką atiduoda krikštatėviams su apatiniais rūbais, o jau krikšto tėvai aprengia...  g.gif

Pritariu, kad nerta suknytė daug gražiau, originaliau, o jei dar pačios mamytės rankomis nerta, tai kiek meilės sudėta wub.gif
Aš nepasitarus su sūnaus krikšto mama užsakiau lininius rūbelius, o paskui ji man pasakė, kad drabužėlius turi pirkti krikšto tėveliai doh.gif Bet nieko, gražiai viską suruošiau, o kai atvažiavo ryte ir aprengė, niekas nieko neklausinėjo iš kur tie rūbeliai ir kas juos pirko, visi tik žiūrėjo į reginį ir šypsojosi smile.gif

QUOTE(Emmy @ 2010 03 09, 16:36)
Sveikutės  4u.gif
pagaminau naują temukę  NAUJA TEMA ,  bet pirmą baikime šią.
Stengiausi sudėti visas naudingas nuorodas, kurias įdėjote temose kol ne aš jas dariau  ax.gif  visoms sėkmės ir smagaus planavimo  4u.gif

Ačiū, Emmy, kad esi ištikima šitiek laiko temutės kūrėja 4u.gif
Atsakyti
ruošiuosio mažylės krikštynoms ir aš. bus vasarą, tikriausiai rugpjūtį. suknelės užsakytos, o visa kita dar tik mintyse, popieriuje ir Super mamoje.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 03 09, 13:38)
Sveika prisijungus,

Paprastai taip atėjusioms nelabai norisi duoti prisijungimo duomenų, čia yra tema, kurioje dalinamasi patirtimi, mintimis abipusiškai, o ne ateinama, pasiimama ir išeinama. Taip yra ne tik mūsų temoje  4u.gif

O turiu 'del vaizdo' pakomentuoti keleta postu, ar kaip? Perskaiciau en temu, seku foruma jau kelis menesius. Galetu buti tada kazkokios taisykles, ar nuopelnu skale.
Suprantu bendraamziu/bendraminciu - tai plepalai ir tiek. O jei cia neturiu ka pasakyti, tai.. unsure.gif Plius griezta moderatore, prase nepaversti temos plepalais. Dabar jau nieko nebesuprantu verysad.gif

Prasau pasakykit, kaip nusipelnyti prisijungimo duomenis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 kovo 2010 - 16:13