Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 07, 17:08)
Norėčiau pasiskolint jūsų įdėja dėl spurgyčių ant kokio popieriaus rašysit palinkėjimus?



rasysim ant paprasto popieriaus, jau i iskepta spurgyte, kisim i ritineli susikta palinkejima ir galiuka paliksim, kad zmogus, paemes spurga, matytu, kad kazkas yra, ko nereikia valgyti, o reik perskaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 07, 17:19)
rasysim ant paprasto popieriaus, jau i iskepta spurgyte, kisim i ritineli susikta palinkejima ir galiuka paliksim, kad zmogus, paemes spurga, matytu, kad kazkas yra, ko nereikia valgyti, o reik perskaityti smile.gif

Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuskiux @ 2010 03 06, 19:05)
mintis jusu grazi, bet kaip jus visa tai isvaizduojate?
nusinesit laptopa pastatysit kazkur ji, kad matytusi procesas visas g.gif  bevieli interneta galit ir patys susiorganizuoti, bet as galvoju ar bus imanoma ka nors normaliai iziureti g.gif tuo labiau ziures senas zmogus... ir ar jus garantuoti, kad internetas netrukines  g.gif
priberiau jums cia kruva klausimu blush2.gif bet as kazkaip visa tai labai sudetingai isisvaizduoju  blush2.gif  ax.gif

gal galima ir man prisijungimo duomenukus  blush2.gif


Na zinau. Bet va vis mastau kaip cia padarius. g.gif
O kodel nematys per ekrana? g.gif
Niu zmodziu dar vis mastau .. Kaip cia padarius..

O ka dar mociutems galima dovanoti butu? Kazkaip skaros, saukstai o daugiau ideju gal butu ? g.gif
Atsakyti
mūsų svečių nebuvo daug, ir jie visi artimi, todėl mes dovanojome, foto knygą su mūsų šeima ax.gif ,
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 08, 02:46)
O ka dar mociutems galima dovanoti butu? Kazkaip skaros, saukstai o daugiau ideju gal butu ?  g.gif

Dar galima dovanoti anūko nuotrauką gražiame rėmelyje, kad pasistaytų, arba visos šeimos foto, taip pat taupyklę, kad pataupytų anūkėliui pinigėlių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 06, 21:50)
dėl visokių nuvalkiojimų įsakymų, mano atveju nuvalkiota buvo man, bet tikrai ne svečiam, nes nei vienas sm nemirksta ir nenutuokia, kas būna ir vyksta gyvenime  lotuliukas.gif , nebent giminėje buvo daug krikštynų ir viskas tas pats per tą patį  biggrin.gif , tuomet taip  4u.gif, beje visokius prisakymus įsakymus dėjau į laikraštį, mano mama , mano krikšto tėveliai dažnai jį pavarto  rolleyes.gif , nes ten yra nemažai krikštynų papročių, zodiako ženklų , jumoro nuotraukų ir tie patys įsakymai ten labai gerai įsipaišė  4u.gif

drinks_cheers.gif tikrai pritariu. Jau vasara bus metai, kai praejo krikstynu svente, bet dar vis prisimena, nes visiems padare ispudi. o kvietimai, dovaneles, padekos bei prasymukai krikstateviams padeti garbingose vietose biggrin.gif
Atsakyti
Planuose krikstynos vasara...
Idomu butu suzinoti,kas yra privaloma,butina is vardinamu atributu krikstynoms(na,cia kaip ir vestuvese-gali daryti laikrascius,popierelius saldiniams,sampanui,gali ne)
Kol kas nuspresta del fotosesijos ,kriksto rubeliu,skraistes,zvakes,papuosimo jai.
Kas dar butu reikalinga kuklokoms krikstynoms?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 03 08, 09:58)
Dar galima dovanoti anūko nuotrauką gražiame rėmelyje, kad pasistaytų, arba visos šeimos foto, taip pat taupyklę, kad pataupytų anūkėliui pinigėlių  rolleyes.gif


Taupykles jau uzsakiau, kad padarytu su dedikacija seneliams.
O vat mociutems tai jau dilema g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 08 kovo 2010 - 10:53
Asterija jusu mintis be galo grazi ir tikrai atrodys labai sauniai, sveciai liks nustebe thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

erikae merginos pasiule nemazai ideju, o man dar kilo, kad galit padovanoti pasaku knyga
Atsakyti
QUOTE(Pampuskiux @ 2010 03 08, 13:28)
Asterija jusu mintis be galo grazi ir tikrai atrodys labai sauniai, sveciai liks nustebe  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

erikae merginos pasiule nemazai ideju, o man dar kilo, kad galit padovanoti pasaku knyga


mes dovanojom tik ne pasakų ,o tokią knygelę paskaitymui tikrai gera mintis , ir šiaip eilėraštis apie močiutę gražūs labai

Močiutė - tai pasakos ilgos,
Raudonos uogelės ant smilgos,
Gėlyčių žiedeliai sužėlę,
Lėlyčių margi drabužėliai.
Močiutė - mamytės mama.
Močiutė - namų šiluma. wub.gif
Atsakyti
wub.gif
QUOTE(Pampuskiux @ 2010 03 08, 13:28)
Asterija jusu mintis be galo grazi ir tikrai atrodys labai sauniai, sveciai liks nustebe  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

erikae merginos pasiule nemazai ideju, o man dar kilo, kad galit padovanoti pasaku knyga


Labai grazi Austerijos mintis. wub.gif
Mes ir kazka panasaus galvojam. Bet sakem desim i kinietiskus likimo sausainelius ir ne palinkejimus o kas uz ka atsakingas bus.
PVZ:
Nupirkti pirma pasaku knyga,
Nusivezti i zvejyba
Ismokyti eilerastuka ir tt.. biggrin.gif

O del pasaku knygos tai labai sauni mintis bigsmile.gif
as dar galvojau pati, sakau gal koka dezute saldainiams ir uzrasyti kad cia anuko saldainiai, Turetu rupintis kad kai atvaziuosime i svecius dezuteje butu saldainiu biggrin.gif
Arba dezute su palinkejimais o Joje 5 trumpieji virbalai ir siulu ritinelis. (Na kad kojines megstu ) g.gif
Atsakyti
tai ,kad pati minčių pilna thumbup.gif , labai dar negirdėta wub.gif , su tais saldainiais tai labai fainai bigsmile.gif
Atsakyti