Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 02, 00:31)
O jei ne paslaptis, kodėl apsidžiaugei, kad neturėjai tų įsakymų g.gif  Aš tai galvoju du viename tėvukams įrėminti: kažkaip viską sukomponuoti į vieną: ir sveikinimus, ir įsakymus. Tiek, kad labai jau paplitę, beveik jau nuvalkioti doh.gif  Bet laiko dar turiu, ieškau kitokių minčių ax.gif

Ne, tikrai jokia paslaptis smile.gif , viena priežastį pati paminėjot, per daug nuvalkiota, o kita priežastis - pamanėm, kad turi būti didesnis svečių būrys, tada linksma visiems perskaityti, o kai svečių nedaug, tai kažkaip nejauku ir įteikti... blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 05, 21:23)
O sakykit gal kur matet sventu vardu isaiskinimus kur rasti?
Na jie gi turi reiksme .  4u.gif

Kaip tik žiūrinėju sūneliui vardo, tai užtikau, kad reikšmės surašytos ČIA, tiesa, čia neišskirti šventi vardai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 05, 20:32)
Dar klausimas .. O kaip suzinoti ar baznycioje yra bevielis internetas. Ir idomu kaip kunigas i tai ziuretu  g.gif 
Norime,  kad prosenele ligonineje galetu stebeti krikstynas  smile.gif
cia rimtas klausimas.. na jug neisiu dabar su loptopu i baznycias ir netikrinsiu  doh.gif

mintis jusu grazi, bet kaip jus visa tai isvaizduojate?
nusinesit laptopa pastatysit kazkur ji, kad matytusi procesas visas g.gif bevieli interneta galit ir patys susiorganizuoti, bet as galvoju ar bus imanoma ka nors normaliai iziureti g.gif tuo labiau ziures senas zmogus... ir ar jus garantuoti, kad internetas netrukines g.gif
priberiau jums cia kruva klausimu blush2.gif bet as kazkaip visa tai labai sudetingai isisvaizduoju blush2.gif ax.gif

gal galima ir man prisijungimo duomenukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuskiux @ 2010 03 06, 19:05)
mintis jusu grazi, bet kaip jus visa tai isvaizduojate?
nusinesit laptopa pastatysit kazkur ji, kad matytusi procesas visas g.gif  bevieli interneta galit ir patys susiorganizuoti, bet as galvoju ar bus imanoma ka nors normaliai iziureti g.gif tuo labiau ziures senas zmogus... ir ar jus garantuoti, kad internetas netrukines  g.gif
priberiau jums cia kruva klausimu blush2.gif bet as kazkaip visa tai labai sudetingai isisvaizduoju  blush2.gif  ax.gif

gal galima ir man prisijungimo duomenukus  blush2.gif




as taip pat pamasciau, kad senyvas zmogus, per kompiuterio ekrana ar ka nors supras g.gif ir ismatys blush2.gif na nebent isgirs visa tai tiesiogiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš Kaziuke nupirkau šaukštus močiutėms dovanų ir mažus vaško angeliukus svečiams.
Atsakyti
dėl visokių nuvalkiojimų įsakymų, mano atveju nuvalkiota buvo man, bet tikrai ne svečiam, nes nei vienas sm nemirksta ir nenutuokia, kas būna ir vyksta gyvenime lotuliukas.gif , nebent giminėje buvo daug krikštynų ir viskas tas pats per tą patį biggrin.gif , tuomet taip 4u.gif, beje visokius prisakymus įsakymus dėjau į laikraštį, mano mama , mano krikšto tėveliai dažnai jį pavarto rolleyes.gif , nes ten yra nemažai krikštynų papročių, zodiako ženklų , jumoro nuotraukų ir tie patys įsakymai ten labai gerai įsipaišė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 06 kovo 2010 - 20:51
niu va, ir as buvau Kaziuke. Tai visiems sveciams nupirkau po mazyti medaus stiklainiuka, ir mama iskeps po spurgyte, viduj su palikejimais sveciams nuo krikstuko, ja idesim i konditerini popieriuka graziai ir viska supakuosim i permatoma celofana, ir perrisim spalvotom juostelem ir pastatysim prie kiekvienos lekstes. Turetu atrodyti thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 07, 12:44)
niu va, ir as buvau Kaziuke. Tai visiems sveciams nupirkau po mazyti medaus stiklainiuka, ir mama iskeps po spurgyte, viduj su palikejimais sveciams nuo krikstuko, ja idesim i konditerini popieriuka graziai ir viska supakuosim i permatoma celofana, ir perrisim spalvotom juostelem ir pastatysim prie kiekvienos lekstes. Turetu atrodyti  thumbup.gif  ax.gif



Tikrai thumbup.gif pasakiskos dovaneles 4u.gif ir stalas atrodys nuostabiai ir svecius turetumete nustebinti, kurie liks suzaveti 4u.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
Sakykite, gal zinote kuri, kur galima buti rasti ir parsisiusti grazaus raityto srifto? 4u.gif
Aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(Raigra @ 2010 03 07, 13:01)
Labuka  4u.gif
Sakykite, gal zinote kuri, kur galima buti rasti ir parsisiusti grazaus raityto srifto?   4u.gif
Aciu is anksto



gali parsisiust is cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo she: 07 kovo 2010 - 14:19
Sveikutes

mes ir savo mazyli krikstysim, balandzio 10 diena... tik dabar pradejau visko dairytis... skaitineju foruma renku idejas, gal butu galima prisijungima prie fotki albiumuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 07, 13:44)
niu va, ir as buvau Kaziuke. Tai visiems sveciams nupirkau po mazyti medaus stiklainiuka, ir mama iskeps po spurgyte, viduj su palikejimais sveciams nuo krikstuko, ja idesim i konditerini popieriuka graziai ir viska supakuosim i permatoma celofana, ir perrisim spalvotom juostelem ir pastatysim prie kiekvienos lekstes. Turetu atrodyti  thumbup.gif  ax.gif

Norėčiau pasiskolint jūsų įdėja dėl spurgyčių ant kokio popieriaus rašysit palinkėjimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 08 kovo 2010 - 01:13