Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Ingushko @ 2010 03 05, 12:56)
Jungiamės irgi prie krištynų rato. Planuojam gegužės pradžioj. Labai norėčiau Kalvių bažnytukėj, nes iš ten kilusi giminėlė. O stalą užsakyt bare KAune. Gal gaunasi per dideli atstumai, net nežinau.
Krikšto tėvai tik savaitei atvyksta iš Londono.
O gal galit pasakyt kaip kas kvietėt krikšto tėvus, tiesiog pasakėt ir tiek? ar kažkaip gražiai? kvietimu? g.gif



Mes savo dukrytes krikstateviams jau paruosem grazu, ranku darbo kvietimą ir zinoma vaziuosime su brangiu konjaku lotuliukas.gif kad sutiktų. Pas mus taip įprasta kviesti ax.gif pasakyti neuztektų g.gif vis delto isipareigojimas ilgiems metams.
Atsakyti
QUOTE(Raigra @ 2010 03 05, 13:08)
Mes savo dukrytes krikstateviams jau paruosem grazu, ranku darbo kvietimą ir zinoma vaziuosime su brangiu konjaku  lotuliukas.gif kad sutiktų. Pas mus taip įprasta kviesti  ax.gif pasakyti neuztektų  g.gif  vis delto isipareigojimas ilgiems metams.


Fainai labai, o mūsų krikšto tėveliai būsimi Londone ...
O al galit apytikriai išduoti ko prašote? Ta prasme kaip parašyta kvietime tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 05, 10:56)
žinot man iškilo gal ir kvailas klausimas, bet..kaip tie dangaus žibintai, jei mes juos leisime gyvenvietėj, negali jie nukristi kam nors ant stogo????


na is esmes reikia atviresnes vietos ir plius minus primest vejo krypti, jie labai staigiai kyla i virsu, o skrendant pradeda kristi tik tuomet kai uzgesta, nes nebegauna silto oro.
Leidom tiek mieste, tiek kaime n kartu ir tfu tfu tfu nieko nepridirbom smile.gif, tiesa vienas buvo isipynes i berza, bet sekmingai
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2010 03 05, 12:56)
Jungiamės irgi prie krištynų rato. Planuojam gegužės pradžioj. Labai norėčiau Kalvių bažnytukėj, nes iš ten kilusi giminėlė. O stalą užsakyt bare KAune. Gal gaunasi per dideli atstumai, net nežinau.
Krikšto tėvai tik savaitei atvyksta iš Londono.
O gal galit pasakyt kaip kas kvietėt krikšto tėvus, tiesiog pasakėt ir tiek? ar kažkaip gražiai? kvietimu? g.gif

P.S. gal prisijungimą kas prie duomenų saugyklos duotų. PAsidalinčiau ir aš ką turiu.
Kol ka stik suknutę nert pradėjau, bet turiu skubėt tongue.gif



mes busimiems kriksto teveliams ir sveciams darom kvietimus, pati susimaketavau ir priduosiu i firmele uz kapeikas atspausdins, darysiu neperlenkiama ir tokio formato, kad tilptu i voka ir bus super thumbup.gif blush2.gif
prisijungimo duomenis issiunciau i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Jugiuosi ir aš prie jūsų. Krikštynos bus gegužės mėnesį. Nepatingėjau perskaityt visą temą ir tikrai jau scenarijui minčių pilna.
Mergičkos, gal galite atsiųst prisijungimo duomenis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2010 03 05, 13:26)
Fainai labai, o mūsų krikšto tėveliai būsimi Londone ...
O al galit apytikriai išduoti ko prašote? Ta prasme kaip parašyta kvietime tongue.gif blush2.gif


Brangūs Vida ir Sigitai , kviečiu jus birželio 5 d., 15.00 val. į savo krikštynas, kurios įvyks Ariogalos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje. Džiaugčiausi, kad šią svarbią man gyvenime dieną būtumėte kartu ir taptumėte mano krikšto tėveliais.
tongue.gif
Atsakyti
O sakykit gal kur matet sventu vardu isaiskinimus kur rasti?
Na jie gi turi reiksme . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 05, 20:23)
O sakykit gal kur matet sventu vardu isaiskinimus kur rasti?
Na jie gi turi reiksme .  4u.gif

Tiesiog suvesti varda norima ir turetu ismesti reiksme. g.gif .
Atsakyti
Merginos, ne kartą jau prašiau, kad nerašytumėt šioje temoje jokių bereikšmių žinučių, tokių kaip "prašau duoti prisijungimo duomenis", "duomenis išsiunčiau", "oi kaip gražu" ir pan. Taip Jūs temą paverčiate beverčiais plepalais, kuriems ne vieta būti skyriuje, kuriame kaupiama informacija. Be Jūsų supratimo ir pagalbos, sunku bus išsaugoti šią temą "Krikštynose" (planuojama ją dėl tokių plepapų kelti į Bendraminčius). Būkim supratingos. Aš visada esu pasiruošusi išklausyti Jūsų pasiūlymus ir patarimus, bet kada man galite rašyti į AŽ. Prašau Jūsų supratimo ir pagalbos, nes aš fiziškai negaliu viso laiko ir jėgų skirti tik šios temos sekimui ir išsaugojimui. 4u.gif
Atsakyti
Dar klausimas .. O kaip suzinoti ar baznycioje yra bevielis internetas. Ir idomu kaip kunigas i tai ziuretu g.gif
Norime, kad prosenele ligonineje galetu stebeti krikstynas smile.gif
cia rimtas klausimas.. na jug neisiu dabar su loptopu i baznycias ir netikrinsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 05, 21:32)
Dar klausimas .. O kaip suzinoti ar baznycioje yra bevielis internetas. Ir idomu kaip kunigas i tai ziuretu  g.gif 
Norime,  kad prosenele ligonineje galetu stebeti krikstynas  smile.gif
cia rimtas klausimas.. na jug neisiu dabar su loptopu i baznycias ir netikrinsiu  doh.gif




nemanau kad bus smile.gif varintas- susiraskit is draugu gal kas turi loptopa su omni conect ar kitokia kortele ir tada prosenele gales stebet drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 05, 21:32)
Dar klausimas .. O kaip suzinoti ar baznycioje yra bevielis internetas. Ir idomu kaip kunigas i tai ziuretu  g.gif 
Norime,  kad prosenele ligonineje galetu stebeti krikstynas  smile.gif
cia rimtas klausimas.. na jug neisiu dabar su loptopu i baznycias ir netikrinsiu  doh.gif

geriausia butu paklausti pas kuniga tos baznycios kurioje krikstinsite
Atsakyti