Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010


O gal kuri per daug pasirūpinote krikštynų dovanomis (berniukui), turite kažko atliekamo ax.gif ?
Arba žinote kiek kainuoja šventinis šaukštelis (pati dar nežiūrėjau, bet sidabras tikrai ne karvę kainuoja g.gif ), kur jų yra gražesnių? Ar visa ta info pašte? (jei taip - gal įmanoma gauti į AŽ duomenis ax.gif ). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 02, 09:15)
Mano sūneno krikštynos buvo vasara tai visas pasivaišinimas buvo lauke (sode) Buvo švediškas stalas  thumbup.gif Karšto nebuvo kepėm šašlus vakare ir tuo paciu buvo prikista i žeme daug fakelu baseine plaukiojo daug žvakučių , leidom i dangu žibintus ,žodžiu daug buvo ugnies efektu lotuliukas.gif ispudis buvo tikrai lotuliukas.gif

Buvot pastatę kažkokius staliukus prie kurių galima buvo prisėst ar ne. Galvoju jei kaime daryt švedišką stalą tai tada reiktų kokių kelių mažesnių staliukų prie kurių galima būtų prisėst juk nestovės svečiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 04, 18:34)
Buvot pastatę kažkokius staliukus prie kurių galima buvo prisėst ar ne. Galvoju jei kaime daryt švedišką stalą tai tada reiktų kokių kelių mažesnių staliukų prie kurių galima būtų prisėst juk nestovės svečiai  g.gif

Pavesineje stovejo stalas ant kurio buvo vaisiu Kitam kampe buvo tuscias nedidelis staliukas ten kam reikejo prisedo ir senelei ten sedejo Na taip pat buvo kreslu ant kuriu galejo prisesti bet kur kas norejo jie tiesiok nesiojosi Na nezinau bet viskas savaime gavosi liuksiskai
O kunigui tai kiek turi tiek duodi jokiu tarifu nera ir nieks nieko nepasakys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 04 kovo 2010 - 20:14
Ikeliau apnertus butelius i pasta, naudokites i sveikata. Aisku, improvizuokite ir kurkite. pasiimkit koki sablona, o paskui, jau fantazinja i valias: keiskit spalvas, uzrasus...
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 02, 08:15)
Mano sūneno krikštynos buvo vasara tai visas pasivaišinimas buvo lauke (sode) Buvo švediškas stalas  thumbup.gif Karšto nebuvo kepėm šašlus vakare ir tuo paciu buvo prikista i žeme daug fakelu baseine plaukiojo daug žvakučių , leidom i dangu žibintus ,žodžiu daug buvo ugnies efektu lotuliukas.gif ispudis buvo tikrai lotuliukas.gif

va ir mes panasiai planuojam. Krikstynas zadam daryt liepos men. prie ezero. Svediskas stalas, saslykai, kepsniai, desrele (tiksliai dar nenusprendziau ax.gif ). Mintys dar sukasi galvoj kas kaip ir kokia alternatyva sumastyt jei oras blogas g.gif . Bet noriu zibintu, daug balionu. Kaip sakant "noriu svente svest" tongue.gif . Dar ideju cia pasirankiosiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 03 04, 21:31)
va ir mes panasiai planuojam. Krikstynas zadam daryt liepos men. prie ezero. Svediskas stalas, saslykai, kepsniai, desrele (tiksliai dar nenusprendziau ax.gif ). Mintys dar sukasi galvoj kas kaip ir kokia alternatyva sumastyt jei oras blogas g.gif . Bet noriu zibintu, daug balionu. Kaip sakant "noriu svente svest" tongue.gif . Dar ideju cia pasirankiosiu ax.gif  blush2.gif

Pas mus buvo pavesine didele tai beda menka del lietaus O jus tikekites gero oro 4u.gif
Labai istikro fainai buvo svediskas ir laukas krikstynos thumbup.gif pavyko Manau svarbu susitvarkyti aplinka kad butu sventine ,na ir aisku kuo daugiau ideju Tada svente tikrai butu pavykusi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 05 kovo 2010 - 09:09
žinot man iškilo gal ir kvailas klausimas, bet..kaip tie dangaus žibintai, jei mes juos leisime gyvenvietėj, negali jie nukristi kam nors ant stogo????
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 05, 11:56)
žinot man iškilo gal ir kvailas klausimas, bet..kaip tie dangaus žibintai, jei mes juos leisime gyvenvietėj, negali jie nukristi kam nors ant stogo????

Mes is pradziu irgi galvojom apie dangaus zibintus, bet poto pabijojom, nes sventem kaimo sodyboj, aplink miskai ir mediniai nameliai. Pasirinkom helio balionus ir nenusivylem, visi rasem palinkejimus ant ju, lipom ant auksto piliakalnio ir paleidom i dangu, thumbup.gif atrakcija, ypac vaikams. Beto zibintus reikia leisti, kai sutemsta, tai manau vaikuciai jau butu nesulauke sios pramogos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 05, 09:06)
Pas mus buvo pavesine didele tai beda menka del lietaus O jus tikekites gero oro 4u.gif
Labai istikro fainai buvo svediskas ir laukas krikstynos thumbup.gif pavyko Manau svarbu susitvarkyti aplinka kad butu sventine ,na ir aisku kuo daugiau ideju Tada svente tikrai butu pavykusi thumbup.gif

Mes galvojam palapine statyti, ir nuo saules ir nuo vejo apsauga, bet jei lis kaip is kibiro reiks kazka atsarginio sugalvot. Dar galvoju indus naudot vienkartinius, buna tikrai labai graziu nesiskirianciu nuo tikru. Bet tiksliai nesidomejau kur ir kiek jie kainuoja. Tik mano mintyse tokie balti tvirti ir grazus (tai turbut bus tikros lekstes tongue.gif ) ir baigsis mano fantazija tuom doh.gif . Kadangi viskas butu prie ezero ir tokia vos ne turistine aplinka, tai ir kvietimuose nurodytume atitinkama apranga, kad zmones jaustusi laisvai ir patogiai, be kazkokiu isipareigojimu. Dar galvoju sodint liepaite mergytes kriksto proga. Aprist ruzavu kaspinu, kriksto teveliai padetu pasodint ir dukryte pati palaistytu. Reiks kada ramiai prisest ir sukurt visa plana, bet vis laiko neatrandu doh.gif
p.s. dar buvo ideja pirti isnuomot, kur ant ratu vazinejanti, bet vyras pirstu ties smilkiniu pasukiojo doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 05, 12:56)
žinot man iškilo gal ir kvailas klausimas, bet..kaip tie dangaus žibintai, jei mes juos leisime gyvenvietėj, negali jie nukristi kam nors ant stogo????

Čia truputį rizikingas dalykas. Mes šventėm irgi miškų apsupty, o dar vėjas, krapnojo, sukandus dantis stovėjau ir galvojau kad tik nenukristų, bet visi pakilo. Kas dėl tamsos, tai šventėm liepos 11d., leidom apie 20val., kai jau prietema buvo, gražiai atrodė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 03 05, 12:47)
Mes galvojam palapine statyti, ir nuo saules ir nuo vejo apsauga, bet jei lis kaip is kibiro reiks kazka atsarginio sugalvot. Dar galvoju indus naudot vienkartinius, buna tikrai labai graziu nesiskirianciu nuo tikru. Bet tiksliai nesidomejau kur ir kiek jie kainuoja. Tik mano mintyse tokie balti tvirti ir grazus (tai turbut bus tikros lekstes tongue.gif ) ir baigsis mano fantazija tuom doh.gif . Kadangi viskas butu prie ezero ir tokia vos ne turistine aplinka, tai ir kvietimuose nurodytume atitinkama apranga, kad zmones jaustusi laisvai ir patogiai, be kazkokiu isipareigojimu. Dar galvoju sodint liepaite mergytes kriksto proga. Aprist ruzavu kaspinu, kriksto teveliai padetu pasodint ir dukryte pati palaistytu. Reiks kada ramiai prisest ir sukurt visa plana, bet vis laiko neatrandu doh.gif
p.s. dar buvo ideja pirti isnuomot, kur ant ratu vazinejanti, bet vyras pirstu ties smilkiniu pasukiojo doh.gif  blush2.gif



na del indu galiu pasakyt, nes pirkau. Salotine lekste 6 lt, uzkandine 2-3 lt, priklausomai nuo dydzio, o sitklines irgi apie 2 lt. Tai susumavus viska, nebloga sumele gaunas g.gif
Atsakyti
Jungiamės irgi prie krištynų rato. Planuojam gegužės pradžioj. Labai norėčiau Kalvių bažnytukėj, nes iš ten kilusi giminėlė. O stalą užsakyt bare KAune. Gal gaunasi per dideli atstumai, net nežinau.
Krikšto tėvai tik savaitei atvyksta iš Londono.
O gal galit pasakyt kaip kas kvietėt krikšto tėvus, tiesiog pasakėt ir tiek? ar kažkaip gražiai? kvietimu? g.gif

P.S. gal prisijungimą kas prie duomenų saugyklos duotų. PAsidalinčiau ir aš ką turiu.


Kol ka stik suknutę nert pradėjau, bet turiu skubėt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingushko: 05 kovo 2010 - 12:06