Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 03, 22:21)
drinks_cheers.gif  jo atsimenu, kaip mano puseserė tuokėsi, kovo 19 buvo, tai ir bažnyčia ir visi reikalai, nes galima buvo  biggrin.gif , bet šiaip nežinau apribojimų kitų  unsure.gif

Galima, nes Juozapas yra šeimos globėjas. Žinau, kad dar kažkada galima, nors ir būna gavėnia, bet nepamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 04, 00:24)
Galima, nes Juozapas yra šeimos globėjas. Žinau, kad dar kažkada galima, nors ir būna gavėnia, bet nepamenu doh.gif


per Kazimiera galima irgi
Papildyta:
[quote=lietuvaite001,2010 03 03, 16:11]
poster_offtopic.gif blush2.gif
Prisipažinkit, mergaitės, kas šitaip darot? Labai labai reikia doh.gif

Jei pati nert moki schemas kazkokias turiu, atsiusciau
Atsakyti
as cia susimasciau apie finansus, kokios aukos dabar paliekamos per Krikstynas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 03 04, 01:46)
as cia susimasciau apie finansus, kokios aukos dabar paliekamos per Krikstynas?  g.gif


Manau ziurint kur.. g.gif Mes kai krikstijom sūnėną Siauliuose, tai davėm 100 Lt
O draugė pasakojo, kad davė 50 Lt tik dabar tiksliai nezinau kokiam mieste, tai sake kunigas pasake tiesiai sviesiai- "tik tiek" blink.gif
Manau 100 Lt tikrai reikia, bet atsizvelgiant i dabartine ekonomine situaciją, bet kokia auka turetu buti priimtina 4u.gif
Atsakyti
Mes kunigui davėm 100Lt, krikštijome Utenoje. O kas dėl ekonominės situacijos, nemanau, kad tokiose institucijose tai galioja rolleyes.gif
Atsakyti
Na mes krikstisim Kaune Vytauto Didziojo baznycioje. smile.gif tai kai buvom pas kuniga klausem kokia auka,tai jei daug vaiku ta pacia diena krikstija tai nuo 100lt prasideda,o kadangi mes norejom vieni,tai jau suprantama daugiau,tai nesim 200lt ar 250lt kazkur. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dangizeee: 04 kovo 2010 - 12:25
QUOTE(syri @ 2010 03 04, 11:49)
nu nieko sau, verslininkai  doh.gif . Nepatinka man toks dvasininkų požiūris  cool.gif - auka ir yra auka, o nenustatytas tarifas.


Visiskai sutinku drinks_cheers.gif
Auka ne turetu buti kazkokia nustatyta suma, kiek kas gali tiek ir aukoja.
Atsakyti
Oho kokie verslininkai blink.gif , mes tai Alytuje abu kartus kai krikstinome daveme po 50lt ir niekas neziurejo kiek duodi ir tik dekojo kad dar duodi biggrin.gif . Ne kas kitas kaip kunigai turetu labiausiai suprasti kad ne visi gali duoti ir juolab kad tvyro krize. Tikriausiai ne del pasaukimo savo pareigas atlieko o del pinigeliu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, sakykit koks dar paštas yra be krikstynos2009, buvau kažkur radus, bet neišsisaugojau, o ten gerų idėjų buvo, atsimenu tik kad nedaug laiškų buvo
Atsakyti
QUOTE(Raigra @ 2010 03 04, 11:19)
Manau ziurint kur..  g.gif  Mes kai krikstijom sūnėną Siauliuose, tai davėm 100 Lt
O draugė pasakojo, kad davė 50 Lt tik dabar tiksliai nezinau kokiam mieste, tai sake kunigas pasake tiesiai sviesiai- "tik tiek"  blink.gif
Manau 100 Lt tikrai reikia, bet atsizvelgiant i dabartine ekonomine situaciją, bet kokia auka turetu buti priimtina  4u.gif

mes davem 100lt, bet kunigas nenorejo priimti, sake per daug duodam, bet kitaip neturejom tai ir paeme, bet nenorom...
Atsakyti
Aš norėčiau šventės Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnytėlėje, gal girdėkjote kokia ten situacija g.gif , koks dvasininkų požiūris?
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif
Pradedu jūsų temukę skaityti ir aš. Balandžio pabaigoje arba gegužės pradžioje (dar galutinai nenusprendėm), krikštysim ir savo pupą. Po truputį kol laiko turiu, skaitinėjuosi jūsų temas, renku idėjas. Kiek perskaičiau, jūs turite kažkokį bendrą paštą su informacija, būčiau labai dėkinga jei atsiųstumėte prisijungimo duomenis. Tai pat stengsiuosi ir aš dalintis savo idėjomis rolleyes.gif
Atsakyti