Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Sveikos...visos cia kaip bitutes darbuojasi del krikstynu smile.gif as ir jau ipusejau i lakkrastuka daryma,pasidariau krikstateviams isakymus...bet viena beda,ir pasikartosiu su ta beda savo...net neisvaizduoju ka seneliams padovanoti,nes pasizadejimu jie patys nelabai perskaitys,o su padeka radu tik mociutems,o seneliams ka tada daryti...padekit mamytes man isspresti sia beda... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangizeee @ 2010 03 03, 16:33)
Sveikos...visos cia kaip bitutes darbuojasi del krikstynu smile.gif  as ir jau ipusejau i lakkrastuka daryma,pasidariau krikstateviams isakymus...bet viena beda,ir pasikartosiu su ta beda savo...net  neisvaizduoju ka seneliams padovanoti,nes pasizadejimu jie patys nelabai perskaitys,o su padeka radu tik mociutems,o seneliams ka tada daryti...padekit mamytes man isspresti sia beda... 4u.gif  4u.gif  4u.gif



savaitgali vyks Kaziuko muge, nuvaziuokit ten, gal ko rasit, nes krikstynoms ten visada daug visko buna mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas galite prisijungimo duomenis prie krikstynu pasto pasakyti, istryniau is az, ideciau ka esu krikstynoms savo lelytes padarius;)

o seneliams as dovanoju- mociutems prijuostes ir degintus sauskstus, seneliui lazda ir taupykle su anukytes atvaizdu, visiems priesaikas, kurias perskaitys ir pasiliks jiems iremintos su mazutes nuotrraukyte:)
Atsakyti
Laba diena. Pas mus krikstynos tik vasara, bet va ruostis pradejau dabar. Norejau paklausti, kokia programa naudojote sukuriant krikstynu sokoladuku/saldainiu popiereli. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2010 03 03, 17:04)
Laba diena. Pas mus krikstynos tik vasara, bet va ruostis pradejau dabar. Norejau paklausti, kokia programa naudojote sukuriant krikstynu sokoladuku/saldainiu popiereli. Aciu labai 4u.gif



saldainiu popieriuku yra paste, galit paziuret
Atsakyti
prasau prasau prisijungimo, o manes nieks negirdi ploja.gif

jau uziregistravom pas kuniga, data rugpjuti. pagrindines rezervacijos padarytos, tai dabar galima ramiai ruosti smulkmeneles smile.gif

JurgiukasR, daryti galima bet kokia grafine programa, kuria tik ivaldzius, tik galbut galimybes kai kur ribotos, as tai dirbu su Photoshopu, man su juo paprasciausiai.
Galvoju krikstynoms daryt ne saldainius, o sokolado plyteles g.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2010 03 03, 14:11)
poster_offtopic.gif  blush2.gif
Prisipažinkit, mergaitės, kas šitaip darot? Labai labai reikia doh.gif
[

o tu visai visai nemoki nerti? juk paziurejus, tai atrodo visai nesunku? kazkada zaisliukus megsdavau ant buteliuku... hmm, manau ir sitas bajeris pavyktu g.gif
Atsakyti
dekui uz prisijungimo duomenis;)

kai ka ikeliau prie issiustu laisku, aisku mintys daugumoje SM, bet gal kaa rasite idomau ir naujo;) dar darziau isakymus kriksto teveliams, , kalendoriukai bus sveciams, slaidniu popieriukai ir sokoladuku maziuku popieriukai, bet neidejau, nes ten koreguoti neitu, tai ir nedejau;)
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 02, 08:15)
Mano sūneno krikštynos buvo vasara tai visas pasivaišinimas buvo lauke (sode) Buvo švediškas stalas  thumbup.gif Karšto nebuvo kepėm šašlus vakare ir tuo paciu buvo prikista i žeme daug fakelu baseine plaukiojo daug žvakučių , leidom i dangu žibintus ,žodžiu daug buvo ugnies efektu lotuliukas.gif ispudis buvo tikrai lotuliukas.gif

bandau įsivaizduoti, kad buvo graži šventė wub.gif

Aš turiu klausimą - ar yra kokie bažnytinai apribojimai, kada negalima krikštyti? Pvz. prieš Velykas ar. pnš. (kaip pvz. negali sutuokti prieš Kalėdas). Krikštyjimas numatomas po Velykų laikotarpio.
Atsakyti


QUOTE(syri @ 2010 03 03, 21:58)
bandau įsivaizduoti, kad buvo graži šventė  wub.gif

Aš turiu klausimą - ar yra kokie bažnytinai apribojimai, kada negalima krikštyti? Pvz. prieš Velykas ar. pnš. (kaip pvz. negali sutuokti prieš Kalėdas). Krikštyjimas numatomas po Velykų laikotarpio.

dabar gavėnia, tai gali būti ,kad nekrikština, bet po velykų tai tikrai jokių apribojimų nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 03, 22:03)
dabar gavėnia, tai gali būti ,kad nekrikština, bet po velykų tai tikrai jokių apribojimų nebus  biggrin.gif

Teisingai, per gavėnią ir adventą nekrikštija. Išskyrus tam tikras dienas, pvz. per šv. Juozapą kovo 19d tai tikrai galima krikštyti ir tuoktis. Gal ir per Kazimierą g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 03, 22:11)
Teisingai, per gavėnią ir adventą nekrikštija. Išskyrus tam tikras dienas, pvz. per šv. Juozapą kovo 19d tai tikrai galima krikštyti ir tuoktis. Gal ir per Kazimierą g.gif

drinks_cheers.gif jo atsimenu, kaip mano puseserė tuokėsi, kovo 19 buvo, tai ir bažnyčia ir visi reikalai, nes galima buvo biggrin.gif , bet šiaip nežinau apribojimų kitų unsure.gif
Atsakyti