Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Saunu, kad yra minciu UZ svediska stala! drinks_cheers.gif suruosiu ji be jokiu abejoniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 03 01, 16:43)
Krikštynų šventę nuo rankų darbo kvietimų iki dovanėlių krikšto tėveliams ir svečiams, galima sakyti darėme patys (tiksliau aš smile.gif ), kadangi nekvietėm ir daug svečių, tik pačius artimiausius... Viskas puikiai pavyko.  thumbup.gif

Krikšto tėvams padovanojome graviruotas C&D style taures, visiems svečiams po atminimo dovanėlę, vaiko nuotrauką, tėvams po dekoruotą rėmelį su nuotrauka. Norėjom padaryti 10 įsakymų, kurie plačiai paplitę, tačiau džiaugiamės šios idėjos atsisakę. blush2.gif

O jei ne paslaptis, kodėl apsidžiaugei, kad neturėjai tų įsakymų g.gif Aš tai galvoju du viename tėvukams įrėminti: kažkaip viską sukomponuoti į vieną: ir sveikinimus, ir įsakymus. Tiek, kad labai jau paplitę, beveik jau nuvalkioti doh.gif Bet laiko dar turiu, ieškau kitokių minčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 01, 19:52)
Aš galutinai nusprendžiau daryt švedišką stalą. Tik dar galvoju ar su karštu patiekalu ar be. Kavinėje ar kaime  g.gif

Mano sūneno krikštynos buvo vasara tai visas pasivaišinimas buvo lauke (sode) Buvo švediškas stalas thumbup.gif Karšto nebuvo kepėm šašlus vakare ir tuo paciu buvo prikista i žeme daug fakelu baseine plaukiojo daug žvakučių , leidom i dangu žibintus ,žodžiu daug buvo ugnies efektu lotuliukas.gif ispudis buvo tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 01, 22:19)
Saunu, kad yra minciu UZ svediska stala!  drinks_cheers.gif  suruosiu ji be jokiu abejoniu  thumbup.gif

zinoma drasiai ruoskite svedika stala ir jums maziau vargo, o ir sveciams bus patogiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 01, 18:52)
Aš galutinai nusprendžiau daryt švedišką stalą. Tik dar galvoju ar su karštu patiekalu ar be. Kavinėje ar kaime  g.gif


O kaip atrodo svediskas stalas su karstu blink.gif ?
Nesu maciusi .. Is man atrodo taip butu labai nepatogu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 01, 18:52)
Aš galutinai nusprendžiau daryt švedišką stalą. Tik dar galvoju ar su karštu patiekalu ar be. Kavinėje ar kaime  g.gif

sveikos, mano dukriuko krikstynos balandzio 10 diena, darysime sode - namas yra, tai vaises bus name, svediskas stalas, kieme jei geras oras visokias atrakcijas darysim, pasirasiau scenariju forumo pagalba, dovaneles ruosiu jau, tiesa karstam, ale karstam darysime kibinus su sultiniu, sultini vietoje isvirsime, o kibinus is vakaro susikepsime, liks tik mikrobangeje juos pasildyti;) zodziu toks pasibuvimas gamtoje bus, kad tik oras geras butu
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 02, 13:03)
O kaip atrodo svediskas stalas su karstu  blink.gif  ?
Nesu maciusi .. Is man atrodo taip butu labai nepatogu  doh.gif

Svediskas stalas su karstu atrodo taip kad karstas buna marmituose, na tokiuose induose kur siluma palaiko, arba kas turi galbut kitokiu indu laikanciu siluma. O del patogumo, tai manau kad labai patogu ypac jeigu daug mazu vaikiuku. O jeigu kas prisest noretu arba senesniems zmonems galima salia ir staliuka su kedem padeti mirksiukas.gif 4u.gif Na cia mano nuomone, kiti sveciai gal ir maziau judes tai ir sedet prie stalo jiems labai tiktu, bet mamytems kurios su vaikiukais tai tik lakstymas paskui juos, o kai svediskas stalas tai kad ir paskui lelius lakstyt patogiau
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 02, 10:15)
Mano sūneno krikštynos buvo vasara tai visas pasivaišinimas buvo lauke (sode) Buvo švediškas stalas  thumbup.gif Karšto nebuvo kepėm šašlus vakare ir tuo paciu buvo prikista i žeme daug fakelu baseine plaukiojo daug žvakučių , leidom i dangu žibintus ,žodžiu daug buvo ugnies efektu lotuliukas.gif ispudis buvo tikrai lotuliukas.gif



Saslykus ir mes galvojam kepti tongue.gif Bet ka dar is tokiu karstesniu? g.gif Teks dar pagalvoti... Tada nereiks deti karsto patiekalo ant stalo. O gal uzteks tik saslyku? g.gif vis tiek pavakare bus, o zmoniu nedaug ir tik kelioms valandoms susirinks ax.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau, kad kai su vyru buvom krikštatėviais, pirma tosta prie stalo pasiūlėme už krikštasūnį ir visiems padavėja atnešė pripiltus limonado stikliukus lotuliukas.gif (buvome is anksto supilste, kad neliktu burbuliuku) kai visi pasieme, turbut mane kad degtine, tai moterys vos truputi gurkstelejo, o vyrai aisku uzsiverte is kart biggrin.gif ir tik paskui suprato, kad cia tebuvo limonadas.
Ideja buvo tame kad vaikiskas tostas- vaikiskas gerimas. Gal kas ir taip padarysite, visai smagu buvo rolleyes.gif
Atsakyti
O kokie gerymai bus ant vaisiu stalo? Jeigu vaikiska svente, vaikiski tostai, tai gal ir vaikiski ir gerimai galli vyrauti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 02, 20:22)
O kokie gerymai bus ant vaisiu stalo? Jeigu vaikiska svente, vaikiski tostai, tai gal ir vaikiski ir gerimai galli vyrauti?  g.gif


Na pas mus buvo tik pirmas vaikiskas tostas su vaikisku gerimu, o veliau jau ir teveliams buvo galimybe pasvesti su tauriaisiais gerimais. lotuliukas.gif

Kaip smagu, kad kažkas galbūt panaudos mano išmislą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 02, 12:03)
O kaip atrodo svediskas stalas su karstu  blink.gif  ?
Nesu maciusi .. Is man atrodo taip butu labai nepatogu  doh.gif

4u.gif taip-buna.
karta patiekala vagai tik su sakute (turi buti paruostas toks, kad eitu su sakute atsignybti- pvz-zuvis+ darzovs +ryziai, arba mesos mazi gabaliukai+ darzoves+ bulves), na kad nereiketu peilio.
ir dar prie leksciu buna tokie priedai-skirti taurei-ja isidedi ir vienoj rankoj laikai lekste su maistu, o kitoj sakute, arba ja padejus i lekste gali pasiimti taure ir atsigerti.
Atsakyti