Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 28, 20:32)
o jus su nuotraukytemis norit ar be? Nes popiereliu yra paste pasiziurekite  mirksiukas.gif

Na man reikėtų arba su foto arba tiesiog su užrašytu vardu gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 03 01, 10:27)
Na man reikėtų arba su foto arba tiesiog su užrašytu vardu gal  g.gif

Jeigu turite prisijungimo duomenis tai tikrai ten rasite mirksiukas.gif , pasikoreguosite pagal save jeigu su programelem kokiom mokate dirbti 4u.gif
Atsakyti
Su dovanelem as jau susitvarkiau thumbup.gif seneliui pasaku knygele, mociutems po medini sauksta. Krikstateviams marskineliai "As esu krikstatevis/krikstamote". Daugiau "neislaidausiu" sioje srityje, nes paskui bus perkrauta. Galvoju apie toki aukciona ar klausimeliu sou, kur irgi bus po koki prizeli cool.gif
Kvietimu tekstas kirba mintyse, reikia tik uzrasyti ir atspauzdinti tongue.gif


Noriu patarimo, mamytes, apie svediska stala! Kadangi krikstynos bus penktadienio popiete musu namuose, bus tik artimas ratas (12-14 zm.). Viska gaminsiu pati ir kad nereiketu man sokineti su karstais patiekalais ir raginti valgyti (ko labai nemegstu ir nedarau), galvoju apie svediska stala. Kaip manote, ar tinkama taip daryti krikstynoms? g.gif Gal kuri darete taip ar dalyvavote tokiose krikstynose? Nenoriu likti nesuprasta schmoll.gif nes visgi planuojam kviesti 3 proseneles..
Juo labiau kad vaikiukas bus metuka laiko, jis visur vaikstines, landzios, manau bus paprasciau ji priziureti, i zaidimus svecius itraukti g.gif Esu dideliuose mastymuose ir jusu pastabeles man tikrai pagelbetu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 01 kovo 2010 - 12:20
QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 01, 12:18)
Su dovanelem as jau susitvarkiau  thumbup.gif  seneliui pasaku knygele, mociutems po medini sauksta. Krikstateviams marskineliai "As esu krikstatevis/krikstamote". Daugiau "neislaidausiu" sioje srityje, nes paskui bus perkrauta. Galvoju apie toki aukciona ar klausimeliu sou, kur irgi bus po koki prizeli  cool.gif
Kvietimu tekstas kirba mintyse, reikia tik uzrasyti  ir atspauzdinti tongue.gif 
Noriu patarimo, mamytes, apie svediska stala! Kadangi krikstynos bus penktadienio popiete musu namuose, bus tik artimas ratas (12-14 zm.). Viska gaminsiu pati ir kad nereiketu man sokineti su karstais patiekalais ir raginti valgyti (ko labai nemegstu ir nedarau), galvoju apie svediska stala. Kaip manote, ar tinkama taip daryti krikstynoms?  g.gif  Gal kuri darete taip ar dalyvavote tokiose krikstynose? Nenoriu likti nesuprasta  schmoll.gif  nes visgi planuojam kviesti 3 proseneles..
Juo labiau kad vaikiukas bus metuka laiko, jis visur vaikstines, landzios, manau bus paprasciau ji priziureti, i zaidimus svecius itraukti  g.gif Esu dideliuose mastymuose ir jusu pastabeles man tikrai pagelbetu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O kodėl gi ne g.gif Man patinka švediški stalai, juos galima įvairiai papuošti. Tik reikia atsižvelgti į situaciją: stalas turi būti patogus prieiti, galima jį pastatyti taip, kad priėjimas būtų iš visų pusių, o prosenelėm gali paruošti patogius atsisėdimus arba kur kampe nedidelį spec. staliuką, nu kur tie žurnaliniai būna. Nelabai nusimanau apie tokius dalykus ax.gif
Atsakyti
Aš irgi apie tai galvoju. Pernai dalyvavom krikštynose kavinukei kur buvo švediškas stalas, nes buvo daug mažų vaikučių tai man visai patiko.
Mergužiukai ant kokio popieriaus spausdinsit pakvietimus?
Atsakyti
Na, musu didysis kambarys yra patogus tuo, kad stal dek kaip nori lotuliukas.gif is visur lengvai prieisi mirksiukas.gif del jo vietos bus mazai galvos skausmo

Del kvietimu siuo metu siunciuosi programa is joki.lt Paziuresiu ka ten galiu sukonstruoti. Gal pagaliau paruosiu kvietimukus, juk jau past laikas butu isdalinti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 01 kovo 2010 - 12:38
sveikos mamytes:) as irgi noreciau gauti prisijungimo duomenis:)

cia vina mamyte klause apie svediska stala, tai bnt jau pas mane kitokiu minciu nekilo. tik svediskas stalas. tuomet ir svecius lengviau isjudinti ir visiem daug patogiau. aisku, dar priklauso nuo situacijos. mes vaises ruosime lauke, taigi ir vaikam vietos sociai ir sveciai nesuvarzyti smile.gif
Atsakyti
Krikštynų šventę nuo rankų darbo kvietimų iki dovanėlių krikšto tėveliams ir svečiams, galima sakyti darėme patys (tiksliau aš smile.gif ), kadangi nekvietėm ir daug svečių, tik pačius artimiausius... Viskas puikiai pavyko. thumbup.gif

Krikšto tėvams padovanojome graviruotas C&D style taures, visiems svečiams po atminimo dovanėlę, vaiko nuotrauką, tėvams po dekoruotą rėmelį su nuotrauka. Norėjom padaryti 10 įsakymų, kurie plačiai paplitę, tačiau džiaugiamės šios idėjos atsisakę. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(susypsena @ 2010 03 01, 16:54)
sveikos mamytes:) as irgi noreciau gauti prisijungimo duomenis:)

cia vina mamyte klause apie svediska stala, tai bnt jau pas mane kitokiu minciu nekilo. tik svediskas stalas. tuomet ir svecius lengviau isjudinti ir visiem daug patogiau. aisku, dar priklauso nuo situacijos. mes vaises ruosime lauke, taigi ir vaikam vietos sociai ir sveciai nesuvarzyti smile.gif



Ka galvojate del valgiu svediskam stalui? Gaminsit pati, ar uzsakinesit? Ir koks asortimentas bus? Bus karsto patiekalo? Nes as kazkaip galvoju, kad su turimais indais nepavyks ilgai islaikyti siltu uzkandeliu... Gal kokiu minciu turit? Uzkandziuku tokiu lengvai paruosiamu ir "puosniu" tikrai turiu, bet va su siltesniais maistais suku galva... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 01, 14:32)
Aš irgi apie tai galvoju. Pernai dalyvavom krikštynose kavinukei kur buvo švediškas stalas, nes buvo daug mažų vaikučių tai man visai patiko.
Mergužiukai ant kokio popieriaus spausdinsit pakvietimus?

Mūsų krikštynose buvo ne švediškas stalas, bet iš tiesų, būtų geriau, jei būtų buvę švediškas, nes vis tiek visi vaikščiojo ir prisėsdavo tik labai retai smile.gif
Kvietimams popieriaus reikia ieškoti kanceliarinėse parduotuvėse. Pasižadėjimams pirkau blizgaus auksinio, labai gražiai atrodė, parduoda po viena A4lapą. Tik geriau spausdinti su lazeriniu printeriu, nes gali tepti 4u.gif
Atsakyti
Na as taip pat masciau apie svediska ir ta pati baime, kad galiu likti nesuprasta g.gif
Atsakyti
Aš galutinai nusprendžiau daryt švedišką stalą. Tik dar galvoju ar su karštu patiekalu ar be. Kavinėje ar kaime g.gif
Atsakyti