Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

O va mano planai keičiasi: negaunu spalvoto spausdintuvo. Teks viską truputi koreguoti doh.gif Laikraštuką teks nešti spausdinti, bet neketinu nešti į spaustuvę. Jau nuspręsta, kad perrišiu kaspinuku. Man taip gražu: vaikiška, šventiška, nekasdieniška wub.gif Tačiau norėjau dar etiketes darytis ant butelio kai kūmus spaudžia. Tai tam tikslui yra spec. lipnaus popieriaus. Kažin gal kur spausdina jie sutiktų spausdinti ant mano atsinešto g.gif Aišku, kol nepaklausiu tol nebus aišku.
Dabar pats laikas susidėlioti viską: truputi scenarijaus, truputi eilėraščių, pirkinių sąrašą, kad neliktų paskutinei dienai. Ir taip vėliau paaiškės, kad norėjau vienaip, gavosi kitaip. doh.gif
Atsakyti
aha,pampersu tortai liuks mintis ir dovana!

a stai pati veliu savo mazajai suknele...smagu,kai gali pati viska organizuoti ir kurti,maza svente savo stebukliukui

o del prietaru, tai manau ju reik klausyti,juk prietarai is senoves yra,ir ju paprastai dauguma tiki ir laikosi, manau,jog kiekviena mama noreda kad vaikui butu tik viskas gerai,tai linki gero,todel ir tiki prietarais.
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 22:51)
Nieko neaiskina. Tiesiog sako, kad atkrikstyt negerai. Ji pati priezasties nezino. Tik kitu zmoniu klauso.  doh.gif



Oi pritariu cvisom cia pasisakiusiom. Neklausykit pletku ir prietaru doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, planuotojos.
Aš tai galvoja scenarijų turiu, kaip kas turėtų vykti. Tik kad laiko visai nelieka, pradėti rimtai planuoti.
Ir šiaip viskas ant mano pėčių, nes niekas man nepadėda verysad.gif Kažkaip fantazijos stoka pas mano artimuosius doh.gif
Na va laukiu ilgojo savaitgalio važiuosime į Klaipėdą, užsakysime bažnyčią, važiuosime vietą apžiūrėti kur norime švesti, tai gal truputi reikalai pajudės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leogirl: 28 vasario 2010 - 18:21
QUOTE(Maia @ 2010 02 28, 16:47)
aha,pampersu tortai liuks mintis ir dovana!

a stai pati veliu savo mazajai suknele...smagu,kai gali pati viska organizuoti  ir kurti,maza svente savo stebukliukui

o del prietaru, tai manau ju reik klausyti,juk prietarai is senoves yra,ir ju paprastai dauguma tiki ir laikosi, manau,jog kiekviena mama noreda kad vaikui butu tik viskas gerai,tai linki gero,todel ir tiki prietarais.

Kai kuriu prietaru ir as laikausi, bet kai sako prietara ir net jo reiksmes nezino, tai truputeli juokinga rolleyes.gif , sakoma kuo tikesi tas ir bus. Reikia tiketis geriausia ir negalvoti apie blogiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 02 28, 20:20)
Sveikos, planuotojos.
Aš tai galvoja scenarijų turiu, kaip kas turėtų vykti. Tik kad laiko visai nelieka, pradėti rimtai planuoti.
Ir šiaip viskas ant mano pėčių, nes niekas man nepadėda  verysad.gif  Kažkaip fantazijos stoka pas mano artimuosius  doh.gif
Na va laukiu ilgojo savaitgalio važiuosime į Klaipėdą, užsakysime bažnyčią, važiuosime vietą apžiūrėti kur norime švesti, tai gal truputi reikalai pajudės.

Aš irgi planavau viską pati, niekas nepadėjo, truputį "abydna" buvo, na bet supratau, kad jei ne aš, tai niekas to ir nepadarys, nuryjau kartėlį ir ėmiausi darbo. Svarbiausia, kad visa tai šventės metu buvo įvertinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 02 28, 19:36)
Aš irgi planavau viską pati, niekas nepadėjo, truputį "abydna" buvo, na bet supratau, kad jei ne aš, tai niekas to ir nepadarys, nuryjau kartėlį ir ėmiausi darbo. Svarbiausia, kad visa tai šventės metu buvo įvertinta  thumbup.gif

tai vat aš jau beveik nuo pat pradžiu susitaikiau, kad viską pasidarysiu pati. biggrin.gif Balandį turėsiu porą savaičių atostogų, tai manau pasistengsiu pasidaryti svarbiausius dalykus. rolleyes.gif
Merginos gal žinote kas daro popieriukus saldainiams, kiek kainuoja? Man reikia visai nedaug jų, nes noriu įdėti po kelis į maišelius prie dovanėlių sviečiams.
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 02 28, 21:23)
tai vat aš  jau beveik nuo pat pradžiu susitaikiau, kad viską pasidarysiu pati.  biggrin.gif  Balandį turėsiu porą savaičių atostogų, tai manau pasistengsiu pasidaryti svarbiausius dalykus.  rolleyes.gif
Merginos gal žinote kas daro popieriukus saldainiams, kiek kainuoja? Man reikia visai nedaug jų, nes noriu įdėti po kelis į maišelius prie dovanėlių sviečiams.

o jus su nuotraukytemis norit ar be? Nes popiereliu yra paste pasiziurekite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 28, 20:32)
o jus su nuotraukytemis norit ar be? Nes popiereliu yra paste pasiziurekite  mirksiukas.gif



Man taip pat reiketu blush2.gif noriu be foto ax.gif gal kas mesteltu blush2.gif buciau be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti
planuojame ir mes krikstynas... na padariau kol kas tik kvietimo maketa, reikia tik atspausdinti kur. scenariju beveik susideliojau, bet "pakibau" del dovaneliu sveciams... doh.gif atrodo ideju forume pilna, tik issirink, bet negaliu... schmoll.gif doh.gif noretusi ideti ir medaus ir kazkoki saldumyna ar dar ko originalesnio... kokia pakuote daryt, kad pigiau gautusi...? ohhh, nezinau...
mamytes, gal jus man padesite savo patarimais ar is patirties? buciau dekinga uz bet kokius pasisakymus aciuks.gif
Atsakyti
Aš sugalvojau pakvietimus irgi pati daryt, na žiūrėsim kaip gausis.
Atsakyti
Na ka. As del to klausimo, ar gali mano krikstasunio tevas krikstyt mano vaika. Sian buvau pas kuniga, klausiau. Kad negalima, nepasake, bet skaite ilgai man knyga apie krikstynas. Tikrai ilgai. Mano atvejo nebuvo. Reiskias galima. Zinau, kad tai tiesiog mados reikalas. Taciau norejau isitikint, o ka gi raso sventosiose knygose.
Atsakyti