Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Asterija @ 2010 02 24, 18:06)

Sakot gerai g.gif Nu jei jau tep sakot lotuliukas.gif Tiesiog tai mano mintys ir idėjos. Matot, tai vyro sesers šeimyna. Taip jau likimas susiklostė, kad su vyro šeima jokio ryšio beveik nepalaikau, todėl ši sesutė yra vienintelis žmogus, kuris dar mus riša. Man ji labai brangi, laaabai myliu jos berniuką, kas keisčiausia ir berniukas mane visai mielai priima wub.gif Be to jis gimęs vieną mėnesį ir dieną su mano vyresniuoju vaiku. Kažkaip labai jau mielas tas berniukas. Gal todėl visa net virpu bigsmile.gif O buvau sakius: daugiau jokių krikštavaikių schmoll.gif Niekada nesakyk niekada lotuliukas.gif
Atsakyti
labutes smile.gif

aš kai buvau krikšto mama (pirmą kartą blush2.gif ), tai va ką paruošus buvau, gal kam kokių idejų kils smile.gif

visu pirma ačiū už rūbelius NAKTIBALDAI smile.gif nuotraukose to grožio nesimato, bet berniukas atrodė dieviškai wub.gif
user posted image

Mašiną papuošiau:
user posted image

Dovanojau:
sidabro grandinėlė su Swarovski kryželiu. Aukso nemėgstu blush2.gif
user posted image

asmeninį sudarytą žvaigždžių horoskopą (viena mamytė čia forume sudarinėja)
user posted image

user posted image
Žemės sklypą mėnulyje biggrin.gif

user posted image
jubiliejinė moneta, dantuko dėžutėje smile.gif

user posted image
daiktadėžė

user posted image
taupyklė

user posted image
aišku kas čia smile.gif Šaukštuką padariau su modelinu.

user posted image
svečiai rašė linkėjimui ir metė į šį butelį.


Papildyta:
svečiai buvo maitinami koše - širšių medumi
user posted image

saldainiai ir šokoldai:
user posted image

laikraštukas:
user posted image

dar dovanojau maišiukus su siuvinėtais užrašais (vėl, ačiū Naktibaldai ax.gif ), cukrus, druska, česnakis, muilas. Bei rankšluostuką, su išsiuvinėta jo gimimo data, ūgis, svoris, zoodiako ženklas - žuvytės.

Buvo dar įsakymai, pasižadėjimų lapeliai, profesijos spėjimas.


Papildyta:
p.s dekupažas pirmi blynai, nežiūrėkit rimtai lotuliukas.gif

Viską dariau pati blush2.gif
Atsakyti
sveikutes

as pradejau galvoti kaip pasipuoti stala ir pacia sventimo vieta, o beieskodama radau ir siaip graziu dalykeliu ax.gif

cia man labai patiko drugeliai ideti i puodelius ir gelytes sumerktos po viena
user posted image
http://www.twoje-wes...ow/p031_0_1.jpg
http://www.twoje-wes...ow/p031_0_2.jpg
http://www.twoje-wes...ow/p031_0_3.jpg
user posted image


cia siaip paveiksliukai, gal kam pravers
user posted image
user posted image
user posted image

cia manau gali buti labai grazi dovanele
http://www33.patrz.p...9/73/347973.jpg
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Rudaakė @ 2010 02 24, 21:40)
p.s dekupažas pirmi blynai, nežiūrėkit rimtai  lotuliukas.gif  

Viską dariau pati  blush2.gif

o man labai grazu, o kad darei viska pati tai tiesiog sveikintinas ir pagirtinas dalykas wub.gif 4u.gif

 ! 
Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

Moderatorė Svajūnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 25 vasario 2010 - 14:56
uzsivedziau su paveiksliuku paieskom blush2.gif

jei per daug tai sakykit, nebekrausiu mirksiukas.gif

http://bi.gazeta.pl/...7/z4467679X.jpg
user posted image
user posted image
user posted image



cia is pampersu galima toki padaryti, bet man paciai gal labiau priimtinas tradicinis pampersu tortas g.gif
user posted image
sis man labai mielas pampersu tortukas
user posted image



 ! 
Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

Moderatorė Svajūnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 25 vasario 2010 - 14:58
mergaites, gal kuri jau darete ta pampersu torta?kiek poku sueina pampersu i ji?
Atsakyti
Labai grazus stalo serviravimas thumbup.gif
Galvoju stala ir kambari puosti zalsva spalva 4u.gif gera ideja deti po viena tulpe i vazele thumbup.gif Bus balandzio pab. Manau dar turetu zydeti sios gelytes blush2.gif
Papildyta:
Ir man idomu, kiek sauskelniu susinaudoja tiems tortams? g.gif nes siaip atrodo, kad nemazai ju ten prideta buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aggnyte @ 2010 02 25, 11:50)
Pasikartosiu, gal visgi kuri pasidalintu krikstynu planeliu  ax.gif

mano el.p. aggnyte@gmail.com

jeigu perversi tema nuo pradziu tikrai rasi ne viena mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzele885 @ 2010 02 25, 12:38)

Ir man idomu, kiek sauskelniu susinaudoja tiems tortams?  g.gif  nes siaip atrodo, kad nemazai ju ten prideta buna  biggrin.gif

user posted image
va sitam skaiciau kazkur kad sudejo 50vnt pampersu pirmo dydzio

siam net 90 blink.gif
user posted image
aprasymas anglu kalba :
"Vibrant Under the Sea Diaper Cake made with 90 Pampers (size 1, 8-14 lbs) Diapers, Ty "Gilly" Clown Fish Pluffie, 6 Johson's samples, lots of adorable 3D fish/sea embellishments, layers of high quality polka dot ribbons and crinkle paper. Perfect Centerpiece for an Under the Sea Themed Baby Shower.
Approximately 18" high on a 12" round cake board. The item is not available at the moment. Shipping weight 8.00 lb "

Papildyta:
va dar kokius radau, man sie zymiai grazesni ir tokie nematyti, o ir idomiau atrodo, tuo paciu vaikas gauna ir zaisliuka, kuriuo gali pasidziaugti, ir siiap naudingu dalykeliu ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
na radau dar keleta ideju

user posted image
user posted image
http://images21.snim...g/004222254.jpg
user posted image
user posted image


 ! 
Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

Moderatorė Svajūnė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 25 vasario 2010 - 15:01
QUOTE(Rudaakė @ 2010 02 24, 22:40)
labutes smile.gif

aš kai buvau  krikšto mama (pirmą kartą blush2.gif ), tai va ką paruošus buvau, gal kam kokių idejų kils smile.gif

Ačiū už idėjas, gal galit pasakyt kur pirkot taupyklę?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 02 25, 16:29)
Ačiū už idėjas, gal galit pasakyt kur pirkot taupyklę?

ir taupykle, ir daiktadeze ir siaip visus daiktus dekupazui perku is internetiniu parduotuviu smile.gif nezinau ar galima cia det nuorodas..... tiesiog per google iveskit dekupazui priemones ar pan. ir rasit smile.gif
Atsakyti
Sveikos, supermamos. Cia iskilo toks klausimas: ar gali mano brolis krikstyt mano sunu. Neseniai krikstijau JO sunu (esu jo sunaus kriksto motina)
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 22:55)
Sveikos, supermamos. Cia iskilo toks klausimas: ar gali mano brolis krikstyt mano sunu. Neseniai krikstijau JO sunu (esu jo sunaus kriksto motina)




aisku gali smile.gif
Atsakyti