Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(zarazna @ 2010 02 23, 15:17)
Ar ne paprasčiau nunešti, kad atspausdintų firma, jei spausdintuvo namie nėra ... Ir tikrai bus pigiau ...
Juk labai daug kas spausdina, o ir popierių bei dydį galėsit įvairesnį pasirinkti.


nu jooo, itariu kad pigiau ax.gif landziojau po jusu gmaila, fotki, nu nerealu, labai daug naudingos info radau, nuosirdziausias ACIU wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzele885 @ 2010 02 23, 17:42)
O as manau, kad kainyte normali. Nes kiek zinojau (  tongue.gif  ) anksciau A4 formato lapas spalvotas buvo ~2-2,5. Gal as labai "grybauju", gal jau ir mazesnes kainytes  g.gif
Reiks ir man i ta firmele nueit pasiziureti  4u.gif


nu va ir esu pasimetus, kokybe tai buvau labai patenkinta, ten labai paprasta pasidaryti kaip nori, yra sablonai taciau gali ir teksta ikelti ir pan. ir poto viska i namus pristato bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(daivulka78 @ 2010 02 23, 21:23)
Sveikos 4u.gif Braunuosi ir aš pas jus, nes žadu tapti krikšto mama. Dabar suku galvą ką čia įdomaus sugalvojus. Darausi laikraštuką, tik nežinau kaip gausis  schmoll.gif Sudėtinga tai, kad bus krikštijami du vaikiukai, bet bus skirtingi krikštatėviai, tai vis galvoju, kaip suderinti viską. Nusprendžiau laikraštuką daryti būsimam krikšto sūneliui, tik vieną eilėraštuką skirti mergaitei, kad nebūtų visai nuskriausta.
O dabar turiu klausimukų: yra dovanojamos kojinaitės, kad būtų visada šilta ir lengva eiti per pasaulį. O ar būtinai kojikės, gal gali būti pvz tokios alia tapkutės g.gif  Ar būtinai baltos ar gali būti margos g.gif Ir kas apdovanoja senelius: tėvai ar krikšto tėvai g.gif Planuoju parašyti tokius sveikinimus ir juos įrėminti ir padovanoti po mažiuką angeliuką, būna tokių maži iš korio, medum kvepia g.gif Tai daug nekainuotų, bet gal būtų tokia šilta dovana g.gif
Mama pati nusprendė rengtis vaikiukus pagal save, tai tada galvoju kažką tokio , nu laikraštukas, įrėminti ten visokie įsakai ar sveikinimai,  krikštadėžė, smulkmenos atsiminimui: angeliukai ir pan. Noriu, kad būtų įdomu, bet nenoriu kažko prabangiai ir iššaukiančiai. Norisi, kad nebūtų perkrauta, kažko tokio paprasto, bet neįprasto. Manau supratot čia mane.  Patarkit ar aš gerai čia sugalvojus g.gif Turbūt pati nežinau ko noriu doh.gif


drinks_cheers.gif ir as noriu paprasta, bet neiprasto, kazko grazaus, neperkrauto, mielo, svelnaus... wub.gif o apie angeliukus is korio ideja nerealiai liux thumbup.gif jei nieko pries as pasinaudosiu blush2.gif bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(daivulka78 @ 2010 02 23, 23:16)
Aš savo abu vaikiukus pakrikštijau mėnesio amžiaus. Pas mus šeimoje tai įprastas dalykas. Vos grįžus iš ligoninės pirmas močiutės ir mamos klausimas buvo: kada ktikštysit. Čia jau kaip kas. Mes darėm labai nedideles krikštynas. Nors didesnius galima taip išpuošti bigsmile.gif , aišku mergaitėm yra tokių rūbelių, kad auginančiai du berniukus tik pavydas paimdavo. Nors imk ir vilk kokia sukne. Tačiau abu berniukus pakrikštijau su tais pačiais rūbeliais kur ir parsivežiau iš ligoninės.
O kas dėl dabartinių krikštynų tai tikrai nežinau ko noriu: noriu rasti aukso viduriuką: kažko paprasto, bet neįprasto, kažko įdomaus, bet ne perkrauto, kad nebūtų brangu, bet papigiai nenoriu... Ak tos moterys doh.gif Geriausiai tai mano vyras: sakau taip ir taip, jis- kaip padarysi taip ir bus gerai. Sakau: gal geriau taip ir taip, jis- brangioji, tu geriau žinai. Ir nuskamba eilinis verdiktas: pasiklausk SM, ten juk moterų enciklopedija doh.gif  lotuliukas.gif  Todėl ir klausiu lotuliukas.gif


ir mano brangiausias sako - kaip padsarysi taip gerai, tu juk geriau zinai. oij kaip man nepatinka tokie jo zodziai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Naktibalda @ 2010 02 23, 23:48)
na fantazijos sutinku, bet ne viskas finansiškai kainuoja daug, atsimenu kaip kirkštijau savo pirmą krikšto vaiką, tuomet buvau jauna, ir tokio dalyko kaip internetas iš vis nebuvo, ką ten... net mobiliųjų nebuvo, susiradau per skelbimus kažkokią bobutę ,kuri rašė scenarijus ir turėjo visų lietuviškų apeigų papročius, nuvažiavau pas ją ir nusipirkau idėjų  biggrin.gif , nes buvau tokia žalia ,kad nemoku apsakyt  lotuliukas.gif , tai buvo viskas ta senovine mašinėle atspausdinta žodžiai ir eiga, ir padariau labai gražią šventę  4u.gif , tik labai gaila, nebernadu aš tų popieriukų ,bet.... kai ką atsimenu

žinau,kad dariau grįžus iš bažnyčios tokį fintą

moliniame batuke buvo grikių košė, kurios visi dėdamiesi sau į lėkštelę sakė palinkėjimus, su ta mintimi,kad vaikas augtų stiprus, sotus  ir sveikas, molinis batas todėl,kad kūma turi krikšto vaikams dovanoti batukus  biggrin.gif

o daugiau neatsimenu, bet tuomet prieš tiek metų tikrai buvo visiems įspūdis  blush2.gif , o dabar tiek idėjų ...vežimu vežk, suprantu kas skuba tai lekia perka ,  o jei yra  laiko, juk galima viską pačiam daryt , tai kas ,kad kreiviau bet su dalele širdies ir šilumos,  wub.gif

sauniai pasakyta kad svarbu jog su dalele sirdies wub.gif 
as ziuredama is savo puses galvoju kad labai noriu viska pati daryti, bet kad nelabai sugebu, piesti -  schmoll.gif , su ivairiom kompiuterinem programom irgi nelabai, tai net nezinau kaip cia man seksis doh.gif  musu busima kriksto mamyte nerealiu sugebejimu, labai kuribinga asmenybe, bet nesinori jos apkrauti, ji gyvena airijoje, dirba, mokosi, o svarbiausias dalykas kad savaites skirtumu ji isteka bigsmile.gif 19d musu krikstynos, o 26d musu krikto teveliai tuokiasi wub.gif

Atsakyti
QUOTE(monikiux.pa @ 2010 02 24, 01:58)
landziojau po jusu gmaila, fotki, nu nerealu, labai daug naudingos info radau, nuosirdziausias ACIU wub.gif  4u.gif

Čia tikriausiai ne man skirta ax.gif , nes nieko fotki aš neturiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės,
pasakykit ar jūs tariatės su krikšto mamos kas ką darys?kad nebūtų taip, kad norint padaryti staigmenas ir mama ir krikšto mama prisigamins visko...gerai laikraštuką pati pasidarysiu,visus palinkėjimus ir albumus dovanėles seneliams ir krikšto tėvams, prie stalo žaidimus suorganizuosiu. o kaip pasakyti krikšto mamai, jei aš noriu kad būtų ir kelio užtvėrimas ir gauti tų kruopų ir cukraus,ir krikšto dėžutę ir jei įtariu, kad krikšto mama gali viso to neorganizuoti....
Atsakyti
Sveikos, ruošiuosi būti krikštamote, norejau paprašyti, gal kuri galėtų atsiūsti ar parašyti, krikštynų planelį ax.gif nes noriu, kad šventė būtų vykus ir visiems patiktų, tik neįsivaizduoju, kas po ko turėtų vykti blush2.gif
ir gal galėčiau gauti prisijungimo duomenis prie albumėlio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 02 24, 10:21)
sveikutės,
pasakykit ar jūs tariatės su krikšto mamos kas ką darys?kad nebūtų taip, kad norint padaryti staigmenas ir mama ir krikšto mama prisigamins visko...gerai laikraštuką pati pasidarysiu,visus palinkėjimus ir albumus dovanėles seneliams ir krikšto tėvams, prie stalo žaidimus suorganizuosiu. o kaip pasakyti krikšto mamai, jei aš noriu kad būtų ir kelio užtvėrimas  ir gauti tų kruopų ir cukraus,ir krikšto dėžutę ir jei įtariu, kad krikšto mama gali viso to neorganizuoti....

reikia tartis su krikstamote, siaip tai as viska organizuoju, o ne mamyte rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 02 24, 09:21)
sveikutės,
pasakykit ar jūs tariatės su krikšto mamos kas ką darys?kad nebūtų taip, kad norint padaryti staigmenas ir mama ir krikšto mama prisigamins visko...gerai laikraštuką pati pasidarysiu,visus palinkėjimus ir albumus dovanėles seneliams ir krikšto tėvams, prie stalo žaidimus suorganizuosiu. o kaip pasakyti krikšto mamai, jei aš noriu kad būtų ir kelio užtvėrimas  ir gauti tų kruopų ir cukraus,ir krikšto dėžutę ir jei įtariu, kad krikšto mama gali viso to neorganizuoti....

nepyk, cia mano nuomone, bet as manau NEGALI reikalauti, kad kriksto mama nupirktu ta ir ta, ar suorganizuotu ta ar ta. jei ji Pati klausia, valio, bet primest savo valia.... manau mazu maziausiai neetiska. Juk vaikui kiriksti tevelius renki ne del to, kad nupirktu daigtu... renki tokius, kurie butu tiesiog geri teveliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva0004: 24 vasario 2010 - 10:37
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 02 24, 10:21)
sveikutės,
pasakykit ar jūs tariatės su krikšto mamos kas ką darys?kad nebūtų taip, kad norint padaryti staigmenas ir mama ir krikšto mama prisigamins visko...gerai laikraštuką pati pasidarysiu,visus palinkėjimus ir albumus dovanėles seneliams ir krikšto tėvams, prie stalo žaidimus suorganizuosiu. o kaip pasakyti krikšto mamai, jei aš noriu kad būtų ir kelio užtvėrimas  ir gauti tų kruopų ir cukraus,ir krikšto dėžutę ir jei įtariu, kad krikšto mama gali viso to neorganizuoti....


As tai viska ko as noriu supirkau pati, padariau toki ale scenariju, kuriame sudeliojau visa tai ko as noriu ir ka turiu nupirkusi (dovaneles, maiseliai, angeliukai ir t.t.), ir daviau kriksto mamai, jei ji nores ka nors dadeti, prasom... su mielu noru lauksiu staigmenu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aggnyte @ 2010 02 24, 10:27)
reikia tartis su krikstamote, siaip tai as viska organizuoju, o ne mamyte  rolleyes.gif


musu kriksto teveliai nepasizymi kazkokiais ypatingais organizaciniais sugebejimais, iskalba ir t.t. todel as daugmaz viska darau, o ji jei nores prisides idejomis. Mes ieskom ir sventes vedejo, kad kas sukoordinuotu viska, nes patiems nesinori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2010 02 24, 09:09)
Čia tikriausiai ne man skirta  ax.gif , nes nieko fotki aš neturiu  g.gif  biggrin.gif


cia aplamai visoms mamytems, kurtios ten dejo informacija thumbup.gif
Atsakyti
Labas, planuotojos,

Vakar buvau Tomas philips ir mačiau magnetukų, į kuriuos galima įdėti mažylio foto. Jų yra apvalių ir kvadrato fotmos, supakuoti po 9vnt. lyg. O kaina apie 18Lt komplektuko. Ieškoti reikėtų prie paveikslėlių, rėmelių.
Čia gali būt graži dovana kiekvienam Krikštynų svečiui, įdėjus mažylio foto, kurių, manau, net nereikia daryti profesionaliai, užtektų atspausdinti kokybišku lazeriniu printeriu, nes formatukas nedidelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva0004 @ 2010 02 24, 12:36)
nepyk, cia mano nuomone, bet as manau NEGALI reikalauti, kad kriksto mama nupirktu ta ir ta, ar suorganizuotu ta ar ta. jei ji Pati klausia, valio, bet primest savo valia.... manau mazu maziausiai neetiska.  Juk vaikui kiriksti tevelius renki ne del to, kad nupirktu daigtu... renki tokius, kurie butu tiesiog geri teveliai.

tai beabejo, kad renkiesi ne dėl dovanų, tiesiog klausiu kaip paaiškinti krikštamotei, kad aš noriu šventės su tam tikrom kaip ir tradicijom....negi jei ji neorganizuojanti, tai norint neprimest savo valios tiesiog nieko nedaryti? nesąmonė ......
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 02 24, 12:48)
tai beabejo, kad renkiesi ne dėl dovanų, tiesiog klausiu kaip paaiškinti krikštamotei, kad aš noriu šventės su tam tikrom kaip ir tradicijom....negi jei ji neorganizuojanti, tai norint neprimest savo valios tiesiog nieko nedaryti? nesąmonė ......

Jus galite pati viska susiorganizuoti kaip norite mirksiukas.gif , kitos mamytes taip ir daro. As buvau pasirengusi irgi susiorganizuoti pati, bet krikstamote pasisamde organizatore kad jai scenariju ir visa kita suorganizuotu, nes nei laiko ji turi nei noro manau biggrin.gif . Arba galite pasikalbeti su ja pasitarti kad galvojate apie tradicijas ir pan. ir paziureti i jos reakcija, o gal ji staigmena padarys ir suoraganizuos rolleyes.gif , na kalbetis reikia, kadangi as krikstinau seses mergyte ir buvo scenarijus o ji krikstins mano berniuka, tai sako as jau taip nepadarysiu kaip tu, sakau padarysi kur dingsi, noro tik reikia, bet atsargini varianta galvojau, visgi pati susieme biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmuciukas5: 24 vasario 2010 - 11:56
sveikutes,noriu prisijungti i jusu bureli,busime kriskto teveliai,mergytei,tad jau pradedu ruostis,krikstynos geguzes 29 d. noreciau pasidalinti idejomis,dabar butent ieskau graziu zodziu pradeti krikstynu svente,gal kas turite ka?
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2010 02 24, 14:58)
Na gal pasiraktosiu as, bet gal kuri mamyte galetu atsiusti el. pastu ramune.vaitiekuniene@yahoo.com ar bent nurodyti kur galecia rasti word'ini varianta krikstynu laikrastuko  ax.gif  laaaaaaaaaaaaabai buciau dekinga  rolleyes.gif

Aš darau wordinį variantą. Tiesiog prisigaudžiau idėjų ir pirmyn. Nenoriu tokio laikraštuko, kuris būtų jau matytas. Berniuko mama ir lankosi SM, todėl darau savotišką laikraštuką, dedu daug paveiksliukų, eilėraščius ir renkuosi ne iš SM lobyno. Todėl jei ir bus kitas laikraštukas, jie bus skirtingi. Mano atveju bus dviejų vaikų krikštynos, aš nežinau kas krikštys kitą vaiką ir ką kas organizuoja. Tiesiog darau tai kas gražu ir miela. Jei ir bus dveji laikraštukai, pasižadėjimai ir pan. bet jie skirtingi, tai tikrai nesusipjaus. O jei pačios idėjos tai mano lairaštuky bus : pirmas puslapukas, paskui apie krikšto sakramentą, berniuko vardo reikšmė, horoskopai pagal zodiaką, medį, gėlę, paskui mūsų sveikinimas, tėvelių žodis, berniuko laiškas tėveliams, pasaka, laiškas sesutei, jumoristinė teisė į turtą, foto galerija, skelbimai ir pan. Yra temukė apie tai, tai va idėjo iš ten, tik paverčiau į mums tinkamas. Svarbu daug nuotraukyčių, daug piešinukų, daug žaismingumo. Svarbu, kad įdėta daug širdies ir meilės. Gal ir netobulas, gal ne toks įdomus ir gražus, bet užtat padarytas iš visos širdies. Jau beveik įpusėjau, turėsiu kokius 8 dvipusius lapus. thumbup.gif Spausdinsiu namie su spalvotu spausdintuvu, su skylamušiu išmušiu skylutes, perrišiu melsvi kaspinuku ir papuošiu kokiu drugeliu, gal kokių tinkamų angeliukų gausim, o jei ne tai nors ant viršelio kampe mėlyną gėlytę priklijuosiu. Dar klausiu mamos, kokią spalvą naudos berniukui: šiaip tai reiktų rausvos, bet gal rausvą naudos mergytei. Tiesiog pagal krikšto spalvą- melsvą ar rausvą ir papuošimus padarysiu. Iki liepos dar yra laiko, bet va darbas, mokslai kažkaip greit tą laiką ryja doh.gif
Atsakyti