Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Sveikos, mamos. Noreciau paprasyt jusu pagalbos. Noreciau nerti krikstynu sukneles, bet negaliu pradet, kol nezinau krikstyjamu vaiku ismatavimu smile.gif Artimoj aplinkoj ner tokiu mazuciukiu smile.gif Gal galetumet padet?
Ilgis nuo peciu, ilgis iki pilvuko, nuo pilvuko iki kojyciu, peciu ilgis, per pilveli kiek..smile.gif Jei jums patogu, tai i az
Atsakyti
QUOTE(Pupu_mama @ 2010 02 23, 18:02)
Sveikos, mamos. Noreciau paprasyt jusu pagalbos. Noreciau nerti krikstynu sukneles, bet negaliu pradet, kol nezinau krikstyjamu vaiku ismatavimu smile.gif Artimoj aplinkoj ner tokiu mazuciukiu smile.gif Gal galetumet padet?
Ilgis nuo peciu, ilgis iki pilvuko, nuo pilvuko iki kojyciu, peciu ilgis, per pilveli kiek..smile.gif Jei jums patogu, tai i az




neparaset kokio amziaus bus? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 02 23, 18:26)
neparaset kokio amziaus bus?  g.gif  blush2.gif


Tokio amziaus kokio iprastai krikstyja smile.gif Turrbut metukai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Braunuosi ir aš pas jus, nes žadu tapti krikšto mama. Dabar suku galvą ką čia įdomaus sugalvojus. Darausi laikraštuką, tik nežinau kaip gausis schmoll.gif Sudėtinga tai, kad bus krikštijami du vaikiukai, bet bus skirtingi krikštatėviai, tai vis galvoju, kaip suderinti viską. Nusprendžiau laikraštuką daryti būsimam krikšto sūneliui, tik vieną eilėraštuką skirti mergaitei, kad nebūtų visai nuskriausta.
O dabar turiu klausimukų: yra dovanojamos kojinaitės, kad būtų visada šilta ir lengva eiti per pasaulį. O ar būtinai kojikės, gal gali būti pvz tokios alia tapkutės g.gif Ar būtinai baltos ar gali būti margos g.gif Ir kas apdovanoja senelius: tėvai ar krikšto tėvai g.gif Planuoju parašyti tokius sveikinimus ir juos įrėminti ir padovanoti po mažiuką angeliuką, būna tokių maži iš korio, medum kvepia g.gif Tai daug nekainuotų, bet gal būtų tokia šilta dovana g.gif
Mama pati nusprendė rengtis vaikiukus pagal save, tai tada galvoju kažką tokio , nu laikraštukas, įrėminti ten visokie įsakai ar sveikinimai, krikštadėžė, smulkmenos atsiminimui: angeliukai ir pan. Noriu, kad būtų įdomu, bet nenoriu kažko prabangiai ir iššaukiančiai. Norisi, kad nebūtų perkrauta, kažko tokio paprasto, bet neįprasto. Manau supratot čia mane. Patarkit ar aš gerai čia sugalvojus g.gif Turbūt pati nežinau ko noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 02 23, 21:23)
Sveikos 4u.gif Braunuosi ir aš pas jus, nes žadu tapti krikšto mama. Dabar suku galvą ką čia įdomaus sugalvojus. Darausi laikraštuką, tik nežinau kaip gausis  schmoll.gif Sudėtinga tai, kad bus krikštijami du vaikiukai, bet bus skirtingi krikštatėviai, tai vis galvoju, kaip suderinti viską. Nusprendžiau laikraštuką daryti būsimam krikšto sūneliui, tik vieną eilėraštuką skirti mergaitei, kad nebūtų visai nuskriausta.
O dabar turiu klausimukų: yra dovanojamos kojinaitės, kad būtų visada šilta ir lengva eiti per pasaulį. O ar būtinai kojikės, gal gali būti pvz tokios alia tapkutės g.gif  Ar būtinai baltos ar gali būti margos g.gif Ir kas apdovanoja senelius: tėvai ar krikšto tėvai g.gif Planuoju parašyti tokius sveikinimus ir juos įrėminti ir padovanoti po mažiuką angeliuką, būna tokių maži iš korio, medum kvepia g.gif Tai daug nekainuotų, bet gal būtų tokia šilta dovana g.gif
Mama pati nusprendė rengtis vaikiukus pagal save, tai tada galvoju kažką tokio , nu laikraštukas, įrėminti ten visokie įsakai ar sveikinimai,  krikštadėžė, smulkmenos atsiminimui: angeliukai ir pan. Noriu, kad būtų įdomu, bet nenoriu kažko prabangiai ir iššaukiančiai. Norisi, kad nebūtų perkrauta, kažko tokio paprasto, bet neįprasto. Manau supratot čia mane.  Patarkit ar aš gerai čia sugalvojus g.gif Turbūt pati nežinau ko noriu doh.gif

manau tikrai nezinot ka norit biggrin.gif na man
man panasi situacija,noresi kuo geriau padaryti,bet bijau persistengti... man labai padejo atidaryti pirma puslapi sios temos ir paskaityti nuo pat pradziu,labai daug cia patarimu ir ideju... mirksiukas.gif tam sita tema ir yra biggrin.gif
as tai krikstysiu savo 3 vaikucius,nori pati viska organizuoti nes krikstamote bus 50metu moteris,tai nemanau kad ji laikrastuka man paruos ar ka kitka smile.gif bet...pradejau ir as jausti pablogejusia savo seimos finansine padeti,tai jau ir bijau ka planuoti,nes nzn kas bus rytoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 02 23, 21:23)
Sveikos 4u.gif Braunuosi ir aš pas jus, nes žadu tapti krikšto mama. Dabar suku galvą ką čia įdomaus sugalvojus. Darausi laikraštuką, tik nežinau kaip gausis  schmoll.gif Sudėtinga tai, kad bus krikštijami du vaikiukai, bet bus skirtingi krikštatėviai, tai vis galvoju, kaip suderinti viską. Nusprendžiau laikraštuką daryti būsimam krikšto sūneliui, tik vieną eilėraštuką skirti mergaitei, kad nebūtų visai nuskriausta.
O dabar turiu klausimukų: yra dovanojamos kojinaitės, kad būtų visada šilta ir lengva eiti per pasaulį. O ar būtinai kojikės, gal gali būti pvz tokios alia tapkutės g.gif  Ar būtinai baltos ar gali būti margos g.gif Ir kas apdovanoja senelius: tėvai ar krikšto tėvai g.gif Planuoju parašyti tokius sveikinimus ir juos įrėminti ir padovanoti po mažiuką angeliuką, būna tokių maži iš korio, medum kvepia g.gif Tai daug nekainuotų, bet gal būtų tokia šilta dovana g.gif
Mama pati nusprendė rengtis vaikiukus pagal save, tai tada galvoju kažką tokio , nu laikraštukas, įrėminti ten visokie įsakai ar sveikinimai,  krikštadėžė, smulkmenos atsiminimui: angeliukai ir pan. Noriu, kad būtų įdomu, bet nenoriu kažko prabangiai ir iššaukiančiai. Norisi, kad nebūtų perkrauta, kažko tokio paprasto, bet neįprasto. Manau supratot čia mane.  Patarkit ar aš gerai čia sugalvojus g.gif Turbūt pati nežinau ko noriu doh.gif




Labai sauni krikstomamyte thumbup.gif viska sauniai sugalvojai drinks_cheers.gif Mes irgi krikstysim savo suneli greit, tai musu krikstamote, net puses to nesugalvojus schmoll.gif doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupu_mama @ 2010 02 23, 18:52)
Tokio amziaus kokio iprastai krikstyja smile.gif Turrbut metukai?


Oj nebūtinai schmoll.gif kartais ir mėnesio kūdikius krikštyja mirksiukas.gif čia labai individualus dalykas..
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 02 23, 22:22)
Labai sauni krikstomamyte  thumbup.gif  viska sauniai sugalvojai  drinks_cheers.gif  Mes irgi krikstysim savo suneli greit, tai musu krikstamote, net puses to nesugalvojus  schmoll.gif  doh.gif  g.gif


na ir man taip pasirode,maza tokiu sauniu krikstomamu-organizatoriu biggrin.gif thumbup.gif
QUOTE(black angel @ 2010 02 23, 22:25)
Oj nebūtinai  schmoll.gif kartais ir mėnesio kūdikius krikštyja  mirksiukas.gif čia labai individualus dalykas..

niu ir as pritariu smile.gif
Atsakyti
Aš savo abu vaikiukus pakrikštijau mėnesio amžiaus. Pas mus šeimoje tai įprastas dalykas. Vos grįžus iš ligoninės pirmas močiutės ir mamos klausimas buvo: kada ktikštysit. Čia jau kaip kas. Mes darėm labai nedideles krikštynas. Nors didesnius galima taip išpuošti bigsmile.gif , aišku mergaitėm yra tokių rūbelių, kad auginančiai du berniukus tik pavydas paimdavo. Nors imk ir vilk kokia sukne. Tačiau abu berniukus pakrikštijau su tais pačiais rūbeliais kur ir parsivežiau iš ligoninės.
O kas dėl dabartinių krikštynų tai tikrai nežinau ko noriu: noriu rasti aukso viduriuką: kažko paprasto, bet neįprasto, kažko įdomaus, bet ne perkrauto, kad nebūtų brangu, bet papigiai nenoriu... Ak tos moterys doh.gif Geriausiai tai mano vyras: sakau taip ir taip, jis- kaip padarysi taip ir bus gerai. Sakau: gal geriau taip ir taip, jis- brangioji, tu geriau žinai. Ir nuskamba eilinis verdiktas: pasiklausk SM, ten juk moterų enciklopedija doh.gif lotuliukas.gif Todėl ir klausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 02 23, 20:23)
Manau supratot čia mane.  Patarkit ar aš gerai čia sugalvojus g.gif Turbūt pati nežinau ko noriu doh.gif


suprast supratom, bet tavo vyras gerai sako panaršyk po supermamą thumbup.gif , rasi idėjų ,kurios patiks būtent tau,o ne kažkas tau pasiūlys mirksiukas.gif , pritaikysi savo situacijai ir turėsi išskirtinius sumanymus 4u.gif
QUOTE(Asterija @ 2010 02 23, 21:22)
Labai sauni krikstomamyte  thumbup.gif  viska sauniai sugalvojai  drinks_cheers.gif  Mes irgi krikstysim savo suneli greit, tai musu krikstamote, net puses to nesugalvojus  schmoll.gif  doh.gif  g.gif

na mūsų irgi nieko nedarė, bet aš dariau viską pati ir taip kaip norėjau, mano reikalavimai matyt per aukšti ir tik pati žinojau ko noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 02 23, 23:34)
suprast supratom, bet tavo vyras gerai sako panaršyk po supermamą  thumbup.gif , rasi idėjų ,kurios patiks būtent tau,o ne kažkas tau pasiūlys  mirksiukas.gif , pritaikysi savo situacijai ir turėsi išskirtinius sumanymus  4u.gif

na mūsų irgi nieko nedarė, bet aš dariau viską pati ir taip kaip norėjau, mano reikalavimai matyt per aukšti ir tik pati žinojau ko noriu  blush2.gif



va va, jauciu, kad ir as viska darysiu pati doh.gif aisku, nera reikalo kaltint, ne visi zmones turi fantazijos ir finansu siais laikais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 02 23, 22:40)
va va, jauciu, kad ir as viska darysiu pati  doh.gif  aisku, nera reikalo kaltint, ne visi zmones turi fantazijos ir finansu siais laikais  rolleyes.gif

na fantazijos sutinku, bet ne viskas finansiškai kainuoja daug, atsimenu kaip kirkštijau savo pirmą krikšto vaiką, tuomet buvau jauna, ir tokio dalyko kaip internetas iš vis nebuvo, ką ten... net mobiliųjų nebuvo, susiradau per skelbimus kažkokią bobutę ,kuri rašė scenarijus ir turėjo visų lietuviškų apeigų papročius, nuvažiavau pas ją ir nusipirkau idėjų biggrin.gif , nes buvau tokia žalia ,kad nemoku apsakyt lotuliukas.gif , tai buvo viskas ta senovine mašinėle atspausdinta žodžiai ir eiga, ir padariau labai gražią šventę 4u.gif , tik labai gaila, nebernadu aš tų popieriukų ,bet.... kai ką atsimenu

žinau,kad dariau grįžus iš bažnyčios tokį fintą

moliniame batuke buvo grikių košė, kurios visi dėdamiesi sau į lėkštelę sakė palinkėjimus, su ta mintimi,kad vaikas augtų stiprus, sotus ir sveikas, molinis batas todėl,kad kūma turi krikšto vaikams dovanoti batukus biggrin.gif

o daugiau neatsimenu, bet tuomet prieš tiek metų tikrai buvo visiems įspūdis blush2.gif , o dabar tiek idėjų ...vežimu vežk, suprantu kas skuba tai lekia perka , o jei yra laiko, juk galima viską pačiam daryt , tai kas ,kad kreiviau bet su dalele širdies ir šilumos, wub.gif
Atsakyti