Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(leogirl @ 2010 02 20, 17:50)
Sveikutes.
O aš suku galvą kur reikės mažiukui rubelius rasti  doh.gif
Gal kuri iš užsienio užsakynėjote?
Nertu nenorime, nes jau mažius ne mažiukas. Noriu kostiumo, arba kelniu ir marškinių su kaklairaisčiu arba varlyte. O tie lenkiški kostiumai pardavinėjami bazėse ir t.t., labai jau skistai atrodo  unsure.gif
Dėl maisto, tai greičiausiai užsakynėsime iš kavinės, kuri organizuoja išvežamuosius banketus. Krykšto mama turi kažkokius pažystamus. Tai pristatys už Klaipėdos kur mums reikės ir nereikės rupintis nei indais,nei serviravimu. Tik kainos dar nežinau. Bet kadangi kelį variantai yra, tai reikės išsirnkti.

na mano maziukas bus tiek kiek dabar taviskis per krikstynas,tai planuoju lininiais rengti... kelnytes ir marskineliai,o kustiumu vasara manau tik varzytu maziuka
jeigu nori tai paziuresiu,kazkur issaugojus nuorodeliu pora kur is USA galima parsisiuti drabuzeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 20, 19:13)
na mano maziukas bus tiek kiek dabar taviskis per krikstynas,tai planuoju lininiais rengti... kelnytes ir marskineliai,o kustiumu vasara manau tik varzytu maziuka
jeigu nori tai paziuresiu,kazkur issaugojus nuorodeliu pora kur is USA galima parsisiuti drabuzeliu  smile.gif

o kur pirksite lininius drabužėlius.
Na tu teisi, kad vaikui bus gal nepatogu. drinks_cheers.gif Bet aš noriu be švarko, užtektų ir kelnyčių su marškinukais ir lemene arba ir be jos. Tiesiog šis apsirengimas būtų tik bažnyčiai ir foto. O vėliau mažiuką perrengsim patogiais vasariniais drabuželiais. Švesime sodyboje, tai galės lakstyti.
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 02 20, 12:29)
sveikutės, aš galvoju, kad palinkėjimus vieno žodžio siųsim su dangaus žibintais vakare, tik galvoju ar eis ten kaip pritvirtiniti tuos palinkėjimus....




Bet jau man tie dangaus zibintai, nepaprastai grazu biggrin.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 20, 19:13)
na mano maziukas bus tiek kiek dabar taviskis per krikstynas,tai planuoju lininiais rengti... kelnytes ir marskineliai,o kustiumu vasara manau tik varzytu maziuka
jeigu nori tai paziuresiu,kazkur issaugojus nuorodeliu pora kur is USA galima parsisiuti drabuzeliu  smile.gif


As irgi mastau is USA siustis . Tik silkinius ax.gif Turiu zmoguti kuris nueis paciupineti ir ivertinti, cool.gif kitu atveju nepirkciau is uzsienio drabuziu vaikui. Ten jie pamazinti- padidinti , nesuprasi schmoll.gif o kaina tai nemaza.
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 02 21, 11:08)
Bet jau man tie dangaus zibintai, nepaprastai grazu  biggrin.gif
As irgi mastau is USA siustis . Tik silkinius  ax.gif Turiu zmoguti kuris nueis paciupineti ir ivertinti,  cool.gif  kitu atveju nepirkciau  is uzsienio drabuziu vaikui. Ten jie pamazinti- padidinti , nesuprasi  schmoll.gif  o kaina tai nemaza.

Na aš beveik visus rubus mažiui iš užsienio užsakau, tai kažkaip sekėsi, nei karto neprašoviau. Būna kartais, kad dydžiai padidinti, bet didesni nieko baisaus, va baisiau, jei mažėsni. Galėčiau aišku prašyti savo sesės, kad Airijoje paieškotu, bet net nežino nei kokiose pardese ieškoti, nei ką. O per visas pardes vaikščiuoti ne turi laiko ir turbūt noro biggrin.gif
Taip kad kol kas tai lieka atviru klausymu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 02 21, 13:17)
Na aš beveik visus rubus mažiui iš užsienio užsakau, tai kažkaip sekėsi, nei karto neprašoviau. Būna kartais, kad dydžiai padidinti, bet didesni nieko baisaus, va baisiau, jei mažėsni. Galėčiau aišku prašyti savo sesės, kad Airijoje paieškotu, bet net nežino nei kokiose pardese ieškoti, nei ką. O per visas pardes vaikščiuoti ne turi laiko ir turbūt noro  biggrin.gif
Taip kad kol kas tai lieka atviru klausymu  unsure.gif

O aš niekada nepataikau su dydžiais vaikui pirkdama iš užsienio doh.gif
Nors ką čia apie užsienius, jei mums net krikštynų rūbelius reikėjo taisyti, nes pasiūti pagal nusiųstus išmatavimus netiko rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

dėl drabužiukų, nežinau kaip berniukams bet gal siūtis galima? Aš savo panelei tai siuvau, darbas kainavo 85 lt. + medžiaga. Bet nors atrodė ne kaip štampuotė nuo turgaus... Aišku viskas priklauso nuo pinigėlių kuriuos skiriat, nes bazikėse jaučiu už 60 Lt rastum ką aprengt...aišku kokybės ieškot nereiktų, bet kai 1 kartui, tai pasvert reikia visus "už" ir "prieš".
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 02 21, 09:17)
Na aš beveik visus rubus mažiui iš užsienio užsakau, tai kažkaip sekėsi, nei karto neprašoviau. Būna kartais, kad dydžiai padidinti, bet didesni nieko baisaus, va baisiau, jei mažėsni. Galėčiau aišku prašyti savo sesės, kad Airijoje paieškotu, bet net nežino nei kokiose pardese ieškoti, nei ką. O per visas pardes vaikščiuoti ne turi laiko ir turbūt noro  biggrin.gif
Taip kad kol kas tai lieka atviru klausymu  unsure.gif

Pasakykit sesei kad i DEBENHAMS uzeitu, dabar labai geras laikas pirkti nes pries sv.Komunijas didelis rubeliu pasirinkimas o dydziai nuo 1 metuku prasideda,vakar savo dukrytei pirkau nuostabia suknele vasaros krikstynoms smile.gif
Atsakyti
sveikutės, man tai mieliausi lininiai ir megzti...nors visada maniau, kad mano mažiukė bus su pūsta atlasine suknute, bet pasižvalgius po mamyčių darbelius pakeičiau nuomonę visiškai..... thumbup.gif tikrai užsisakysiu iš čia kurios nors mamytės, tik išsirinkti sunku doh.gif
berniukam tai man nerealūs šitie(nu jei pavyks parodyt lotuliukas.gif ):
http://public.fotki..../cimg06061.html

http://public.fotki....si/img2858.html
Atsakyti
QUOTE(spyglencija @ 2010 02 19, 19:24)
Mes prieš miegą kalbam taip:

Angelėli sargužėli saugok mane visados,kad aš  mažas kūdikėlis nepražūčiau niekados:)

Kokie grazus žodelei wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 22 vasario 2010 - 12:40
sveikutes visos planuotojos 4u.gif jungiuosi ir as ax.gif

Musu mazyles krikstynos bus birzelio 19d smile.gif jau pradedu ieskotis visko, noriu padaryti grazia svente, pasidariau toki ale sarasiuka ko man reikia, bet kazkaip nesigauna man jo pradet igyvendint doh.gif dabar prie kvietimu sustojau (jie mano sarase pirmi lotuliukas.gif ). galvojau pati daryti, bet neturiu namie spauzdintuvo, tai mastau o jei daryciau kaip nuotrauka g.gif ta prasme yra jokia svetaine. joki.lt, (kalendoriai.eu) as per ten kalendorius kaledoms dariau tai labai patenkinta buvau thumbup.gif tai va, toj svetainej gali pats isikelti foto, pasirasyti ka nori, galvoju gal ten viska graziai apipavidalinti ikelti nuotraukyte, parasyti teksta ir atspauzdintu ten kokybiskai. kaina apie 2lt/vnt. ka manot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(monikiux.pa @ 2010 02 23, 15:59)
galvojau pati daryti, bet neturiu namie spauzdintuvo, tai mastau o jei daryciau kaip nuotrauka g.gif 

Ar ne paprasčiau nunešti, kad atspausdintų firma, jei spausdintuvo namie nėra ... Ir tikrai bus pigiau ...
Juk labai daug kas spausdina, o ir popierių bei dydį galėsit įvairesnį pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(monikiux.pa @ 2010 02 23, 15:59)
sveikutes visos planuotojos 4u.gif jungiuosi ir as ax.gif

Musu mazyles krikstynos bus birzelio 19d smile.gif  jau pradedu ieskotis visko, noriu padaryti grazia svente, pasidariau toki ale sarasiuka ko man reikia, bet kazkaip nesigauna man jo pradet igyvendint doh.gif  dabar prie kvietimu sustojau (jie mano sarase pirmi lotuliukas.gif ). galvojau pati daryti, bet neturiu namie spauzdintuvo, tai mastau o jei daryciau kaip nuotrauka g.gif  ta prasme yra jokia svetaine. joki.lt, (kalendoriai.eu) as per ten kalendorius kaledoms dariau tai labai patenkinta buvau thumbup.gif  tai va, toj svetainej gali pats isikelti foto, pasirasyti ka nori, galvoju gal ten viska graziai apipavidalinti ikelti nuotraukyte, parasyti teksta ir atspauzdintu ten kokybiskai. kaina apie 2lt/vnt. ka manot? rolleyes.gif



O as manau, kad kainyte normali. Nes kiek zinojau ( tongue.gif ) anksciau A4 formato lapas spalvotas buvo ~2-2,5. Gal as labai "grybauju", gal jau ir mazesnes kainytes g.gif
Reiks ir man i ta firmele nueit pasiziureti 4u.gif
Atsakyti