Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Gal kas krikštysite Dovydą, parašykite man į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 19, 00:44)
pasidalinsiu ir as...
na remeliu tai Jums prasau imarias  biggrin.gif
http://forum.kinozal...?t=4155&page=30

tik gal kas paiskins kaip ikelti cia foto,su kokia programa? as tik va taip padariau,tai pradzia mano laikrastuko  blush2.gif

O CIA KVIETIMAS,KURIS BUS MAZDAUD PUSE A4 FORMATO ir padarysiu vokus ir kokio idomaus popieriuko  blush2.gif


cia labai daug idomiu ideju,tik tiems kurie sves rusu kalba  blush2.gif
http://www.solnet.ee/

cia begalybe visko ir remeliu ir fonu i t.t....
http://www.lenagold....part/r/ram.html

va toks paperiukas yra,kur net as neismananti tureciau kur ji panauduoti  biggrin.gif
http://www.lenagold....art/b/bum4.html
na ir as metrikus pati padaryciau,nors ir darbo nemazai,bet turiu siulu ir moku tai daryti... gal kas atsiustu nuorodeliu su shemutemis?
aciu  bigsmile.gif


Kaip grazu!! wub.gif saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kokia programa taip padarote?

 ! 
Draudžiama cituoti nuotraukas
Moderatorė Svajūnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 19 vasario 2010 - 12:37
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 18, 23:44)
pasidalinsiu ir as...
na remeliu tai Jums prasau imarias  biggrin.gif
http://forum.kinozal...?t=4155&page=30

tik gal kas paiskins kaip ikelti cia foto,su kokia programa? as tik va taip padariau,tai pradzia mano laikrastuko  blush2.gif

labai grazu wub.gif thumbup.gif o su kokia programa sias nuotraukytes ikelete? tai taip ir i remeli ikelkite, as, kaip ir rasiau anksciau, su photoexpress maketuoju nuotraukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2010 02 15, 23:55)
sveikutes,gal kuri turit koki grazu eilerastuka apie angeliuka anksciau buvau radus bet dabar nerandu pas mane kompa perinstaliavo ir neliko  verysad.gif si eilerastuka noriu isgraviruoti ant angeliuko .didelis aciu jei pasidalinsit kas turit kokius  4u.gif

Mes prieš miegą kalbam taip:

Angelėli sargužėli saugok mane visados,kad aš mažas kūdikėlis nepražūčiau niekados:)
Atsakyti
Sveikutes, jungiuosi ir as i jusu gretas, nes geguzes men. zadame krikstyti sunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 02 18, 23:55)
Na yra tame tiesos  g.gif Aciu
Aciu labai  blush2.gif
Kokiu Jus cia lobiu pazeret  bigsmile.gif
Priklauso -  4u.gif  4u.gif  4u.gif

visada parsom... he kazkam lobiai o kazkam dilema,nes nezinai kaip jais pasinauduoti biggrin.gif
va cia lengviau butu susigaudyti ,cia tokioms kaip as,nemoku bet ismoksiu biggrin.gif
http://www.loonapix.com/lt/framer

QUOTE(boruzele885 @ 2010 02 19, 12:45)
Kaip grazu!!  wub.gif  saunuole  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kokia programa taip padarote?

Draudžiama cituoti nuotraukas
Moderatorė Svajūnė

na as dariau su picasa ir tiek,kitu neturiu doh.gif

QUOTE(dani @ 2010 02 19, 12:52)
labai grazu  wub.gif  thumbup.gif  o su kokia programa sias nuotraukytes ikelete? tai taip ir i remeli ikelkite, as, kaip ir rasiau anksciau, su photoexpress maketuoju nuotraukas  rolleyes.gif

na su picasa,bet nesigauna nuotrauka i remeli ikelti,nes remelije baltas fonas doh.gif
jeigu nesupiksi,tai parasysiu tau i Az kad temos netersti,gal paiskinsi apie ta programele,nes bandziau jos ieskotis ,bet man su anglu problema doh.gif

QUOTE(Gija* @ 2010 02 19, 23:15)
Sveikutes, jungiuosi ir as i jusu gretas, nes geguzes men. zadame krikstyti sunu  smile.gif

ratukas dideja,nes greit sils orai thumbup.gif

Papildyta:
o del to draudimo nuotraukas cituoti,as kaip tik ir ikeliau kad ivertintu mamytes ir patartu kas negerai,as gi ne reklama darau o tik mokausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 20, 00:07)
visada parsom... he kazkam lobiai o kazkam dilema,nes nezinai kaip jais pasinauduoti  biggrin.gif
va cia lengviau butu susigaudyti ,cia tokioms kaip as,nemoku bet ismoksiu  biggrin.gif
http://www.loonapix.com/lt/framer
na as dariau su picasa ir tiek,kitu neturiu  doh.gif
na su picasa,bet nesigauna nuotrauka i remeli ikelti,nes remelije baltas fonas  doh.gif
jeigu nesupiksi,tai parasysiu tau i Az kad temos netersti,gal paiskinsi apie ta programele,nes bandziau jos ieskotis ,bet man su anglu problema  doh.gif
ratukas dideja,nes greit sils orai  thumbup.gif

Papildyta:
o del to draudimo nuotraukas cituoti,as kaip tik ir ikeliau kad ivertintu mamytes ir patartu kas negerai,as gi ne reklama darau o tik mokausi  blush2.gif

Tai jūs rodykit, bet merginos kurios komentuoja, tegu necituoja jūsų nuotraukos

O aš net nežinau kaip čia bus su tom krikštynom, MV vakar pasakė kad jo pajamos bus nestabilios, tai net nežinau
Atsakyti
sveikutės, aš galvoju, kad palinkėjimus vieno žodžio siųsim su dangaus žibintais vakare, tik galvoju ar eis ten kaip pritvirtiniti tuos palinkėjimus....

o su laikrštuku tai užsikasiau, nežinau ar man pavyks, nesu programų meistrė, tai tik seiles pavarvinu į jūsų pažiūrėjus, o kai pati bandau nieko nesigauna... blush2.gif

na, bet aš labai stengsiuos, gal išmoksiu su jūsų pagalba....dar laiko daug turiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 02 20, 13:29)
sveikutės, aš galvoju, kad palinkėjimus vieno žodžio siųsim su dangaus žibintais vakare, tik galvoju ar eis ten kaip pritvirtiniti tuos palinkėjimus....

Mes rasem ant helio balionu su markeriais, manau, kad ir ant zibintu galima butu uzrasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 02 20, 13:28)
Tai jūs rodykit, bet merginos kurios komentuoja, tegu necituoja jūsų nuotraukos

O  aš net nežinau kaip čia bus su tom krikštynom, MV vakar pasakė kad jo pajamos bus nestabilios, tai net nežinau

tai kad ir pas mus ta pati sistuacija,tai pradedu po biki taupyti,uzsiemiau papildomais darbeliais,manau visiems taip yra siai dienai doh.gif
Atsakyti
Sveikutes.
O aš suku galvą kur reikės mažiukui rubelius rasti doh.gif
Gal kuri iš užsienio užsakynėjote?
Nertu nenorime, nes jau mažius ne mažiukas. Noriu kostiumo, arba kelniu ir marškinių su kaklairaisčiu arba varlyte. O tie lenkiški kostiumai pardavinėjami bazėse ir t.t., labai jau skistai atrodo unsure.gif
Dėl maisto, tai greičiausiai užsakynėsime iš kavinės, kuri organizuoja išvežamuosius banketus. Krykšto mama turi kažkokius pažystamus. Tai pristatys už Klaipėdos kur mums reikės ir nereikės rupintis nei indais,nei serviravimu. Tik kainos dar nežinau. Bet kadangi kelį variantai yra, tai reikės išsirnkti.
Atsakyti
musu Justuko krikstynos bus geguzes 1 diena, rubelius nersime ar megzime, uzsakinesim is forumo dalyviu, labai daug cia ju graziai neria, nezinau net ka pasirinkti doh.gif Krikstu teveliams dovanosim angelu paveikslus, viena drauge nutapys blush2.gif pasizadejimus graziai iremintus, ir maikutes su krikstavaikio foto ir kokiu juokingu uzrasu ant nugaros, pvz "taip atrodo graziausias (ia) pasaulyje krikstatevis (krikstamote) ar kas nors panasaus, dar nesugalvojau g.gif o mociutems padovanosim taip pat pasizadejimus graziai iremintus su anukelio foto ir turbut kokius ziurstus, taip pat su anuko foto ir juokingu uzrasu pvz supergrandmother tongue.gif na o sveciam dar nesugalvojau rolleyes.gif
Atsakyti