Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Oi nesitikejau kad taip greitai atydarys temelią clap.gif
Kaune urme maciau drugeliu Tik neatsimenu sandelio Paskutinėje rampoje nuo turgaus paejus i priekį yra geles ten thumbup.gif labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 12, 17:09)
is kur gauti ta programele? koks ten principas?  blush2.gif

Pas mane ji buvo prie skanerio kai pirkom, gal galima parsisiusti g.gif su ja lengva redaguoti nuotraukas, remeli uzdeti, teksta rasyti ir t.t., panasiai, kaip photoshopas, bet as nemoku su juo blush2.gif
Atsakyti
labuka,
as ir issirasau i planuojanciu bury, bet esu prie tos nuomones, kad krikstynos ne vestuves:), man kazkaip tie laikrastukai, zaidimukai nu nelabai, atminimo dovanos gal, bet...............nezinau, mano manymu geros kokybes foto yra geriausia dovana...

zinoma nesmerkiu tu kurios daro antras vestuves, kiekvienas savaip eina is proto:)

man krikstynos asocijuojasi mazam artimuju rate, ramiai pasidziaugiant svente....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrita: 13 vasario 2010 - 15:40
QUOTE(Audrita @ 2010 02 13, 15:37)
labuka,
as ir issirasau i planuojanciu bury, bet esu prie tos nuomones, kad krikstynos ne vestuves:), man kazkaip tie laikrastukai, zaidimukai nu nelabai, atminimo dovanos gal, bet...............nezinau, mano manymu geros kokybes foto yra geriausia dovana...

zinoma nesmerkiu tu kurios daro antras vestuves, kiekvienas savaip eina is proto:)

man krikstynos asocijuojasi mazam artimuju rate, ramiai pasidziaugiant svente....

dėl savito ėjimo iš proto, tai pritariu, bet.... mes darėm tik šeimos rate, bet ir laikraštuką dariau ir pasižadėjimus , beveik viską panaudojau ax.gif , nes eilinis balius po krikšto mums irgi netiko rolleyes.gif, tai va būtent tas ramus pasidžiaugimas švente ir buvo mūsų tiksliniai krikšto šventei skirti žaidimai ir visokia spauda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 13 vasario 2010 - 16:11
na atrodo man tinka patarle nespjauk i vandeny, nes paskui ji gersi...
prisiskaiciau cia visokiu grozybiu, tai ir uzsimaniau sventes....tai jau ir balionus planuoju su linkejimais, ir pasizadejimus padaryti, ir kazkokias dovaneles simbolines .....tik zinoma viskas savam rate..
Atsakyti
Jau galiu ir as pasidalinti savo idejomis mirksiukas.gif
Kadangi krikstynos sutaps su pirmuoju gimtadieniu, reikia pasukti galva, kaip graziai viska suderinti g.gif viskas tik artimuju rate: seneliai, proseneles, mano ir vyro seses bei broliai. Is viso mazdaug 12-14 zmoniu.
Jau esu pagaminusi dovaneliu maiselius (juos issiusim su kvietimais), pasiuvau krikstamotei maiselius (Kad butu svarus. Kad butu sotus. Kad butu saugus.) Jai teks pasukti galva ka ten ideti thumbup.gif Krikstateviui maiselis buteliui, kuri reiks saugoti, tik neapsisprendziam iki kurio laiko tongue.gif iki 16m. 18 m. ar vestuviu lotuliukas.gif
Laikrastuka gaminu taip kaip sugebu tongue.gif galvoju paruosti ir kelis pasizadijimus, isakymus... Dovaneles simbolines ruosiu: mociutems po medini sauksta, seneliui (kadangi vienintelis) pasaku knyga arba taupykle tongue.gif apie kitas dovaneles dar mastau, ar reikia ir jeigu reikia, tuomet ka galima butu simboliskai... g.gif
Kad nebutu vien sedejimas prie stalo, kirba mintis daryti vaises svedisko stalo tipo g.gif tada lengviau bus isijungti i zaidimukus, paskui vaikiukus begioti ax.gif
Turiu uzsakiusi ir oro bei vandens zibintus kelis. Priklausys nuo oro. Jeigu grazus oras, vietoj balionu leisim zibintus su palinkejimais 4u.gif
Kol kas tiek ax.gif
Atsakyti
o is kur jus mergaites siunciates graziu paveiksleliu krikstinu laikrastukui?
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 02 14, 20:17)
Mazyle1985 pabandyk pasiziureti ideju bendroje pasto dezuteje ir temeleje  mirksiukas.gif  idejas rinkausi is cia ir kai ka savo pridedavau  4u.gif prisijungimo duomenis nusiunciau. Sekmes  4u.gif

Tikrai mūsų saugykloje yra daug gėrio, todėl iš pradžių ten reikėtų paieškoti.
Aišku nepamirškite ir savo idėjų ten palikti, nes tik pačių mamyčių dėka ir turime iš kur semtis idėjų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 15 vasario 2010 - 12:30
Kogero atejo tas metas, kai reiks semtis patirties, patarimu ir dalintis idejomis ax.gif
Registruojuos ir as biggrin.gif


QUOTE(Audrita @ 2010 02 13, 15:37)
labuka,
as ir issirasau i planuojanciu bury, bet esu prie tos nuomones, kad krikstynos ne vestuves:), man kazkaip tie laikrastukai, zaidimukai nu nelabai, atminimo dovanos gal, bet...............nezinau, mano manymu geros kokybes foto yra geriausia dovana...

zinoma nesmerkiu tu kurios daro antras vestuves, kiekvienas savaip eina is proto:)

man krikstynos asocijuojasi mazam artimuju rate, ramiai pasidziaugiant svente....



drinks_cheers.gif
ir butent del iamzinimo - tam tikrai noriu skirti dideli demesi
Atsakyti
labuka as ir noreciau prie jusu prisijungti, planuojam krikstynas daryti birzelio pirmom dienom, su vyru busim kriksto teveliais, tai manau po truputi galima kaska ir ziurinetis, rinktis info. blush2.gif
gal ir man galetute parasyti ta prisijungima i ta sukaupta jusu saugyklele 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikutes,gal kuri turit koki grazu eilerastuka apie angeliuka anksciau buvau radus bet dabar nerandu pas mane kompa perinstaliavo ir neliko verysad.gif si eilerastuka noriu isgraviruoti ant angeliuko .didelis aciu jei pasidalinsit kas turit kokius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2010 02 15, 23:55)
sveikutes,gal kuri turit koki grazu eilerastuka apie angeliuka anksciau buvau radus bet dabar nerandu pas mane kompa perinstaliavo ir neliko  verysad.gif si eilerastuka noriu isgraviruoti ant angeliuko .didelis aciu jei pasidalinsit kas turit kokius  4u.gif

niu as tik pradedu rinkti visokia info,dabar vargstu su laikrastuku biggrin.gif
va toki radau,gal tiks


Angele sarge man paskirtasis
Būki prie manes, mano gerasis,
Vakarą, Naktį, Rytą ir dieną
Saugoki žingsnį mano kiekvieną.
Atsakyti