Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 11, 16:08)
Sveika prisijungusi  4u.gif . Kiekvienas pagal savo galimybes ruosiasi  mirksiukas.gif , na muzikantai nebutini, bet kokios padekos ir smulkios dovaneles pamalonintu senelius ir krikstatevius  rolleyes.gif . Na bet jau kas kaip ismano tas taip ir ruosiasi, visa esme krikstynos angeliuko  4u.gif

Tai taip, aš ir nepeikiu nei vienos idėjos, tiesiog sakau kaip pati įsivaizduoju savo dukrytės krikštynas wink.gif Šiaip dar labai norėčiau fotografę krikštynoms pasisamdyti, kad įamžintų gražias šeimynines akimirkas jaukios šventės wink.gif
Atsakyti
Aš irgi planuoju savo mergytės krikštynas. Gal ir norėčiau didelių, su muzikantais ir t.t., bet realybė tokia kad jaučiu nesigaus. Na bet svarbu kad būtų mylimi žmonės šalia.
Norėjau paklaust ar reikia lankyt krikštatėviams kursus, nes kažką viena ausim girdėjau.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 02 11, 18:42)
Aš irgi planuoju savo mergytės krikštynas. Gal ir norėčiau didelių, su muzikantais ir t.t., bet realybė tokia kad jaučiu nesigaus. Na bet svarbu kad būtų mylimi žmonės šalia.
Norėjau paklaust ar reikia lankyt krikštatėviams kursus, nes kažką viena ausim girdėjau.

Ne nereikia jokiu kursu schmoll.gif , nebent ten reikia lur koksai priekabus kunigelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 02 11, 19:42)
Norėjau paklaust ar reikia lankyt krikštatėviams kursus, nes kažką viena ausim girdėjau.

Kai nuėjome užrašyti sūnelį krikštui į bažnyčią, kunigas davė atspausdinęs visų apeigų tekstą, net 8 lapus, kur surašyta kas kada ir ką turi sakyti. Bet čia dar ir nuo bažnyčios, manau, priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus. O ką dedat į laikraštuką?
Atsakyti
Labas vakarėlis.
QUOTE(Kvaksytė @ 2010 02 11, 16:03)
Sveikos, jungiuos ir aš į planuojančių krikštynas būrį. bet paskaičius pirmąją temos žinutę ir kai kurių mamyčių planus, tai žagtelėjau, kad kitos šeimos krikštynoms ruošiasi taip kaip vestuvėms (muzikantai, visokie laikraštukai, dovanos seneliams ir t.t.)  biggrin.gif pas mus krikštynos bus birželio pabaigos, greičiausiai mažoje kaimo bažnytėlėje, o švęsime pas mano tėvus namie (turi namą). Taigi, nebus jokios pompastikos, o jauki šeimos ir kelių draugų šventė.

Na aš planuoju atminimo dovanėles sviečiams ir dovanėles kriktatėviams. Kitų dovanų neplanuoju. Tik dar kokius smulkius prizus už konkursus ir žaidimėlius.
Tik vat kiek žiūrėjau jokių gražių angeliukų nepamačiau parduotuvėsė. Tokie jau visi nekokie. blush2.gif
Tai kol kas nusižiūrėjau iš ebay. Prašysiu, kad sese iš Airijos užsakytų.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 02 11, 19:07)
Kai nuėjome užrašyti sūnelį krikštui į bažnyčią, kunigas davė atspausdinęs visų apeigų tekstą, net 8 lapus, kur surašyta kas kada ir ką turi sakyti. Bet čia dar ir nuo bažnyčios, manau, priklauso  rolleyes.gif


Prieš kiek laiko reikia eiti tartis į bažnyčią ax.gif ? Kuo anksčiau ar kaip g.gif ? Kokioje bažnyčioje, jei ne paslaptis, krikštinsite sūnelį?
Atsakyti
Vakar visa vakara "vyniojau" lauktuves svečiams, gavosi labai gražiai. Imetu nuotraukyte, tik nuotraukoje ne taip gražiai kaip tikrovėje. user posted image user posted image
Čia įsukau keleta saldainių su sūnaus nuotraukyte ir kelis paprastus saldainius, bei pridejau toki "rašteli" su angeliuku, kad dėkoju viesiems dalyvavusiems mūsų šventėje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redux2: 12 vasario 2010 - 09:58
Jeigu kas dovanosite medaus, parašykite man į AŽ, parodysiu kaip gražiai galima papuošti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Norna @ 2010 02 11, 23:31)
Prieš kiek laiko reikia eiti tartis į bažnyčią  ax.gif ? Kuo anksčiau ar kaip  g.gif ? Kokioje bažnyčioje, jei ne paslaptis, krikštinsite sūnelį?


Priklauso nuo to, kur planuojate krikštyti. Jei krikštysite populiarioje bažnyčioje, tai tartis reiktų prieš mėnesį ar net kelis.

Aš savo dukrytes krikštijau nedidelio miesto bažnyčioj, tai dėl pirmagimės krikštynų tariaus likus kelioms dienoms iki krikšto, o dėl mažiukės- likus savaitei (tada krikštijom iškart 3 vaikučius).
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2010 02 11, 14:19)
Galima i grazu didesni stiklaini pripilti medaus ir isgraviruoti "Dieduko sveikatos puodyne", dar krikstynu data ir nuo Majaus  mirksiukas.gif
As darau su PhotoExpress programa, pabandyk gal parsisiusti  smile.gif

is kur gauti ta programele? koks ten principas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daw.4423 @ 2010 02 12, 11:54)
Jeigu kas dovanosite medaus, parašykite man į AŽ, parodysiu kaip gražiai galima papuošti mirksiukas.gif

Tai gal visoms čia parodykit? bigsmile.gif nes užvers AŽ jus smile.gif
Atsakyti