Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010


 i 
Pagrindinės skyrelio  taisyklės:

* Komercinė reklama forume draudžiama, todėl bet kokios komercinio/ platinimo/ reklaminio pobūdžio žinutės (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/ avatare/ pavadinime ir paraše) bus netoleruojamos ir šalinamos.

* Temose rašome tik tokias žinutes, kurios atitinka diskusijos arba forumo temą. Jei įkeliame nuotrauka, tai parašome ir komentarą jai.

* Nerašome žinučių, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu.


* Cituojame taip, kad citata neužimtų didžiosios dalies žinutės. Jei atsakome į prieš tai buvusią žinutę, atsakymą rašome nenaudodami citatos.

* Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

* Draudžiama cituoti nuotraukas, ypač daugiau nei vieną.

*  Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą prašau rašyti ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Primenu, kad švaru ten, kur nešiukšlina. Nepamirškite, kad mes patys kuriame savo virtualaus gyvenimo aplinką. Būkime tvarkingi .

Atsakyti
Kaip dziugu kad musu temele vel atidaryta thumbup.gif . Gal kas mestels dar ideju del dovanos seneliams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 11, 10:29)
Kaip dziugu kad musu temele vel atidaryta  thumbup.gif . Gal kas mestels dar ideju del dovanos seneliams  4u.gif


Mociutems nupirkom po medini sauksta su uzrasais "Metutes mociutei ..." ir linines prijuostes, seneliams po taupykle su uzrasais "Metos bankas" 4u.gif
Atsakyti
labas rytas
gal kas turit kokiu pakvietimu sablonu?
turiu nemazai radus remeliu,kur foto ideti,tai galeciau su wordu padaryti ir salia pakvietuma parasytii,bet kad nezinau kaip i ta tuscia vieta ikelti foto ar zodzius doh.gif
Atsakyti
Internete radau toki kvietima user posted image
O kur yra remeliai be spec programos nepadarysi, tai yra neikelsi nuotraukytes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redux2: 11 vasario 2010 - 10:08
Laba dienelė, ačiū už temutę moderatorei 4u.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 11, 11:54)
turiu nemazai radus remeliu,kur foto ideti,tai galeciau su wordu padaryti ir salia pakvietuma parasytii,bet kad nezinau kaip i ta tuscia vieta ikelti foto ar zodzius  doh.gif

Aš paprašiau vyro draugo, kuris nusimano tokiuose dalykuose, net neabejoju, kad už šokoladą tokiam kilniam tikslui ir iš Jūsų pažįstamų rato atsiras kas tą padarytų 4u.gif
Atsakyti
Mamytės, gal kuri turite gražių žodžių močiutėms ir seneliams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daw.4423: 11 vasario 2010 - 11:45
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 11, 09:54)
labas rytas
gal kas turit kokiu pakvietimu sablonu?
turiu nemazai radus remeliu,kur foto ideti,tai galeciau su wordu padaryti ir salia pakvietuma parasytii,bet kad nezinau kaip i ta tuscia vieta ikelti foto ar zodzius  doh.gif

pabandyk parsisiusti Magic photo editor 4u.gif ji tokia lengva, turetu gautis mirksiukas.gif

QUOTE(daw.4423 @ 2010 02 11, 11:44)
Mamytės, gal kuri turite gražių žodžių močiutėms ir seneliams 4u.gif


is senos temos truputi pakopinau, tikiuosi savininke nesupyks blush2.gif


"Močiute,
Aha, mieloji, pakliuvote ir Jūs į laiko pinkles:
Buvote jauna, graži mama, o dabar- jau senele vadinsitės.
Sunku suvokt? Tikiu. Ir mes lig šiolei
Suprasti negalime laiko taisyklių...
Bet kaip bebuvę, SVEIKINAME ,
- būkite ir toliau tokia miela, graži, šilta ir žinoma- laiminga.

Kas gera, kas šilta - močiutė,
Kas myli, kas glaudžia - močiutė.
Močiutė - tai pasakos ilgos,
Raudonos uogelės ant smilgos,
Gėlyčių žiedeliai sužėlę,
Lėlyčių margi drabužėliai.
Močiutė – tėvelio mama.
Močiutė - namų šiluma.
**** + asmeniskas laiskas nuo manes ir jos sunaus

Visai nesenai dar buvote pacanas,
Bet sutikęs Janiną tapote tėveliu.
Tad nesenai dar buvote tėvelis,
O štai dabar, jau esate senelis.
Sveikinam šia didžia proga Jus
Ir linkim metų dar ilgų,
Kad Justukas ir būsimi anūkai
Galėtų džiaugtis savo dieduku.


ir

Dar daug švelnaus anūnų linksmo juoko
Daug daug sveikatos, laimės, ištvermės.
Jums linkim visa ka geriausio
Ir žiedus dovanojam iš širdies"

truputi vardus pasideliok, pasitaisyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 11, 10:29)
Kaip dziugu kad musu temele vel atidaryta  thumbup.gif . Gal kas mestels dar ideju del dovanos seneliams  4u.gif

Galima i grazu didesni stiklaini pripilti medaus ir isgraviruoti "Dieduko sveikatos puodyne", dar krikstynu data ir nuo Majaus mirksiukas.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 11, 10:54)
labas rytas
gal kas turit kokiu pakvietimu sablonu?
turiu nemazai radus remeliu,kur foto ideti,tai galeciau su wordu padaryti ir salia pakvietuma parasytii,bet kad nezinau kaip i ta tuscia vieta ikelti foto ar zodzius  doh.gif

As darau su PhotoExpress programa, pabandyk gal parsisiusti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani: 11 vasario 2010 - 13:19
QUOTE(daw.4423 @ 2010 02 11, 12:44)
Mamytės, gal kuri turite gražių žodžių močiutėms ir seneliams 4u.gif

As dariau padekas mociutems ir promociutei, rasiau tokius zodelius:

… už bemieges nakteles,kai supa ne lopšelis, ne mėnulio laivelis, o Tavo šiltas glėbys,
Prašau Tau dangiškos palaimos ir ramybės suteikiančios laimę…
… už rūpestėlių naštą prie sergančių lovelės, kai gydo ne vaistai, o Tavo geras žodis,
Prašau Tau dangiškos sveikatos ir tvirtumo ilgaamžiškumo kelyje…
… už atsidavimo kibirkštį, kuri yra kaitresnė už didžiausią laužą,
Prašau Tau artimųjų meilės ir globos, kuri lietųsi tarsi dangiški lietūs.
Apkabinu ir džiaugiuosi, kad Tave turiu, Močiute.
__________
… už kiekvieną švelnų, gerą žodį, kurį ištars ne draugai, ne mokytojai, ne pažįstami ir net ne tėveliai, o Tu vienintelė,
Prašau Tau dangiškų maldų galios…
…už kiekvieną pasaką ir eilėraštį, kurį supynė ne rašytojai ar poetai, o Tavo nuostabios mintys,
Prašau Tau ilgų metų po dangiška saule…
… prašau, meldžiu, linkiu visko, kas yra geriausio žemėje, Tau mano Močiute…
___________
Žilaplauke mano Promočiute,
Apkabinki dažniau maldomis.Tavo meile švelnia apsisupęs, aš jaučiuosi geru žmogumi. Žilaplauke likimo globėja, augini mane ant rankų dosnių, Tu žinok, kad esi man lyg fėja, laimę teikianti vien iš maldų.
Ačiū Tau, kad esi.

Padekos su anukelio nuotraukytem, kabo dabar garbingose vietose pas kiekviena biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, jungiuos ir aš į planuojančių krikštynas būrį. bet paskaičius pirmąją temos žinutę ir kai kurių mamyčių planus, tai žagtelėjau, kad kitos šeimos krikštynoms ruošiasi taip kaip vestuvėms (muzikantai, visokie laikraštukai, dovanos seneliams ir t.t.) biggrin.gif pas mus krikštynos bus birželio pabaigos, greičiausiai mažoje kaimo bažnytėlėje, o švęsime pas mano tėvus namie (turi namą). Taigi, nebus jokios pompastikos, o jauki šeimos ir kelių draugų šventė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaksytė: 11 vasario 2010 - 16:04
QUOTE(Kvaksytė @ 2010 02 11, 17:03)
Sveikos, jungiuos ir aš į planuojančių krikštynas būrį. bet paskaičius pirmąją temos žinutę ir kai kurių mamyčių planus, tai žagtelėjau, kad kitos šeimos krikštynoms ruošiasi taip kaip vestuvėms (muzikantai, visokie laikraštukai, dovanos seneliams ir t.t.)  biggrin.gif pas mus krikštynos bus birželio pabaigos, greičiausiai mažoje kaimo bažnytėlėje, o švęsime pas mano tėvus namie (turi namą). Taigi, nebus jokios pompastikos, o jauki šeimos ir kelių draugų šventė.

Sveika prisijungusi 4u.gif . Kiekvienas pagal savo galimybes ruosiasi mirksiukas.gif , na muzikantai nebutini, bet kokios padekos ir smulkios dovaneles pamalonintu senelius ir krikstatevius rolleyes.gif . Na bet jau kas kaip ismano tas taip ir ruosiasi, visa esme krikstynos angeliuko 4u.gif
Atsakyti