Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(Svajūnė @ 2010 02 09, 01:53)
Tikrai gali, jei kalba eina apie katalikų bažnyčią. Krikštyti galima tiek vaikų, kiek tik nori, svarbu, tik įvertinti savo galimybes, ar tikrai pavyks įgyvendinti prisiimtus įsipareigojimus, jei krikštavaikių bus daug.  mirksiukas.gif

na o kaip kitaip? nenoriu atskirai daryti krikstinas kiekvienam vaikuciui,noreciau dideles sventes wub.gif be to mano mergaites buvo neisnesiotos,menesi laiko niekas negalejo pasakyti kas bus toliau,2,5 men gulejom ligonineje,tai per ju pirma gimtadieni ir noriu padaryti krikstinas,tai bus laaaaaaabai didele svente
o kodel sakot kad galiu nesusitvarkyti,ar as kazka ne taip supratau? blush2.gif
Atsakyti
As tai apie soskiukus galvoju kad kabinsiu ant kaklo sveciams, vietoj kaspineliu ir angeliuku i atlapus. Na cia svarstau dar taip daryti jeigu nepasikeis niekas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 09, 11:56)
na o kaip kitaip? nenoriu atskirai daryti krikstinas kiekvienam vaikuciui,noreciau dideles sventes  wub.gif  be to mano mergaites buvo neisnesiotos,menesi laiko niekas negalejo pasakyti kas bus toliau,2,5 men gulejom ligonineje,tai per ju pirma gimtadieni ir noriu padaryti krikstinas,tai bus laaaaaaabai didele svente
o kodel sakot kad galiu nesusitvarkyti,ar as kazka ne taip supratau?  blush2.gif


Truputį nesusikalbėjom. Iš Jūsų parašymo pagalvojau, kad domitės, ar gali viena krikšto mama krikštyti 3 vaikus. blush2.gif

Dabar kaip suprantu, kalba ėjo apie tai, kad norit visus 3 savo vaikus krikštyti vienu metu. Žinoma, kad galite. Mano mažoji dukrytė buvo krikštijama praėjusiais metais kartu su mano sesių vaikučiais. Iškart krikštijom 3 vaikučius vienu metu. Buvo didelė ir graži šeimyninė šventė.

Dėl susitvarkymo.. tai vėl gi omenyje turėjau krikšto tėvus, nes jei sutinkama būti krikšto tėvais, tai prisiimama atsakomybė už krikštavaikį, jo dvasinį auklėjimą. Todėl ir sakau, kad reikia apsvarstyti savo galimybes, ar tikrai pakaks jėgų ir laiko įvykdyti įsipareigojimus krikštavaikiams.

-----------------------------------------------------

Dar kartą prašau- jokių komercijų temoje, kitaip būsiu priversta šią temą uždaryti.


Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2010 02 09, 13:48)
Truputį nesusikalbėjom. Iš Jūsų parašymo pagalvojau, kad domitės, ar gali viena krikšto mama krikštyti 3 vaikus. blush2.gif

Dabar kaip suprantu, kalba ėjo apie tai, kad norit visus 3 savo vaikus krikštyti vienu metu. Žinoma, kad galite. Mano mažoji dukrytė buvo krikštijama praėjusiais metais kartu su mano sesių vaikučiais. Iškart krikštijom 3 vaikučius vienu metu. Buvo didelė ir graži šeimyninė šventė.

Dėl susitvarkymo.. tai vėl gi omenyje turėjau krikšto tėvus, nes jei sutinkama būti krikšto tėvais, tai prisiimama atsakomybė už krikštavaikį, jo dvasinį auklėjimą. Todėl ir sakau, kad reikia apsvarstyti savo galimybes, ar tikrai pakaks jėgų ir laiko įvykdyti įsipareigojimus krikštavaikiams.

-----------------------------------------------------

Dar kartą prašau- jokių komercijų temoje, kitaip būsiu priversta šią temą uždaryti.


taip,mane butent domian ar gali mano kriksto mama buti dar mano 3 vaiku kriksto mama
ir dar atsiprasau,bet esu dar zaliau tose krikstinose... kokiu budu pasirenkamas kriksto vardas? toks kosk patinka ar yra tam tikri aprobojimai ri panasiai?
aciu
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 09, 14:09)
taip,mane butent domian ar gali mano kriksto mama buti dar mano 3 vaiku kriksto mama
ir dar atsiprasau,bet esu dar zaliau tose krikstinose... kokiu budu pasirenkamas kriksto vardas? toks kosk patinka ar yra tam tikri aprobojimai ri panasiai?
aciu

Kriksto vardas turi buti sventas vardas, koks tik jums patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 09, 14:09)
taip,mane butent domian ar gali mano kriksto mama buti dar mano 3 vaiku kriksto mama
ir dar atsiprasau,bet esu dar zaliau tose krikstinose... kokiu budu pasirenkamas kriksto vardas? toks kosk patinka ar yra tam tikri aprobojimai ri panasiai?
aciu


Pasitarkit su kunigu, kuris krikštys, nes teoriškai gali, o praktiškai, priklauso nuo konkretaus kunigo. Kai kurie kunigai laikosi griežtai, kad krikšto metu mergytę turi laikyti krikšto mama ir niekas kitas. Kiti- leidžia laikyti ir mamai ar tėčiui, arba krikšto tėčiui.

Krikšto vardą renkatės Jūs pati. Apribojimas vienas- vardas turi būti šventas. Jei vaiko vardas yra šventas, tai atskirai krikšto vardo nebūtina rinktis.
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 09, 14:09)
taip,mane butent domian ar gali mano kriksto mama buti dar mano 3 vaiku kriksto mama
ir dar atsiprasau,bet esu dar zaliau tose krikstinose... kokiu budu pasirenkamas kriksto vardas? toks kosk patinka ar yra tam tikri aprobojimai ri panasiai?
aciu

Jei yra šventas vardas vaikiuko antras vardas yra nebūtinas
Del komerciju
Nededam nededam schmoll.gif schmoll.gif
Kas nori kokio scenarijaus pasiteirauti ar dar kasko gali paprašyti prisijungimo duomenu ,pas dažnai apsilankancias šitoje temoje ir ten klausti kas ka domina O ČIA JOKIOS KOMERCIJOS schmoll.gif schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2010 02 09, 13:20)
Pasitarkit su kunigu, kuris krikštys, nes teoriškai gali, o praktiškai, priklauso nuo konkretaus kunigo. Kai kurie kunigai laikosi griežtai, kad krikšto metu mergytę turi laikyti krikšto mama ir niekas kitas. Kiti- leidžia laikyti ir mamai ar tėčiui, arba krikšto tėčiui.

Krikšto vardą renkatės Jūs pati. Apribojimas vienas- vardas turi būti šventas. Jei vaiko vardas yra šventas, tai atskirai krikšto vardo nebūtina rinktis.

na visada situacija situacijai nelygi, kaip krikštijom dičkį jis iš vis nebuvo niekam ant rankų, nes kas tik paimdavo bažnyčia skambėjo, tai kunigas sako paleiskit jį tegul vaikšto kaip reiks paimsim doh.gif , taip ir buvo jis vaikštinėjo po bažnyčią per apeigas, ir jau kaip reikėjo tepti, pilti šv.vandenį tuomet paimdavom doh.gif , nes kitaip būtume likę nekrikštyti jei koks užsispyręs kunigas būtų buvęs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 01 22, 13:41)
Laba, merginos.
O aš kam rašau iš fotografų, tai visi kurie man patinka užimti. O kurių darbai ma nelabai, tu ir nenoriu.
Šiaip vieną variantą kaip ir radau, bet laukiu dar iš vieno atsakymo.
Bet jaučiu, kuo toliau, tuo labiau visi bus užimti.
Taip kad tikiuos, kad šį savaitgalį išeis suderinti.
Vienus lyg ir buvau susiradus ir kainą priimtina, bet ju labai jau ekstravagantiškas stilius, man jis nelabai. Norėčiau krikštynų švelnesnių.  rolleyes.gif
O šiaip dėl vienos fotografes, kuri man labiausiai patiko ir kol kas yra laisva, jos kaina 280Lt. Ir čia 2 val. Manau su ja išeis susitarti, jeigu vėl kas nors nepasikeis.
Kitą dėja, paprašė už tas pačias valandas 350Lt (nors foto taip pata labai gražios).

O gal yra ir klapėdėčių mamų, kurioju vietoje  planuojate švesti?

kus svesit? kokios kainos? na as dar galvuoju kur svesti ar vilniuje ar klaipedoje
klaipedoje privalumai kad manau sodyba pigesne bus ir fotsesijos prie juros noriu,bet minusas tas kad pagrinde visa gimine vilniuje tai 25zm tektu vaziuoti i klaipeda doh.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti, gal kas turite maketu, sablonu diplomu, isakymu ir t.t krikstynoms? Gal negaila butu pasidalinti? blush2.gif o tai pirkimas biski daug gaunas... blush2.gif Is anksto dekavoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2010 02 09, 14:20)
Pasitarkit su kunigu, kuris krikštys, nes teoriškai gali, o praktiškai, priklauso nuo konkretaus kunigo. Kai kurie kunigai laikosi griežtai, kad krikšto metu mergytę turi laikyti krikšto mama ir niekas kitas. Kiti- leidžia laikyti ir mamai ar tėčiui, arba krikšto tėčiui.

Krikšto vardą renkatės Jūs pati. Apribojimas vienas- vardas turi būti šventas. Jei vaiko vardas yra šventas, tai atskirai krikšto vardo nebūtina rinktis.



QUOTE(e.guodele @ 2010 02 09, 17:55)
mazyle1985, prasivalykite AŽ, noriu parašyti žinutę  4u.gif



QUOTE(Asterija @ 2010 02 09, 18:10)
Noreciau paklausti, gal kas turite maketu, sablonu diplomu, isakymu ir t.t krikstynoms? Gal negaila butu pasidalinti?  blush2.gif  o tai pirkimas biski daug gaunas... blush2.gif  Is anksto dekavoju  smile.gif

valau AZ 4u.gif

as irgi noreciau kokiu sablonu pakvietimu ir viso kito,kam gal negaila blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 09, 17:44)
kur magnetukus daret?????? kokia kaina????  bigsmile.gif  bigsmile.gif

magnetukus dariau cia magnetukai. Buvo akcija, tai mokejau apie 6 lt uz vnt., nuotrauka pati maketavau mirksiukas.gif
Atsakyti