Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Sveikos mamytes,

na ir as atidundu i Jusu buri. Planuoju Justuka krikstyti geguzes 1 diena. Manau turetu buti nebloga ir grazi diena smile.gif
Kol nepradejau skaityti temos, planavom svesti tik seimos buryje, t.y. mociutes ir kriksto teveliai su antrom pusem, bet dabar noriu daugiau sveciu ir baliaus yahoo.gif
Nusprendziau, kad kriksto teveliams dovanosim paciu piestus paveikslus su angeliuku, ir siuvinetus ranksluostukus, o mociutem dovanosim prijuostes siuvinetas ir magnetukus ant saldytuvo su anukelio nuotrauka g.gif
na aisku bus isakymai teveliams, pasizadejimai kriksto teveliams ir lauktuves sveciams.

Is anksto dekoju uz pasiulymus ir patarimus smile.gif

---------
Žinutė redaguota. Ištrinta skelbimo turinio informacija. Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 08 vasario 2010 - 15:47
 ! 
Ši tema skirta krikštynų planavimui, pasidalinimui idėjomis, mintimis, informacija. Joje ne vieta pasisakymams iš serijos "Duokit man prisijungimo duomenis- Duomenis išsiunčiau".

Taip, pat šioje temoje negalimos komercinio pobūdžio žinutės. Tam yra Skelbimų lentos temos.  


 i 
Dar kartą primenu kai kurias taisykles:

* Nerašome žinučių, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu.

* Cituojame taip, kad citata neužimtų didžiosios dalies žinutės. Jei atsakome į prieš tai buvusią žinutę, atsakymą rašome nenaudodami citatos.

* Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

* Draudžiama cituoti nuotraukas, ypač daugiau nei vieną.

Žinutės, kuriose nusižengiama šioms taisyklės, bus ištrintos be atskiro įspėjimo.




Visada laukiu Jūsų pasiūlymų, pastebėjimų, pastabų dėl temos, tačiau primenu, kad jie turi nenusižengti forumo taisyklėms. 4u.gif
Atsakyti
Pasigirsiu, siandien kokia lazda seneliui dovanu nupirkau, jau tokia visa "prikolna" - su veidrodeliu, skambuciu . Pati juokiausi kai pamaciau thumbup.gif Dabar mociutei reikes kazko irgi originalesnio g.gif Prisidirbau "ant " savo galvos smile.gif. O papirkau tai "saldziuose majuose"
Atsakyti
QUOTE(aurorytte @ 2010 02 08, 22:10)
Pasigirsiu, siandien kokia lazda seneliui dovanu nupirkau, jau tokia visa "prikolna" - su veidrodeliu, skambuciu . Pati juokiausi kai pamaciau  thumbup.gif Dabar mociutei reikes kazko irgi originalesnio  g.gif Prisidirbau "ant " savo galvos smile.gif. O papirkau tai "saldziuose majuose"

Tikrai lazda seneliui labai į temą thumbup.gif
O "Saldžiuosiuose majuose" kiek žinau, ir saldaininių soskių simpatiškų yra, kurias galima svečiams įteikti dovanų, vieneto kaina, atrodo 1Lt
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 02 08, 20:37)
Tikrai lazda seneliui labai į temą  thumbup.gif
O "Saldžiuosiuose majuose" kiek žinau, ir saldaininių soskių simpatiškų yra, kurias galima svečiams įteikti dovanų, vieneto kaina, atrodo 1Lt

Kazkaip siandien soskyciu nemaciau sad.gif Pagrinde visokie meiles dienai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 02 08, 21:37)
Tikrai lazda seneliui labai į temą  thumbup.gif
O "Saldžiuosiuose majuose" kiek žinau, ir saldaininių soskių simpatiškų yra, kurias galima svečiams įteikti dovanų, vieneto kaina, atrodo 1Lt

o kur cia randasi? blush2.gif
Atsakyti
IR DAR TOKS KLAUSIMELIS ISKYLO
ar gali mano kriksto mama buti mano vaikui kriksto mama? ir ar gali vienas motirys buti 3 vaikams kriksto mama?
3 vaikai tau truksat is mano puses giminiu biggrin.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 09, 00:29)
IR DAR TOKS KLAUSIMELIS ISKYLO
ar gali mano kriksto mama  buti mano vaikui kriksto mama? ir ar gali vienas motirys buti 3 vaikams kriksto mama?
3 vaikai tau truksat is mano puses giminiu  biggrin.gif
aciu


Tikrai gali, jei kalba eina apie katalikų bažnyčią. Krikštyti galima tiek vaikų, kiek tik nori, svarbu, tik įvertinti savo galimybes, ar tikrai pavyks įgyvendinti prisiimtus įsipareigojimus, jei krikštavaikių bus daug. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurorytte @ 2010 02 08, 23:56)
Kazkaip siandien soskyciu nemaciau sad.gif Pagrinde visokie meiles dienai  wub.gif

Gal reikia užklausti, o gal dar neužsivežė smile.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 02 09, 00:50)
o kur cia randasi?  blush2.gif

Kauno akropoly yra šita parduotuvė, bet manau, kad ir kituose akropoliuose bus smile.gif
Atsakyti
As kai buvau kriksto mama tai seneliams lazdas dovanojau bet jos ten is plastiko kokio buvo, o mociutems skareles, o dabar kai savo krikstinsiu mazyli tai mociutems saukstus isdegintus dovanosim, o diedukams nesugalvoju dar ka, nes jau lazda vienas diedukas gavo tai antros kaip ir nereik lotuliukas.gif . Gal kas ideju turi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 09, 10:37)
As kai buvau kriksto mama tai seneliams lazdas dovanojau bet jos ten is plastiko kokio buvo, o mociutems skareles, o dabar kai savo krikstinsiu mazyli tai mociutems saukstus isdegintus dovanosim, o diedukams nesugalvoju dar ka, nes jau lazda vienas diedukas gavo tai antros kaip ir nereik  lotuliukas.gif . Gal kas ideju turi?  g.gif

mes diedukams dovanosim taupykles ,, Jokubo bankas,, estete padarys : wub.gif kad pinigelius taupytu ir kepures dar pirksiu( arba siusiu) su uzrasu,, Jokubo senelis,,. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inram: 09 vasario 2010 - 10:51
Man paskutiniai pasiriuošimai vyksta, jau šeštadienį krikštynos ax.gif
Aš taip pat su vyru nutariau kad pirkstis saldainius "soskes" vaikam kurie dalyvaus šventėje, bet jau gera savaite niekus jų nerandam unsure.gif Seneliam buvau prigalvojus įvairiausių dovanėlių, bet deja dėl užklupusių finansinių sunkumų apsiribosim diploniukais ax.gif
Prisidariau angeliukų popierinių su eilėraštukais apie angelą thumbup.gif labai gražiai atrodo, tai jais papuošime sale, o kas norės galės pasiimt namo juos prisiminimui ax.gif Taip pat mastau kad pirksim balionus baltus ir žydrus ir nusipirksim pagaliuku jiems ir bažnyčioje visiem išdalinsim, gal ranka užrašysiu vaiko varda ir data ax.gif manau turėtu gražiai žiūrėtis ax.gif
Taip pat nusipirkau baltų ir žydrų servetėlių stalo serviravimui ax.gif
Užskaičiau vienam žurnale, kad reikia uždegti 12 žvakių ant stalo, kad visi 12 mėnesių vaiko gyvenime būtu šviesūs ax.gif
Atsakyti