Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(*Radvileee @ 2010 02 03, 17:01)
Mamytės, gal kuri matėte kur yra pirkti lipdukų su angeliukais g.gif

Pabandykite pasiziureti knygynuose. O siaip galite atsispausdinti ir su klijais priklijuoti kur jums reikia mirksiukas.gif , nebent planuojate ant rubu zmonems klijuoti, tada netiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 03, 16:21)
Pabandykite pasiziureti knygynuose. O siaip galite atsispausdinti ir su klijais priklijuoti kur jums reikia  mirksiukas.gif , nebent planuojate ant rubu zmonems klijuoti,  tada netiks  lotuliukas.gif

tai gi yra lipdukinio popieriaus, blogiausiu atveju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 02 03, 17:41)
Jeigu nerasiu, taip ir reikės daryti ax.gif


Papasakokite kam naudosit?
Gal minciu kitoms kils rolleyes.gif 4u.gif

As mastau vis apie tuos drugelius g.gif
O kur butu galia ju gauti dekoratyviniu?
Ir kazi ar barangu butu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 02 03, 19:17)
Papasakokite kam naudosit?
Gal minciu kitoms kils  rolleyes.gif  4u.gif

As mastau vis apie tuos drugelius  g.gif
O kur butu galia ju gauti dekoratyviniu?
Ir kazi ar barangu butu  g.gif ?


Aš lipdukais noriu papuošti krikštynų lauktuvių dėžutes ax.gif
Apie drugelius ir aš mastau, tik man atrodo, kad jie nepigūs.
Atsakyti
Drugeliu gekoratyviniu yra visose geliu parduotuvese, kazkada buvo uz eura parduotuvese 4u.gif
Jeigu apie tuos pacius kalbame drugelius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 03, 20:20)
Drugeliu gekoratyviniu yra visose geliu parduotuvese, kazkada buvo uz eura parduotuvese  4u.gif
Jeigu apie tuos pacius kalbame drugelius  rolleyes.gif

Tai taip maciau prie dybtinu geliu
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 02 03, 18:01)
Mamytės, gal kuri matėte kur yra pirkti lipdukų su angeliukais g.gif

as tai visokiu visokiausiu buvau radus Maximoje,prie atviruku.. ax.gif Su mini sirdelem,angeliukais ir seip grazus,proginiai lipdukai..Po 8pakuotej,apie pora litu tekainavo..Dar gerai,kad metas buvo pries Kaledinis,tai visokiu tokiu su angeliukais pilna buvo rolleyes.gif

QUOTE(erikae @ 2010 02 03, 20:17)
Papasakokite kam naudosit?
Gal minciu kitoms kils  rolleyes.gif  4u.gif

Mes tai ant ju raseme linkejimus,pasizadejimus sveciu,dar profesijas busimas,spejamas..Tai susukom,i buteli sukisom.Tuos lipdukus klijavau ant popieriaus piesimo,kad storesni butu.

QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 03, 21:20)
Drugeliu gekoratyviniu yra visose geliu parduotuvese, kazkada buvo uz eura parduotuvese  4u.gif

reiktu susizinot is kur jos pacios perkasi tuos dekoravimus g.gif Pas mus mieste tai yra tokia kaip mini baze visokiu tokiu gerybiu,tai is ten kruvom,dezikem galima pirkt drugelius,boruzeles,gelytes ir pan smile.gif Kaina 3k turbut pigiau nei kad pvz geliu dekoravimuose ax.gif
Atsakyti
As tai Rimi radau tokius ;ipdukus su juostelem kur irasyti galima, tai pritaikysiu profesijos spejimui ax.gif , sone pavaizduota paveiksliukai.
Atsakyti
čia tema apie laikraštuko gamybą, ar jau čia buvot

ten tikrai daug idėjų ir patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 02 03, 22:12)
as tai visokiu visokiausiu buvau radus Maximoje,prie atviruku.. ax.gif Su mini sirdelem,angeliukais ir seip grazus,proginiai lipdukai..Po 8pakuotej,apie pora litu tekainavo..Dar gerai,kad metas buvo pries Kaledinis,tai visokiu tokiu su angeliukais pilna buvo rolleyes.gif
Mes tai ant ju raseme linkejimus,pasizadejimus sveciu,dar profesijas busimas,spejamas..Tai susukom,i buteli sukisom.Tuos lipdukus klijavau ant popieriaus piesimo,kad storesni butu.
reiktu susizinot is kur jos pacios perkasi tuos dekoravimus g.gif Pas mus mieste tai yra tokia kaip mini baze visokiu tokiu gerybiu,tai is ten kruvom,dezikem galima pirkt drugelius,boruzeles,gelytes ir pan smile.gif Kaina 3k turbut pigiau nei kad pvz geliu dekoravimuose ax.gif


Kokiam mieste tiek visokio gėrio ax.gif Aš gyvenu mažame miestelyje, visur žiūrinėjau lipdukų, bet niekur neradau verysad.gif
Atsakyti
Atsibudau su nauja mintim.
O jei ne drugeliai o laumzirgiai g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ieškau gražios maldeles ar eilėraštuko, kuriuos galečiau "užkelt" ant popierinių angeliukų ax.gif gal kas turit?
Atsakyti