Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(gosas @ 2010 02 02, 12:32)
AKVA0004 Jei neklystu kreipkis į Naktibalda Pirmame puslapije yra tikrai jos avataras


ačiū mirksiukas.gif , bet tie darbeliai ne mano 4u.gif
QUOTE(erikae @ 2010 02 02, 15:48)
Aciu labai user posted image
Jusu darbeliai taip pat lalai labai  wub.gif

Mamytes o ka jus galvojat apie zydra geltona balta .. dreskoda ?
As as cia labai nusigrybauciau ar ne ?  g.gif

manau tik gerai, bus iš ko žmogui rinktis

mūsų dress kodas buvo šviesus_pageidautina linas 4u.gif ,
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 02, 15:59)
Gal ir patogiau issirinkti is keliu spalvu zmogui kas priimtiniausia.  cool.gif


Gal ir teisybe sakot .
Nusiraminau .. biggrin.gif
Galima galvot apie kvietimus kai turi spalvas.
Atsakyti
Sveikos wub.gif mes savaji mazyli nusprendeme krikstyti balandi, per jo metuku sukakti smile.gif noreciau i jusu buri isirasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
o as atsizvelgdama i ekonomine padeti, nereikalausiu jokio dress kodo, pagalvojau, kad einant i baliu issileidzia nemazi pinigai, ir kad neapkrauti zmoniu bereikalingom islaidom dress kodo nedarysiu, eis visi kaip nores, gal viena turi laaabai grazia suknele zalios spalvos, bet kad butu visiems bendras akcentas, esam padare (tiksliau vitaliux padare) kiekvienam sveciui angeliuka prisisegti... musu balius musu islaidos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sawlute: 02 vasario 2010 - 17:53
QUOTE(sawlute @ 2010 02 02, 17:52)
o as atsizvelgdama i ekonomine padeti, nereikalausiu jokio dress kodo, pagalvojau, kad einant i baliu issileidzia nemazi pinigai, ir kad neapkrauti zmoniu bereikalingom islaidom dress kodo nedarysiu, eis visi kaip nores, gal viena turi laaabai grazia suknele zalios spalvos, bet kad butu visiems bendras akcentas, esam padare (tiksliau vitaliux padare) kiekvienam sveciui angeliuka prisisegti... musu balius musu islaidos ax.gif


As irgi taip pat galvoju, vis gi sunku siuo metu visiem 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite šabloną tokios dėžutės g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2010 02 02, 18:52)
o as atsizvelgdama i ekonomine padeti, nereikalausiu jokio dress kodo, pagalvojau, kad einant i baliu issileidzia nemazi pinigai, ir kad neapkrauti zmoniu bereikalingom islaidom dress kodo nedarysiu, eis visi kaip nores, gal viena turi laaabai grazia suknele zalios spalvos, bet kad butu visiems bendras akcentas, esam padare (tiksliau vitaliux padare) kiekvienam sveciui angeliuka prisisegti... musu balius musu islaidos ax.gif

Jus irgi teisi, kai tokie laikai tai ir taip zmonem sunku, geriau gal iteikiant kvietima paprasyti jeigu turi ka nors sviesaus kad pasipuostu g.gif . Kiekvienas pagal savo galimybes
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 02 02, 17:07)
ačiū  mirksiukas.gif , bet tie darbeliai ne mano  4u.gif

manau tik gerai, bus iš ko žmogui rinktis

mūsų dress kodas buvo šviesus_pageidautina linas  4u.gif ,

Bet tu juk Naktibalda siuvinėji ant rankšluostuku? bigsmile.gif Ar aš maišau ką
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2010 02 02, 22:18)
Ačiū už gražius atsiliepimus.


Įsakymai ant audinio]


na tavo įsakymams nėra lygių thumbup.gif , labai labai gražu wub.gif
QUOTE(gosas @ 2010 02 02, 22:39)
Bet tu juk Naktibalda siuvinėji ant rankšluostuku? bigsmile.gif Ar aš maišau ką

nemaišai siuvinėju mirksiukas.gif , ir ne tik ant rankšluosčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 02 02, 22:39)
Bet tu juk Naktibalda siuvinėji ant rankšluostuku? bigsmile.gif Ar aš maišau ką

siuvinėja , ir netgi labai fainai... Aš sesei savo nesenai pas ją užsiprašiau padaryt dovanot rankšluostuką... tai reliai daug geriau nei foto pasirodė.
Atsakyti
panos už tokią netyčinę reklamą gausim velnių hihihi.gif, sugalvojau kai ką, kas gaminat ką nors konkrečiai krikštynoms rašykit man į el.paštą lietus71@gmail.com suvesiu visų kas ką darot paslaugas susisteminsiu ir įdėsiu į bendrą paštą 4u.gif , nes jaučiu širdimi,kad tuoj čia nieko neliks iš mūsų žinučių 4u.gif , lauksiu iki kito pirmadienio 4u.gif , kam tinka mano pasiūlymas laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 02 vasario 2010 - 22:52
Mamytės, gal kuri matėte kur yra pirkti lipdukų su angeliukais g.gif
Atsakyti